O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, koszykówka, film.
  • Ulubiony zawodnik Luis Suarez
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1997
  • Liczba komentarzy 1668
  • Polecenia 8213

Komentarze

5

@Chaoss Człowieku, chodzi o sprawiedliwość. Taka furtka to jest raj dla kombinatorów (na Ukrainie takich nie brakuje), a dodatkowo stawia to na równi tych uczciwie pracujących Polaków I Ukraińców. Z tym, że Polacy, nie mają możliwości sfałszowania odprowadzania składek w innym kraju.

9No i pięknie. Stać nas, bomby nie lecą, a pieniądze? Jakoś to będzie. Co z tego, że Polak, który płacił składki kilkadziesiąt lat będzie na równi z Ukraińcem, który zaświadczenie być może kupi na bazarku pod ratuszem, tak jak np. prawo jazdy.

0

@parpe Czytasz to co piszesz? Co chcesz obniżyć Amazonowi jak on i tak doprowadza do stanu rzeczy, że płaci jak stwierdzasz 200 funtów podatku. Bogaci ludzie zawsze znajdą sposób żeby zapalić możliwe mało no rejestrując drogie auta tam gdzie jest to tańsze niż w Polsce. Więc Polska zamiast zarobić cokolwiek zarabia zero.

0

@parpe Nie wierzę, że każdy w konfederacji to ekspert ekonomii, nie jestem fanem Mentzena, ani w zasadzie żadnego ugrupowania politycznego. Ale jeśli mam do wyboru to co mam to chciałbym zobaczyć co konfederacja wniesie do polityki mając realnie wpływ na głosowania. Być może nie trzeba wywracać wszystkiego do góry nogami i wprowadzać radykalnych reform, a po prostu dać ludziom żyć tworząc system, który będzie premiował tych uczciwych i pracujących, a nie kombinatorów.

0

@Murazor Oczywiście, że nie wiem. Pierwsze słyszę

Zobacz wszystkie

162

Fryzjer z mojego miasta został aresztowany za handel narkotykami. 6 lat korzystałem z jego usług i nie miałem pojęcia, że jest fryzjerem.

111

Już wiadomo z jakiego powodu kobiety domagają się wyrównania stawek do poziomu mężczyzn w świecie piłki nożnej.


97

@MarioVeB! Ale, że co? Gumki mają leżeć obok bułek w Biedrze, czy może za mało aptek mamy? W sumie to gdzie się nie obejrzę tam apteka.

92

Pierwszy sezon z VARem i prosze Juve i Real poza LM. Przypadek? Bardzo prawdopodobne :v

88

Adrian Mierzejewski: "Ci piłkarze skoro tam są [Soczi] to z pewnością są lepsi ode mnie". Stanowski: "Przecież sam nie wierzysz w to co mówisz :)"

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?