Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Gaucho Romero podał, że Lecce opłaca małą część wynagrodzenia Umtitiego. Mundo to ściek i nie ma sensu brać tego źródła na poważnie.
1
Piękna sprawa. Jeszcze Braita zapakować do walizki i wywieźć z tego klubu.
3
@Kitek1640 trzeba zakazać frajerom blokować piłki lecące do bramki.
0
@Kondziubarca nie bez przyczyny pewnie prawy obrońca nie grał w meczach o stawkę i Xavi wolał tam wystawić nominalnego środkowego obrońcę :) Wystarczy połączyć kropki. W meczach o pietruchę, gdzie jest mniejsze zaangażowanie taki Roberto sobie może pozwolić na dobrą grę.
2
@Kondziubarca i wnioskujesz po meczach towarzyskich? Bo tylko w tych Roberto grał w pierwszym składzie.
1
@Zoker dokładnie. Podpisuję się.
0
@gaucho104 no bo to są fakty, ten mecz nie ma żadnego znaczenia. Niech tak zagra w meczu o stawkę to wtedy się tym zainteresuje.
3
@gaucho104 to tylko mecz towarzyski :)
1
@Jasialdinho przyjdzie mecz o stawkę i go zawali, tak jak wczoraj rywala nie upilnował przy golu na 2:2.
1
@Survier ja bym powiedział, że było na odwrót
2
@PatrychoO nie wróci.
63
Dokładnie.
7
Haaland 300 pingu i dlatego się wyebał sekundę po kontakcie. Musicie wybaczyć.
17
Że takim typom nie jest wstyd się tak kłaść. Żałosne.
0
@Jakub1513 przecież Haaland symulował. Jaka w tym wina Christensena?
2
Przecież to symulka jest xD
0
@DawidekFCB @Xavi chłopie ty się zastanów
0
@Tomek54321 za cienki jest, żeby wejść z ławki.
0
@arasz1819 ale co mnie prezeson obchodzi? W presezonie to i drewniak Pjanić wyglądał jak piłkarz. Rayo? Wszedł na podmęczonego rywala i zagrał świetnie, następny mecz od początku zagrał fatalnie. Teoria oparta o faktach. Nikogo nie wyjaśnia, oprócz chorągiewek.
0
@AlphaNumeric on zawsze miał taką cieszynkę..
0
@jutroIV ja bym powiedział, że De Jong.
0
Gol pożegnalny.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 niesamowici są ci ludzie. Zwłaszcza, że to mecz o pietruchę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azi ale on biegł za rywalem wbiegającym.
0
No i świetny Roberto nie upilnował przeciwnika :)
0
@BoreekxD no średnio moim zdaniem.
0
@arasz1819 niby czemu? Prowadzimy, a to zawsze cieszy.
0
Ale fart. Bramkarze to dzisiaj żart.