Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no Pasut kańcz waść, wstydu oszczędź.
0
@Rust_Cohle nie wywołuj wilka z lasu.
2
Brawo Tańcula, tak należy.
1
Komentarze, że to flop i pieniądze w błoto za 3, 2, 1..
0
I oczywiście nogi musiał rozłożyć przy upadku.
0
@mauerinho szkoda, że w La Liga taki kozak nie był.
1
Moder całkiem mądre wypowiedzi jak na patusa spod sklepu.
19
@Pawlak1992 ale jak to można oglądać coś czego ja nie lubię?!
0
Pierwsza runda, a Takefun zajechany jak koń po Westernie.
1
Kłopoty Takefuna.
0
Szybko poszło xD
1
@AlexDark00 bez sensu akurat. Powinni się skupić na tych bokach obrony, bo tam jest bida z nędzą.
1
Ale na co komu 30-latek? Brać tego Foytha i nie szukać jakichś półśrodków.
15
Powodzenia! Obyś się pokazał z jak najlepszej strony to może uda się Ciebie pozbyć.
3
@Sisitoro https://capology.com/club/barcelona/salaries/ ale zawsze tego typu zestawienia brałbym z dużym dystansem.
0
@MesQueUnClub96 się gdzieś wybiera?
5
@Pilka_jest_okragla przydupas Bartomeu się nieźle musiał zdziwić.
4
@Jakchcesz od razu widać, że doktor habilitowany na Uniwersytecie Ramblowskim. Tak trzymaj.
0
@Cule1234 Pep ty się zastanów, ty oszukałeś kibiców Barcelony.
2
@Aragorn33 oby morderca Alonso nie przyszedł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Herato jeśli przegra taktycznie to tak.
0
@Nano22 ja osobiście zawsze zaufanie miałem, większe mniejsze, ale było. Jedynie mnie ten Kounde zirytował strasznie, ale jak widać to wina La Liga, znowu.
0
@Traba727 nie no są mocne ekipy mimo wszystko jak Atletico, Sevilla, Betis czy Villarreal.
5
Z tej strony przepraszam zarząd, że uznałem brak rejestracji Kounde za ich kompromitację. Zwracam honor, to jednak kompromitacja La Liga i Tebasa.
2
@Sulimo nawet trzeba.
19
Może i Tebas to idiota, ale za to jeszcze debil i niszczyciel ligi.
1
@lucca87 nie, Tebas to debil. Zamykam.
0
@Kondziubarca ja już chyba w nic nie uwierzę dotyczącego De Jonga od niego. Za dużo miał pomyłek z Holendrem. Po prostu czekam na oficjalne wieści.
5
Grubas Tebas powinien codziennie modły odprawiać, że w tej lidze są Real i Barcelona, bo bez takich marek, to z takim kretyńskim zarządzaniem już dawno La Liga by wyleciała z top 5 lig. Bartomeu hiszpańskiej piłki.