3

@Gaucho Romero podał, że Lecce opłaca małą część wynagrodzenia Umtitiego. Mundo to ściek i nie ma sensu brać tego źródła na poważnie.

1

Piękna sprawa. Jeszcze Braita zapakować do walizki i wywieźć z tego klubu.

3

@Kitek1640 trzeba zakazać frajerom blokować piłki lecące do bramki.

0

@Kondziubarca nie bez przyczyny pewnie prawy obrońca nie grał w meczach o stawkę i Xavi wolał tam wystawić nominalnego środkowego obrońcę :) Wystarczy połączyć kropki. W meczach o pietruchę, gdzie jest mniejsze zaangażowanie taki Roberto sobie może pozwolić na dobrą grę.

2

@Kondziubarca i wnioskujesz po meczach towarzyskich? Bo tylko w tych Roberto grał w pierwszym składzie.

1

@Zoker dokładnie. Podpisuję się.

0

@gaucho104 no bo to są fakty, ten mecz nie ma żadnego znaczenia. Niech tak zagra w meczu o stawkę to wtedy się tym zainteresuje.

3

@gaucho104 to tylko mecz towarzyski :)

1

@Jasialdinho przyjdzie mecz o stawkę i go zawali, tak jak wczoraj rywala nie upilnował przy golu na 2:2.

1

@Survier ja bym powiedział, że było na odwrót

2

@PatrychoO nie wróci.

63

Dokładnie.


7

Haaland 300 pingu i dlatego się wyebał sekundę po kontakcie. Musicie wybaczyć.

17

Że takim typom nie jest wstyd się tak kłaść. Żałosne.

0

@Jakub1513 przecież Haaland symulował. Jaka w tym wina Christensena?

2

Przecież to symulka jest xD

0

@DawidekFCB @Xavi chłopie ty się zastanów

0

@Tomek54321 za cienki jest, żeby wejść z ławki.

0

@arasz1819 ale co mnie prezeson obchodzi? W presezonie to i drewniak Pjanić wyglądał jak piłkarz. Rayo? Wszedł na podmęczonego rywala i zagrał świetnie, następny mecz od początku zagrał fatalnie. Teoria oparta o faktach. Nikogo nie wyjaśnia, oprócz chorągiewek.

0

@AlphaNumeric on zawsze miał taką cieszynkę..

0

@jutroIV ja bym powiedział, że De Jong.

0

Gol pożegnalny.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 niesamowici są ci ludzie. Zwłaszcza, że to mecz o pietruchę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Azi ale on biegł za rywalem wbiegającym.

0

No i świetny Roberto nie upilnował przeciwnika :)

0

@BoreekxD no średnio moim zdaniem.

0

@arasz1819 niby czemu? Prowadzimy, a to zawsze cieszy.

0

Ale fart. Bramkarze to dzisiaj żart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?