Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że Lewus nie podał tu do Dembele.
8
Raphinha nie ma dzisiaj za grosz litości dla obrońców Valladolid
0
@JohnnyBarca że co xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Coś pięknego :)
7
Gavi to jest agent, dwóch na raz się pozbył za jednym razem xD
0
@Pitinho co ty pieprzysz za bzdury?
2
Nic mnie tak nie wkurza jak ta momentami niedokładność i niechlujność u Dembele.
0
Raphinha nakrywa czapką Dembele.
9
Raphinha przekozak
2
Ależ piłeczka Pedriego ulalala
1
Busi jak profesor
5
Jak to nie wpadło xD
1
@norbi77 dzięki wielkie, bo bym czekał jak debil przez tych baranów od Canal+
0
19:31 a tu reklamy są xD
1
@ShawnC lepiej wystawić De Jonga co oddaje bramki rywalom.
0
De Jong najdroższy rezerwowy świata widzę.
0
@notevenclose maksiu puszka.
1
@MesQueUnClub96 zawiodłem się, już dawno powinno być wszystko załatwione.
1
@MesQueUnClub96 jak tam, zeszyty kupione na pierwszego września?
14
@Kondziubarca szkoda. Za rok nikt go nie będzie chciał jak znowu zaliczy przeciętny sezon.
1
@agaFCB śmiechłem xD
19
@Emhyr dzięki Bogu, że kupili tego Flopinho.
12
Kolejni się uwzięli na wielki talent z Ameryki. Nikt nie potrafi docenić jego kunsztu piłkarskiego.
0
@Marcelinho99 jak widać po Umtitim takie działanie przynosi skutki, bo nawet on się zawinął. Ci goście nie są głupi i wiedzą, że jeśli nie będą zbierali minut to ich kariera szybko się rozleci. W przypadku Braita jest inaczej, bo on jest już stary i pewnie w dupie ma co się wydarzy po Barcelonie, ale Dest ma całą karierę przed sobą.
12
@Vebrol niech on już spierdziela z tego United. Zwykły najemnik.
4
@Encore pewnie to co każdy talenciak z Ajaxu. Szybko go Premier League zweryfikuje.
3
@Encore zaorać ten United. Szkoda gadać.
3
@Matix90 nie trzeba znać wszystkich, żeby wydedukować że 140 baniek za piłkarza, który ciągłość dobrej gry zaliczył przez pół roku na 5 lat spędzonych w klubie, jest jednym z najgorszych ruchów. Ale jak widać, niektórym ten okres wymazał totalnie z pamięci 4,5 roku szklanego, momentami beznadziejnego i niesprawdzonego Francuza.
12
@don'T.R.I.P.e pewnie go "nienawidzi" jak Koeman Puiga. Gość jest głupi na boisku, poza szybkością nie ma żadnego znaczącego atutu, bo nawet ten drybling mu nie wychodzi i się zatrzymuje na pierwszym obrońcy. Słaby w obronie, bez pomysłu w ataku. Nie ma w tym klubie miejsca dla takich miernot.
A co do drewniaka Pjanicia to tutaj akurat się zgadzam - Xavi popełnił błąd, ale mam nadzieję, że do końca okienka się opamięta i pogoni chłopa jak najdalej z tego klubu.