O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Javier Mascherano,L.Messi,C.Puyol,Terry,Xavi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona..............Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 2006r

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 1796
  • Polecenia 1509

Komentarze

0

@MesQueUnClub_87 z Realem nie ma meczów towarzyskich ;)

2

Jak mnie śmieszą eksperci, którzy skreślili Oriola jescze przed rozegraniem pierwszych minut. Typowe polaczki, wieczne kompleksy i negatywne nastawienie do wszystkiego wokół, cudownie że Romeu zamknął wam buzie! Oby przez caly sezon trwała ta świetna forma i zaangażowanie!
Dobrego dnia PRAWDZIWI CULES!

1

@lambard Mesii to już szczyt wszystkiego ;) to tak jakby pomylić się pisząc z błędem swoje własne imię;)

0

@kamiVeB Dzieciaku, kim ty jesteś żeby mi mówić co mam robić?

8

A i jeszcze dodam, bylem w ciężkim szoku jak kibice Barcelony śpiewali wczoraj na stadionie! Oni nie zawiedli! ;)

Zobacz wszystkie

79

@FioletoweOczy Ty chyba tak jak Simeone byliście na innym meczu.

54

Jezus znowu mam ciary, wczoraj myślałem że wyskoczę przez okno z tych emocji! Dziękuję, dziękuję za te emocje wczoraj! Też mnie coś ciężkiego trafia jak myślę o białych, zawsze skur*** wcisną ta jedną bramkę więcej. Ciągle to oni mają szczęście po swojej stronie! Ale wiem i widzę że będzie dobrze! Jescze będziemy się cieszyć z nimi! Trzymam kciuki, kibicuje całym serduchem jak zwykle! Czkemay na kolejny mecz! Pozdro wszystkim prawdziwym!!!

40

Słucham tych kretynów na Canal Plus, dzisiaj tak tylko mogę ich nazwać, co oni mają do Erica ? Wg mnie zagrał dobre spotkanie a czerwona karta jest efektem, cudownego podania Roberto... Garcia zrobił to co zrobiłby mascherano czy puoly e tej akcji! No ludzie! Ps. Reakcja komentatorw na bramkę Memphisa... Brak słów, gdybym nie oglądal spotkania a słyszał audycje, nie wiem w radiu to nie miałbym pojęcia że padł gol! Dramat!

34

Bardzo mi się podoba to podejscie! Mimo tak chuj** sytuacji finansowej i tak stawiają na zasady! Na bank kasa, bardzo by się przydała a mimo wszystko chcą aby ten gnojek posłużył za przykład! Brawo!!! To mi się podoba, przede wszystkim wartości!!

30

Gest piłkarek naprawdę wspaniały! Mistrzostwo świata w ich wykonaniu! Brawo i jescze raz brawo! W takich sytuacjach możemy nazywać się więcej niż klub.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?