8

Przez konfidentów dobre chłopaki patrzą na świat zza krat.

0

@FC1899Barca nie olał, bo nawet go nie chcieli. Woleli wziąć Mbappe xd

2

Haaland oklaskiwany przez swoją przyszłą widownię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Penia jednak nie odchodź. Ter Stegen szykuj bilet do Galatasaray.

2

@Pablit jak uważasz, że mecz w którym zawalił gola, biegał jak dziecko we mgle i ogólnie był bezużyteczny przez większość meczu był bardzo dobrym to nie mamy o czym więcej rozmawiać. A to co Xavi mówi po meczu nie robi większej różnicy, bo przecież nie powie otwarcie, że ktoś zagrał fatalnie, to nie Koeman.

3

@don'T.R.I.P.e bo zagrał dobrze w meczach o pietruchę i się pokazał z podmęczonym Rayo?

1

@mokrychlopiec szkoda, że taki dobry nie był z Sociedad

9

Roberto choćby dzisiaj 3 bramki strzelił to i tak nie zrobi to na mnie wrażenia. Przyjdzie mecz o stawkę i go zawali.

16

De Jong w towarzyskich większe zaangażowanie niż w meczach o stawkę. Chyba mu nie powiedzieli kiedy ma się starać.

0

Thierry Henry z woleja

14

I cyk kontroferta 40 milionów teraz

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ter Stegen się bał konkurencji to mu nasmarował rękawice przed meczem.

4

Nie no wracasz do Galatasaray.

1

Inaki jednak penia

5

@Lucassito "poziomem gorszy od Puiga" xD

12

@Katalonbar no skoro tak mówi ekspert to nie ma co, trzeba go sprzedać w takim razie.

10

Ankara Kessi(e)

2

Coś pięknego zobaczyć ponownie Pepa na ławce na Camp Nou

6

@clyde tacy ludzie pewnie mało myślą. Od tego bym zaczął.

4

@neeed nawet na charytatywny jest za cienki drewniak. Nigdy nie zrozumiem tej decyzji Xaviego.
Ale co niektórych nabrał po meczach o pietruchę to jego :D

7

@Herato skandal, że on nadal w tym klubie jest.

0

@creative7 afera jest.

16

@RoberDzik lepiej przegrać z City grającym na 100%, niż wygrać z nimi gdy grają na pół gwizdka. Nic byśmy się po takim zwycięstwie nie nauczyli, a z porażki można by wyciągnąć wiele wniosków.

5

@gumaz @Rust_Cohle sam by te klauzulę opłacił i go odwiózł na miejsce.

3

@Emhyr szyny też złe.

0

@Criss18Barca Pedriego oddałbym za 10 miliardów, a nie miliard.

3

@MesQueUnClub96 Braita to bym nawet za darmo im oddał, byleby go zabrali.

6

@mateusz1989VeB może Newcastle chce holenderskiego pomocnika?

8

@juliacicha czy odejście zawiera klauzulę odkupu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?