1

@Deviler znowu kłamiesz.

7

@Deviler sio na notatnik, a wniosek o odebrania Ci obywatelstwa już wysłany

0

@agaFCB masz farta, że jest przerwa i nic akurat nie strzelą.

4

@Hrzan Sociedad to nie takie ogórki, bez przesady.

3

@Zorrocule "cieszcie się dobrą formą drużyny" no właśnie to robimy, a Ty to nazywasz hurraoptymizmem xD

2

@AmigoBlancos dziwny, bo Espanyol jeszcze nóg nie rozłożył.

25

Piękny Niemiec. Jeśli De Jong też się zgodzi to będzie super.


17

@Pawel13sz Marc w formie jest nam potrzebny. Real pokazał co znaczy świetny bramkarz w zeszłym sezonie.

31

Rozwijaj się chłopaku! Pora przerwać monopol Alby na lewej obronie.

0

@Roobo no to rzeczywiście niezła odklejka.

20

Leciała w bramkę, więc słusznie.

0

@Roobo nie wiem kto ją porównywał do Suareza. Możesz wskazać?

21

@liberoFCB nie wyczułeś ironii.

1

Co Ty gadasz Jordi. On tylko bramki strzela i nic więcej. Średni mecz.

9

Gerard "ściągnij najlepszego stopera, a go posadzę" Pique póki co tak średnio.

2

@MesQueUnClub96 fascynujące.

5

@Emhyr pewnie tak było

54

Formalność. Szkoda, że nie siadło w końcówce, miałby hattricka.

3

Szkoda, że mu nie siadło.

4

Brawo De Jong za walkę.

1

@FCB24 nie wolno mówić o Lewandowskim jak jest przy piłce. Ty się już serio nie masz do czego przyebać widzę.

0

No i to było dobre wejście De Jonga

4

Eric profesor w tym sezonie póki co

2

@arasz1819 ale tam był faul.

1

Szkoda, że nie weszło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Brawo Ter Stegen i Żul

1

Jak on to strzelił?

1

Dwóch hamulcowych zaraz wejdzie

0

@antoine22 nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?