0

Nie no Pasut kańcz waść, wstydu oszczędź.

0

@Rust_Cohle nie wywołuj wilka z lasu.

2

Brawo Tańcula, tak należy.

1

Komentarze, że to flop i pieniądze w błoto za 3, 2, 1..

0

I oczywiście nogi musiał rozłożyć przy upadku.

0

@mauerinho szkoda, że w La Liga taki kozak nie był.

1

Moder całkiem mądre wypowiedzi jak na patusa spod sklepu.

19

@Pawlak1992 ale jak to można oglądać coś czego ja nie lubię?!

0

Pierwsza runda, a Takefun zajechany jak koń po Westernie.

1

Kłopoty Takefuna.

0

Szybko poszło xD

1

@AlexDark00 bez sensu akurat. Powinni się skupić na tych bokach obrony, bo tam jest bida z nędzą.

1

Ale na co komu 30-latek? Brać tego Foytha i nie szukać jakichś półśrodków.

15

Powodzenia! Obyś się pokazał z jak najlepszej strony to może uda się Ciebie pozbyć.

3

@Sisitoro https://capology.com/club/barcelona/salaries/ ale zawsze tego typu zestawienia brałbym z dużym dystansem.

0

@MesQueUnClub96 się gdzieś wybiera?

5

@Pilka_jest_okragla przydupas Bartomeu się nieźle musiał zdziwić.

4

@Jakchcesz od razu widać, że doktor habilitowany na Uniwersytecie Ramblowskim. Tak trzymaj.

0

@Cule1234 Pep ty się zastanów, ty oszukałeś kibiców Barcelony.

2

@Aragorn33 oby morderca Alonso nie przyszedł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato jeśli przegra taktycznie to tak.

0

@Nano22 ja osobiście zawsze zaufanie miałem, większe mniejsze, ale było. Jedynie mnie ten Kounde zirytował strasznie, ale jak widać to wina La Liga, znowu.

0

@Traba727 nie no są mocne ekipy mimo wszystko jak Atletico, Sevilla, Betis czy Villarreal.

5

Z tej strony przepraszam zarząd, że uznałem brak rejestracji Kounde za ich kompromitację. Zwracam honor, to jednak kompromitacja La Liga i Tebasa.

2

@Sulimo nawet trzeba.

19

Może i Tebas to idiota, ale za to jeszcze debil i niszczyciel ligi.

1

@lucca87 nie, Tebas to debil. Zamykam.

0

@Kondziubarca ja już chyba w nic nie uwierzę dotyczącego De Jonga od niego. Za dużo miał pomyłek z Holendrem. Po prostu czekam na oficjalne wieści.

5

Grubas Tebas powinien codziennie modły odprawiać, że w tej lidze są Real i Barcelona, bo bez takich marek, to z takim kretyńskim zarządzaniem już dawno La Liga by wyleciała z top 5 lig. Bartomeu hiszpańskiej piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?