0

@Rust_Cohle Malcom też miał być już w Romie także.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Dragon_Ball_Z to byłby plot twist

0

@trolownik dokładnie, najdroższy rezerwowy świata.

10

@Zorrocule polecam czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie użyłem słowa "śmieci" :)

67

@DamianBarcaCule to niezłe ani centa jak za samego Coutinho 20 baniek wpadło. Oszczędność na pensji tych gości to też jest zarobek.

90

Coutinho ✅
Trincao ✅
Mingueza✅
Puig ✅
Neto ✅
Lenglet ✅
Umtiti ✅
Braithwaite ✅
Dest ✅
Pięknie posprzątane po Bartomeu.

1

@Hosh przecież szczury są już na Camp Nou.

4

@Ali3231 szkoda, że się nie udało go pozbyć. Najdroższy rezerwowy świata.

3

@Culer_1906 dobra, pierdu pierdu. Spadaj do tego Espanyolu.

2

W końcu. Thank You and Good Luck!

0

Baleron za darmo i gitara.

2

@cracker na pewno wolę go jakieś 5 razy bardziej niż Desta. Gorzej nie będzie, może być tylko lepiej.

0

To jeszcze marzeniem by było pożegnanie drewniaka Pjanicia, ale średnio realne chyba.

13

Interesy z Arsenalem to czysta przyjemność. Oby jak najwięcej.

0

@Pilka_jest_okragla na szatniarza się przyda.

1

@Kondziubarca dziękujemy Panie Xavi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@bartas97 dokładnie, jeszcze 84% zostało. Ludzie to robią problemy..

7

@sebasek99 pamiętam jak były chyba po złotówce, jeśli się nie mylę xD

2

@Kgorecki2500 do jazdy pod wpływem alkoholu co najwyżej.

0

@BARCA1899Messi a bo już został sprzedany? Szkoda. Thank You and Good Luck, Auba.

0

@barcelonaLM akurat na 500+ będzie.

5

Oby im fax nie doszedł z tym Alonso.

0

@FCB24 na nerwach kibiców, że tyle kosztował.

0

@Paradoks tego lenia nie da się ustawić.

6

@Emhyr dzięki Bogu. Meunier to przeciętniak.

31

Tak było


2

@Kessie niesamowite, że ktoś się na niego nabrał xD

0

@Kgorecki2500 pretensji o wyrok do niego nie mam xd

1

@MesQueUnClub96 kocili Cię?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?