Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler znowu kłamiesz.
7
@Deviler sio na notatnik, a wniosek o odebrania Ci obywatelstwa już wysłany
0
@agaFCB masz farta, że jest przerwa i nic akurat nie strzelą.
4
@Hrzan Sociedad to nie takie ogórki, bez przesady.
3
@Zorrocule "cieszcie się dobrą formą drużyny" no właśnie to robimy, a Ty to nazywasz hurraoptymizmem xD
2
@AmigoBlancos dziwny, bo Espanyol jeszcze nóg nie rozłożył.
25
Piękny Niemiec. Jeśli De Jong też się zgodzi to będzie super.
17
@Pawel13sz Marc w formie jest nam potrzebny. Real pokazał co znaczy świetny bramkarz w zeszłym sezonie.
31
Rozwijaj się chłopaku! Pora przerwać monopol Alby na lewej obronie.
0
@Roobo no to rzeczywiście niezła odklejka.
20
Leciała w bramkę, więc słusznie.
0
@Roobo nie wiem kto ją porównywał do Suareza. Możesz wskazać?
21
@liberoFCB nie wyczułeś ironii.
1
Co Ty gadasz Jordi. On tylko bramki strzela i nic więcej. Średni mecz.
9
Gerard "ściągnij najlepszego stopera, a go posadzę" Pique póki co tak średnio.
2
@MesQueUnClub96 fascynujące.
5
@Emhyr pewnie tak było
54
Formalność. Szkoda, że nie siadło w końcówce, miałby hattricka.
3
Szkoda, że mu nie siadło.
4
Brawo De Jong za walkę.
1
@FCB24 nie wolno mówić o Lewandowskim jak jest przy piłce. Ty się już serio nie masz do czego przyebać widzę.
0
No i to było dobre wejście De Jonga
4
Eric profesor w tym sezonie póki co
2
@arasz1819 ale tam był faul.
1
Szkoda, że nie weszło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Brawo Ter Stegen i Żul
1
Jak on to strzelił?
1
Dwóch hamulcowych zaraz wejdzie
0
@antoine22 nie.