Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Emhyr Xavi poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że Pjanić to drewniak.
0
Komentarz usunięty
3
@Rust_Cohle i to po pijaku.
7
@Messibestplayerintheworld szkoda gadać z tym Alonso. Jeszcze się na nim przejedziemy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
41
Jeden odchodzi, drugi nie przychodzi. Marzenie.
11
@Rewolucja123 Bartomeu wpadł w odwiedziny i wielka afera.
2
@don'T.R.I.P.e szczerze na orliku padają lepsze strzały momentami xD Jak siądzie taki soczysty laczek to nie ma luja we wsi.
0
@Culer_1906 multiliga z Romero.
2
@MesQueUnClub96 skończył się jak lewus.
56
Wszystko poza Alonso pozytywne.
1
@Objectivo możliwe, że słabo to śledziłem. Jeśli było podobnie, to zwracam honor. Mi osobiście wisi jaki mecz gdzie jest transmitowany, bo mam tyle kanałów wykupionych, że i tak sobie obejrzę mecz, który mnie interesuję.
0
Jak swego czasu na TVP leciał Bayern z ogórkami w Lidze Mistrzów to nie widziałem aż takiego oburzenia.
0
@Survier ale nie on ustala skład w Barcie B, a takie było pytanie czemu nie gra w drugiej drużynie. Poza tym chyba nie powiesz mi, że przy takiej konkurencji w środku dostawałby jakiekolwiek minuty w pierwszej drużynie.
1
@Survier ale co ma Xavi do Barcy B?
2
Valverde stworzył potwora, a to dopiero jego trzeci mecz.
7
Cadiz na dnie tabeli ahh, co za piękny widok
3
@PatrychoO a ja, że Capriciosa to najlepsza pizza.
18
@Culer_1906 start - Balde, bench - Alba, cut - Alonso
4
Kłopoty, kłopoty Alby
6
@Czajka90 dzięki, bo jeszcze nie wiedziałem.
1
@Culer_1906 ja też marzę i cóż mi z tego.
0
@Janas11224 xD (znaki)
0
@Cochise pozamiatane, dziękuję.
6
@Gaz nie, Pique umie świetnie nawijać makaron na uszy i pewnie dlatego będzie dobrym prezesem.
1
@Deviler Tapindowski na tym meczu by się oficjalnie skończył.
3
@Marcelinho99 przecież z Bayernem było to samo swego czasu.
0
@Encore Benzema news? Finished.
2
@FCB24 Solskjaer był świetnym strażakiem, który potrafił podnieść drużynę mentalnie i oczyścić szatnię, ale to nigdy nie był i nie będzie trener na topowy poziom. Ogólnie wydaje mi się, że będzie pozytywnie wspominany przez większość kibiców. Ja osobiście nigdy go nie ceniłem.
17
@mientusek1407 ale kogo obchodzi co ludzie z notatnika mają do powiedzenia