0

@matirix20 nawet gorzej, bo Hajto trzeźwy był, a ten gość po pijaku jechał.

0

@bartekvisca bo mu zmienili wyrok z więzienia na grzywnę. Nie dla przestępcy w Barcelonie.

0

@gumaz pomidor.

9

@P33ck rozdwojenie jaźni xD

3

@jakubkuba07 wspaniałą spuściznę zostawił Bartomeu

0

@Uukasz_93 dokładnie. 20 baniek za niego to interes życia.

5

@FC1899Barca najlepszy to zrobiliśmy my na serwetce ;)

2

@Worny i że trenerzy nie dali mu wystarczająco szans.

1

W końcu się pozbędziemy tego Duńczyka, fajnie jakby zabrał ze sobą Pjanicia.

1

@Comentateiro ślimaki

0

@draxidox i nie zapomnij spakować kredek.

1

@Rust_Cohle i zamiast dwóch tabliczek "groźny pies" zamontował dwie.

3

@Uukasz_93 i dlatego w polskiej piłce się nigdy nic nie zmieni. Jedynie ten Raków daje jakieś nadzieje.

2

@tristan87 oby do tego nigdy nie doszło.

1

@Kitek1640 IOS. Głównie ze względu na wygląd.

3

@Kidd ciężko byłoby mi znieść tych dwóch ananasów w jednej drużynie.

7

@mateusz1989VeB moja dwa marzenia na koniec okienka - Pjanik odchodzi, Alonso nie przychodzi. Nic mi więcej nie potrzeba. W żadnego Bilvę nie wierzę, już za mało czasu.

1

@tbas bo tyle jest warty. 23 lata i siedział w rezerwach Barcy, wielki talent. Dobrze zrobili, że się go pozbyli i sam piłkarz na tym korzysta, bo w końcu gra w pierwszej drużynie.

2

@Danny Gaucho a daj spokój, kolejny znawca się znalazł chyba. Gdyby Jutgla był taki dobry to by nie siedział w rezerwach.

10

@talizmo to, że strzela w Belgii niewiele znaczy w skali Europy. Znalazł swoją ligę i tyle. Jak odchodził z Barcy miał zawrotne dwie bramki w pierwszej drużynie (z czego jeden z Linares) i dupy nie urywał.

0

@Survier ja zawsze mówiłem, że Pjanić to drewniak odkąd tu niestety trafił. Niektórym presezon wystarczył, żeby na chwilę o nim zmienili zdanie xD

0

@LionelM95 od razu.

0

Jose leci po sezon 37 zwycięstw 1:0

1

@masq będzie dobrze. Trzymam kciuki!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Deviler dzięki za info.

0

@clyde dokładnie. Idealnie podsumowana bezsensowność tego transferu.

9

@Survier dawno takiej bzdury nie przeczytałem, ale po Tobie się tego spodziewałem.

1

@takisobiektos Milik wciąga nosem wszystkie te transfery.

0

@Alonso Ty to lepiej siedź w tej Chelsea i nie denerwuj ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?