4

@Emhyr Xavi poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że Pjanić to drewniak.

0

Komentarz usunięty

3

@Rust_Cohle i to po pijaku.

7

@Messibestplayerintheworld szkoda gadać z tym Alonso. Jeszcze się na nim przejedziemy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

41

Jeden odchodzi, drugi nie przychodzi. Marzenie.

11

@Rewolucja123 Bartomeu wpadł w odwiedziny i wielka afera.

2

@don'T.R.I.P.e szczerze na orliku padają lepsze strzały momentami xD Jak siądzie taki soczysty laczek to nie ma luja we wsi.

0

@Culer_1906 multiliga z Romero.

2

@MesQueUnClub96 skończył się jak lewus.

56

Wszystko poza Alonso pozytywne.

1

@Objectivo możliwe, że słabo to śledziłem. Jeśli było podobnie, to zwracam honor. Mi osobiście wisi jaki mecz gdzie jest transmitowany, bo mam tyle kanałów wykupionych, że i tak sobie obejrzę mecz, który mnie interesuję.

0

Jak swego czasu na TVP leciał Bayern z ogórkami w Lidze Mistrzów to nie widziałem aż takiego oburzenia.

0

@Survier ale nie on ustala skład w Barcie B, a takie było pytanie czemu nie gra w drugiej drużynie. Poza tym chyba nie powiesz mi, że przy takiej konkurencji w środku dostawałby jakiekolwiek minuty w pierwszej drużynie.

1

@Survier ale co ma Xavi do Barcy B?

2

Valverde stworzył potwora, a to dopiero jego trzeci mecz.

7

Cadiz na dnie tabeli ahh, co za piękny widok

3

@PatrychoO a ja, że Capriciosa to najlepsza pizza.

18

@Culer_1906 start - Balde, bench - Alba, cut - Alonso

4

Kłopoty, kłopoty Alby

6

@Czajka90 dzięki, bo jeszcze nie wiedziałem.

1

@Culer_1906 ja też marzę i cóż mi z tego.

0

@Janas11224 xD (znaki)

0

@Cochise pozamiatane, dziękuję.

6

@Gaz nie, Pique umie świetnie nawijać makaron na uszy i pewnie dlatego będzie dobrym prezesem.

1

@Deviler Tapindowski na tym meczu by się oficjalnie skończył.

3

@Marcelinho99 przecież z Bayernem było to samo swego czasu.

0

@Encore Benzema news? Finished.

2

@FCB24 Solskjaer był świetnym strażakiem, który potrafił podnieść drużynę mentalnie i oczyścić szatnię, ale to nigdy nie był i nie będzie trener na topowy poziom. Ogólnie wydaje mi się, że będzie pozytywnie wspominany przez większość kibiców. Ja osobiście nigdy go nie ceniłem.

17

@mientusek1407 ale kogo obchodzi co ludzie z notatnika mają do powiedzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?