Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barcaa12 dobry piłkarz, w wolnej chwili dziennikarz sportowy Barcelony.
0
@Rewolucja123 czyli jednak Arsenal bierze majstra, a nie City. Wszystko jasne.
5
@Danny Gaucho Ronaldo 83%, Messi 77%. Dla uzupełnienia.
1
@Janiama gratuluję wygranej.
0
@PatrykBarca ja się niestety przeliczyłem. Prawie 200 zł za 20 poszło się kochać.
0
@Janiama dla mnie mogliby nawet dwucyfrówę dostać i tak nie byłby to żaden wyznacznik dla Bayernu.
1
No i City pięknie uwaliło dobry kupon.
0
@HighestInTheRoom chłop serio wierzy, że te długi to przez covid, a nie przez jego ulubieńca (tfu) Bartomeu. Niereformowalny typ :D
5
Foden jakby był mniej samolubny to by więcej pożytku zrobił.
0
City błagam jeszcze jedna i kończmy ten mecz.
1
@HighestInTheRoom a może jednak.. 3:3 jest szansa.
1
@HighestInTheRoom "drużyna kompletna" dobre sobie. Pięknie mi uwalili kupon
3
Guardiola taktycznie dzisiaj poległ. Newcastle robi co chce.
0
City jak się nie weźmie do roboty to nawet remisu nie wywalczą. Newcastle dzisiaj mocniejsze na ten moment.
0
@BulaKG Sterling to przehypowany nurek.
3
@Sapos93 nie, warunki pogodowe w Hiszpanii.
0
Ale to City jest rzadkie..
5
@Kos111 poczekajmy na Ligę Mistrzów. Nikogo za bardzo nie obchodzi kogo oni cisną w Bundeslidze.
4
City 6% posiadania w ostatnich 5 minutach xD Cisną ich niemiłosiernie.
0
Ale to City spuchło w tym meczu.
1
@Jakchcesz Najgorsze w meczach o 22 jest to że są o 22.
0
@PatrykBarca miałem jakąś czutkę, że to Leeds zaskoczy szczerze. No i dobrze myślałem.
2
@sokot byłoby super gdyby okazał się "transferem" do pomocy, ale wątpię szczerze. Najpewniej znowu zagra jeden dobry mecz na trzy/cztery i tak w koło Macieju.
3
@mekston Haaland to kocur. Napastnik kompletny.
1
@PatrykBarca ja miałem ją obstawiać, ale nie dałem się nabrać ostatecznie xD
0
No i elegancko. City i Bayern szybkie prowadzenie, także jeszcze Barcelona mi najprawdopodobniej zostanie i kuponik wygrany.
3
@MesQueUnClub96 oni by bez bramkarza wygrali.
0
@Emhyr słaby piłkarz. Nigdy nie rozumiałem jego fenomenu.
0
@Emhyr Valverde na ławce, a w zasadzie kucający przy linii.
1
@mauerinho znalazł ligę dla siebie.