Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 nawet gorzej, bo Hajto trzeźwy był, a ten gość po pijaku jechał.
0
@bartekvisca bo mu zmienili wyrok z więzienia na grzywnę. Nie dla przestępcy w Barcelonie.
0
@gumaz pomidor.
9
@P33ck rozdwojenie jaźni xD
3
@jakubkuba07 wspaniałą spuściznę zostawił Bartomeu
0
@Uukasz_93 dokładnie. 20 baniek za niego to interes życia.
5
@FC1899Barca najlepszy to zrobiliśmy my na serwetce ;)
2
@Worny i że trenerzy nie dali mu wystarczająco szans.
1
W końcu się pozbędziemy tego Duńczyka, fajnie jakby zabrał ze sobą Pjanicia.
1
@Comentateiro ślimaki
0
@draxidox i nie zapomnij spakować kredek.
1
@Rust_Cohle i zamiast dwóch tabliczek "groźny pies" zamontował dwie.
3
@Uukasz_93 i dlatego w polskiej piłce się nigdy nic nie zmieni. Jedynie ten Raków daje jakieś nadzieje.
2
@tristan87 oby do tego nigdy nie doszło.
1
@Kitek1640 IOS. Głównie ze względu na wygląd.
3
@Kidd ciężko byłoby mi znieść tych dwóch ananasów w jednej drużynie.
7
@mateusz1989VeB moja dwa marzenia na koniec okienka - Pjanik odchodzi, Alonso nie przychodzi. Nic mi więcej nie potrzeba. W żadnego Bilvę nie wierzę, już za mało czasu.
1
@tbas bo tyle jest warty. 23 lata i siedział w rezerwach Barcy, wielki talent. Dobrze zrobili, że się go pozbyli i sam piłkarz na tym korzysta, bo w końcu gra w pierwszej drużynie.
2
@Danny Gaucho a daj spokój, kolejny znawca się znalazł chyba. Gdyby Jutgla był taki dobry to by nie siedział w rezerwach.
10
@talizmo to, że strzela w Belgii niewiele znaczy w skali Europy. Znalazł swoją ligę i tyle. Jak odchodził z Barcy miał zawrotne dwie bramki w pierwszej drużynie (z czego jeden z Linares) i dupy nie urywał.
0
@Survier ja zawsze mówiłem, że Pjanić to drewniak odkąd tu niestety trafił. Niektórym presezon wystarczył, żeby na chwilę o nim zmienili zdanie xD
0
@LionelM95 od razu.
0
Jose leci po sezon 37 zwycięstw 1:0
1
@masq będzie dobrze. Trzymam kciuki!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Deviler dzięki za info.
0
@clyde dokładnie. Idealnie podsumowana bezsensowność tego transferu.
9
@Survier dawno takiej bzdury nie przeczytałem, ale po Tobie się tego spodziewałem.
1
@takisobiektos Milik wciąga nosem wszystkie te transfery.
0
@Alonso Ty to lepiej siedź w tej Chelsea i nie denerwuj ludzi.