O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Javier Mascherano,L.Messi,C.Puyol,Terry,Xavi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona..............Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 2006r

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 1793
  • Polecenia 1506

Komentarze

0

@kamiVeB Dzieciaku, kim ty jesteś żeby mi mówić co mam robić?

8

A i jeszcze dodam, bylem w ciężkim szoku jak kibice Barcelony śpiewali wczoraj na stadionie! Oni nie zawiedli! ;)

4

Dawno nie komentowałem ale dzisiaj musze to zrobić. Do lamentu na tej stronie się przyczaiłem, do tego ze większości nic nie pasuje tez, zlewam te komentarze. Boli mnie tak samo jak was ta porażka, ale naprawdę nie było źle, mamy strasznego pecha w pucharach! Nie zrzucam całej winy na los, ale w dużej mierze się przyczynił do tego jak wygląda nasz chuj** licznik porażek w Europie. Po wczorajszym meczu najbardziej wkurzony jestem na Fatiego i Torresa. Ode mnie maja bardzo duży kredyt zaufania ale cholera, ileż można? Torres jak dalej będzie zawodzil to naprawdę bym się go pozbyl po sezonie. Fatiemu z racji tego ze jak pouklada sobie w glowie to może wrócić jego najlepsza wersja, zostawiłbym na jescze jeden sezon. Ah... ta Europa, wroci dla nas LM i wroci strach z nia związany ;) Visca El Barca! Trzymajcie się!

5

@partymaker Specjalnie zjechałem w sekcje komentarzy, aby przekonać się czy tylko ja mam ostatnio problem do nagłówków. Wchodzę z myślą ze wystawia niedługo fatiego na listę transferowa a tymczasem nic takiego nie ma miejsca. Nie jestem jakimś tam trolem, czy innym hejterem ale faktycznie coraz więcej jest arytykolw typu clickbait ;)

1

Nawet nie czytam komentarzy, powiem tylko tyle. Poczekajmy na wyniki analiz z nasienia i po krzyku, po co się nakręcać;) Uwielbiam Alvesa ale jeśli faktycznie to zrobil... ni trudno życie, popełnił błąd będzie musiał za niego srogo zapłacić.

Zobacz wszystkie

79

@FioletoweOczy Ty chyba tak jak Simeone byliście na innym meczu.

54

Jezus znowu mam ciary, wczoraj myślałem że wyskoczę przez okno z tych emocji! Dziękuję, dziękuję za te emocje wczoraj! Też mnie coś ciężkiego trafia jak myślę o białych, zawsze skur*** wcisną ta jedną bramkę więcej. Ciągle to oni mają szczęście po swojej stronie! Ale wiem i widzę że będzie dobrze! Jescze będziemy się cieszyć z nimi! Trzymam kciuki, kibicuje całym serduchem jak zwykle! Czkemay na kolejny mecz! Pozdro wszystkim prawdziwym!!!

40

Słucham tych kretynów na Canal Plus, dzisiaj tak tylko mogę ich nazwać, co oni mają do Erica ? Wg mnie zagrał dobre spotkanie a czerwona karta jest efektem, cudownego podania Roberto... Garcia zrobił to co zrobiłby mascherano czy puoly e tej akcji! No ludzie! Ps. Reakcja komentatorw na bramkę Memphisa... Brak słów, gdybym nie oglądal spotkania a słyszał audycje, nie wiem w radiu to nie miałbym pojęcia że padł gol! Dramat!

34

Bardzo mi się podoba to podejscie! Mimo tak chuj** sytuacji finansowej i tak stawiają na zasady! Na bank kasa, bardzo by się przydała a mimo wszystko chcą aby ten gnojek posłużył za przykład! Brawo!!! To mi się podoba, przede wszystkim wartości!!

30

Gest piłkarek naprawdę wspaniały! Mistrzostwo świata w ich wykonaniu! Brawo i jescze raz brawo! W takich sytuacjach możemy nazywać się więcej niż klub.