Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ależ Ansu wjechał z buta na boisko. Gamechanger.
1
Lewus dwie setki i dwa gole. To jest napastnik z prawdziwego zdarzenia.
8
To jest mecz imienia Realu Madryt. Gramy gówno, bramkarz ratuje dupę i strzelamy z niczego.
1
W końcu, breawo!
0
Uprzedzam - skończył się.
1
Skrzydła Dembele i Torres jeden lepszy od drugiego dzisiaj.
3
Wygląda na to, że drugi mecz z rzędu Ter Stegen MVP. Czuję się jakbym sezon 19/20 oglądał, gdzie tylko Niemiec i Messi ratowali ten statek.
6
Pięknie Gavi zabrał piłkę Lewemu xD
1
W końcu coś Dembele pokazał.
1
David Silva mając 36 lat jest jakieś 2 poziomy nad De Jongiem i co gorsza naszą pomocą.
0
Roberto wejdzie zawalić bramkę na 1:2
1
Ale beznadziejna strata Ferrana. Nie wiem co on wymyślił.
0
@arasz1819 no pewnie dlatego, że w środku pola ma najbardziej odpowiedzialną rolę i totalnie sobie z nią nie radzi + zawalił nam bramkę, ale to fakt Gavi beznadziejny i ogólnie nie widzę tu żadnego pomysłu na rywala. Słabiutko.
4
Genialny plan Xaviego, żeby systematycznie zmuszać Ter Stegena do interwencji od początku sezonu i dzięki temu pomóc mu się odbudować.
0
No i ta wrzutka była najlepszym zagraniem De Jonga w tym meczu.
0
@ObiektywnyKibic121 no z De Jongiem walczą o ten tytuł zdecydowanie.
1
Ter Stegen póki co świetny początek sezonu.
0
Gavi też strasznie słaby występ.
0
@Calc przecież to ironia xd
6
Dziwne, z Pumas działało.
1
@MrPGG bez przesady. Kessie IN.
0
Stary Dembele wrócił chyba.
6
I znowu De Jong traci beznadziejnie piłkę. On jest niemożliwy dzisiaj.
0
Świetnie Ter Stegen.
1
Na co Xaviemu ten Roberto skoro i tak woli marnować Araujo na PO zamiast niego?
15
De Jong objechany jak dzieciak. I ten ktoś ma grać na defensywnym? Śmiechu warte.
0
@ObiektywnyKibic121 dlatego niech De Jong się pakuje.
5
Ale co wszedł na podmęczonego rywala i niektórych nabrał to jego :D
0
De Jong standardowo jeden mecz kozacki, to cztery kolejne będzie beznadziejny.
0
I jak zwykle dostawił stopę drewniak.