O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Javier Mascherano,L.Messi,C.Puyol,Terry,Xavi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona..............Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 2006r

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 1549
  • Polecenia 1244

Komentarze

1

Barcelona też jest nim zainteresowana :D

1

@KamusVeB haha, myślałem właśnie że to jakiś stary artykuł mi się wyświetlił ;)

1

Czyli tak naprawdę Xavi nie powiedział nic. Wszyscy są ważni, są gracze nietykalni ale i tak wszystko zależy od finansów. Coś czuję że że względu na poprawę finansów, sprzedadzą Frankiego i kupią kogoś tańszego a część kasy pójdzie np. Na Lewego.

1

Kurde i teraz będę się martwił i czekał na jakieś info co do Araujo... I ten Eriksen ciągle z tyłu głowy :/

1

@SmoothCriminal żebyś wiedział, ja już też siedzę jak na szpilkach... Mam właśnie eriksena przed oczami... Ale wtedy był strach Jezus..

Zobacz wszystkie

79

@FioletoweOczy Ty chyba tak jak Simeone byliście na innym meczu.

54

Jezus znowu mam ciary, wczoraj myślałem że wyskoczę przez okno z tych emocji! Dziękuję, dziękuję za te emocje wczoraj! Też mnie coś ciężkiego trafia jak myślę o białych, zawsze skur*** wcisną ta jedną bramkę więcej. Ciągle to oni mają szczęście po swojej stronie! Ale wiem i widzę że będzie dobrze! Jescze będziemy się cieszyć z nimi! Trzymam kciuki, kibicuje całym serduchem jak zwykle! Czkemay na kolejny mecz! Pozdro wszystkim prawdziwym!!!

40

Słucham tych kretynów na Canal Plus, dzisiaj tak tylko mogę ich nazwać, co oni mają do Erica ? Wg mnie zagrał dobre spotkanie a czerwona karta jest efektem, cudownego podania Roberto... Garcia zrobił to co zrobiłby mascherano czy puoly e tej akcji! No ludzie! Ps. Reakcja komentatorw na bramkę Memphisa... Brak słów, gdybym nie oglądal spotkania a słyszał audycje, nie wiem w radiu to nie miałbym pojęcia że padł gol! Dramat!

34

Bardzo mi się podoba to podejscie! Mimo tak chuj** sytuacji finansowej i tak stawiają na zasady! Na bank kasa, bardzo by się przydała a mimo wszystko chcą aby ten gnojek posłużył za przykład! Brawo!!! To mi się podoba, przede wszystkim wartości!!

30

Gest piłkarek naprawdę wspaniały! Mistrzostwo świata w ich wykonaniu! Brawo i jescze raz brawo! W takich sytuacjach możemy nazywać się więcej niż klub.