Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Malcom też miał być już w Romie także.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Dragon_Ball_Z to byłby plot twist
0
@trolownik dokładnie, najdroższy rezerwowy świata.
10
@Zorrocule polecam czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie użyłem słowa "śmieci" :)
67
@DamianBarcaCule to niezłe ani centa jak za samego Coutinho 20 baniek wpadło. Oszczędność na pensji tych gości to też jest zarobek.
90
Coutinho ✅
Trincao ✅
Mingueza✅
Puig ✅
Neto ✅
Lenglet ✅
Umtiti ✅
Braithwaite ✅
Dest ✅
Pięknie posprzątane po Bartomeu.
1
@Hosh przecież szczury są już na Camp Nou.
4
@Ali3231 szkoda, że się nie udało go pozbyć. Najdroższy rezerwowy świata.
3
@Culer_1906 dobra, pierdu pierdu. Spadaj do tego Espanyolu.
2
W końcu. Thank You and Good Luck!
0
Baleron za darmo i gitara.
2
@cracker na pewno wolę go jakieś 5 razy bardziej niż Desta. Gorzej nie będzie, może być tylko lepiej.
0
To jeszcze marzeniem by było pożegnanie drewniaka Pjanicia, ale średnio realne chyba.
13
Interesy z Arsenalem to czysta przyjemność. Oby jak najwięcej.
0
@Pilka_jest_okragla na szatniarza się przyda.
1
@Kondziubarca dziękujemy Panie Xavi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@bartas97 dokładnie, jeszcze 84% zostało. Ludzie to robią problemy..
7
@sebasek99 pamiętam jak były chyba po złotówce, jeśli się nie mylę xD
2
@Kgorecki2500 do jazdy pod wpływem alkoholu co najwyżej.
0
@BARCA1899Messi a bo już został sprzedany? Szkoda. Thank You and Good Luck, Auba.
0
@barcelonaLM akurat na 500+ będzie.
5
Oby im fax nie doszedł z tym Alonso.
0
@FCB24 na nerwach kibiców, że tyle kosztował.
0
@Paradoks tego lenia nie da się ustawić.
6
@Emhyr dzięki Bogu. Meunier to przeciętniak.
31
Tak było
2
@Kessie niesamowite, że ktoś się na niego nabrał xD
0
@Kgorecki2500 pretensji o wyrok do niego nie mam xd
1
@MesQueUnClub96 kocili Cię?