Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak dobrze, że Aston Villa się nabrała na tego cieniasa Coutinho i jeszcze w dodatku nam dali 20 baniek.
2
@BorzyKrzys ten sezon zweryfikuje.
1
@MesQueUnClub96 bredzisz
1
@MesQueUnClub96 wszystko się da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
A co jak @MesQueUnClub96 , @MesQueUnClub_87 i @MesQueUnClub08 to ta sama osoba na jednym koncie, tylko udająca trzy inne?
9
"W przeszłości, z Lewandowskim w składzie, rywalom być może było łatwiej przygotować się do meczu z nami. Teraz będziemy bardziej nieprzewidywalni" - Nagelsmann
Ojj coś czuję, że te słowa się pięknie zestarzeją :D
2
No i Bayern remisik. Piękna sprawa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Myślałem szczerze rok temu, że powrót Allegriego na ławkę Juventusu to bardzo dobry pomysł, ale muszę przyznać że takiego betona na ławce to dawno nie widziałem i co gorsze dla Juve, nie daje to już takich efektów jak przed laty.
3
@Encore Pedri>>>>
0
@Encore ale ten gość będzie flopem coś czuję. Nie przekonywał mnie ten transfer od początku.
4
Tak, Jurek Kibel się skończył.
0
@arasz1819 klątwa siódmego sezonu. W każdym klubie to samo robił.
2
@Rust_Cohle a za stłuczkę autem jest zerowanie cen.
1
Szkoda, że to jedyne czym imponuje na ten moment.
4
@Sulimo dokładnie, obrzydliwy typ. Ale żeby nie było kolorowo, to Messi też swoje za uszami ma.
0
@PawkoFCB klątwa siódmego sezonu Kloppa ;)
12
@Mns21 nie dziwi mnie to co czytam. Pique to gość bez kręgosłupa moralnego. Nie trawię typa.
0
@Marcin91fcb a mnie to nie dziwi. Klopp kończy swoją przygodę na siódmym sezonie. W każdym klubie to samo robił.
0
@Janas11224 po tej sztuczce cała mokra na 100%.
1
No i co niby zrobią? Tak całkowicie poważnie pytam.
11
@mekston to prawda, ale weź pod uwagę ważną informację, że najemnika z Brazylii lubi, a Messiego nie. Taka różnica :)
1
@koksik2700 przyjdą urodziny siostry i się skończy granie.
2
@martin3131 a ten kraj dąży do dezintegracji.
0
@xvcWinterSoldier pewnie dlatego, że jest bogaty ;)
0
@czółkovsky tylko współczuć takiej decyzji w takim razie.
1
@xvcWinterSoldier bo zmienili mu wyrok z więzienia na grzywnę.
8
@Emhyr nie chcą się chwalić, że kupili przestępce.
1
@Janas11224 dobiera sobie klub do pasującej narracji ;)
3
2 września, a Marcelo jeszcze nie ma klubu. Aż w szoku jestem, że nikt się nie pokusił.