9

Alba jest bezużyteczny.

0

@norbi77 ta, jednym meczem.

3

Roberto na ratunek xD Xavi proszę Cię.

0

@FC1899Barca co ty gadasz. Najsłabszy Raphinha.

26

Dziwne, z Unam Pumas działało.

0

@Rewolucja123 to wolę Kessiego.

0

Ten sędzia to jakiś żart

0

Nie zachwyca ten mecz, ale padnie pierwsza bramka i maszyna powinna ruszyć.

0

Dembele jaki kapeć..

0

Dobra próba Raphinhi

0

Raphinha strasznie niecelnie strzela póki co

1

Dembele przygłupie faule.

0

Szkoda, że spalony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! Z taką grą to i tak by ogony łapał. Z trójki młodych w środku zdecydowanie najsłabszy.

1

Podobno podstawowy zawodnik Barcelony Frenkie de Jong na ławce. Co za przypadek.

10

To się w głowie nie mieści, że można być tak chujowym jak obecny United.

10

Kiedyś myślisz, że jesteś na dnie, pamiętaj że od spodu puka jeszcze Manchester United

6

Ronaldo w składzie i od razu wysokie zwycięstwo.
O kur*a, nie w tą stronę.

2

Dzielnie walczymy o spadek.

2

Jako sympatyk United chyba po prostu poczekam na mecz Barcelony.

0

Solidne, dwubramkowe prowadzenie średniaka ligi nad drużyną walczącą o utrzymanie.

0

Odwróć tabelę, United na czele

2

szanuj Ter Stegena swojego, bo możesz mieć De Gea gorszego.

6

Tej drużynie to chyba egzorcysta by nie pomógł.

0

De Gea już powinien zejść ze sceny

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

@panczo przecież Griezmann z Barcelony to takiego Grealisha zjada i wydala. Anglik nie dał pół argumentu by wydać na niego 40 milionów, a Griez jednak swoje strzelił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?