O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Zlatan Ibrahimovic
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 1293
  • Liczba komentarzy 844
  • Polecenia 3032

Komentarze

2

@Denver ja się bardzo chętnie podzielę, bo mi się już ulewa. Na wstępnie zaznaczę- daleko mi do foliowej czapeczki i teorii z 5g, zaczipowaniem ludzi, zlikwidowaniem gotówki. Ale nic, ale to nic w tej pandemii nie trzyma się kupy. Oczywiście-koronawirusy istnieją, istniały inigdy nie znikną z naszego otoczenia. A jest ogólnoświatowa panika, bo 99% ludzi przechodzi BEZOBJAWOWO chorobę. Zamykają szkoły, puby, teatry, urzędy. Miliony ludzi straciło pracę, zmuszają nas do izolacji, zanikają kontakty międzyludzkie, człowiek odsuwa się od człowieka, bo media nakręciły spiralę strachu.
Nie leczy się prawdziwych chorób- nowotworów, udarów, zawałów, bo bezobjawowy covid sparaliżował szpitale. Oczywiście, sparaliżował strachem, a nie niewydolnością lekarzy i łóżek.
Kto miał się dorobić to sir dorobił, bogatsi stali się jeszcze bogatsi.

Ps. W Chinach, w Hubei czyli terotycznie epicentrum korony dwa tygodnie temu odbył się festiwal muzyczny nad basenem na 30 tys ludzi. Bez maseczek, bez reżimu sanitarnego. Pozdrawiam xD

0

@Swistus172 przecież na zero obrona

0

@donleo12 Cou super

0

Koeman out!!!
Błagam niech wraca Guardiola, niech zacznie nas trenować Xavi. Co tu się ku*wa dzieje

0

Puig rusza się jak Iniesta

Zobacz wszystkie

91

Zlatan Ibrahimović: "Czy Neymar jest w stanie zagwarantować PSG Ligę Mistrzów? Ja byłem jedynie w stanie zaciągnąć PSG do ćwierćfinałów. Ja, wielki Zlatan, nie dałem rady tego zrobić. Co sprawia, że myślicie w ogóle o tym, że Neymar to uczyni?"

/viscaelbarca.pl

75

Luis Suarez: "Even if you triple or quadruple my salary, I will not leave Barça "

i dla takich ludzi jest Barcelona, za nimi możemy płakać!!!

71

właśnie ekipa Hiszpanii jest na deptaku w Gdańsku. widać, że im się na maksa podoba miasto, wszystko fotografują i dobrze się bawią. tak milutko się robi, że mamy coś ładnego do pokazania obcokrajowcom- a Gdańsk jest naprawdę piękny

69

ojezu jaki bełkot totalnie bez sensu

67

ależ wyszukana metafora