1

Takiego mata w dwa chyba jeszcze nie widzieliście, polecam chwilę samemu się przyjrzeć.


2

Słuchajcie. Ter Stegen wziął udział w najnowszej edycji Rolnik Szuka Żony

0

@kynio302 Spory musi być ten helikopter

0

@Peciak Na ten moment Cancelo to najlepszy prawy obrońca, jeden z najlepszych na przestrzeni ostatnich 5 lat, nie nazwałbym tego skromnym wzmocnieniem.

3

Dlaczego film z dzikim i Zełeńskim w tle spadł z La rambli? Moderacja nie wytrzymała ciśnienia?

1

@Colon Jeśli są szczęśliwi w danym momencie w życiu to dlaczego im współczujesz?

0

Odbiegając od fantastycznej postawy Barcelony w LM - ja się nie dziwię dlaczego przez 30 lat od rozpadu ZSRR Ukraina codziennie budziła się z ręką w nocniku i niemal niczym prócz wszechobecnej korupcji jako państwo nie może się "pochwalić". Dziś dała tego dobitny przykład.

0

@BulaKG Co pokazuje tylko, że wybór pierwszego kapitana drużyny może być obarczony dużym błędem, tego przykładem jest Barcelona

0

Cancelo i Roberto mają trochę wspólnego, grają na wielu pozycjach tylko jeden jest zajebisty, a ten drugi wręcz przeciwnie.

1

Jakby Denzel miał do końca kampanii grać Roberto na PO to czuję, że pod koniec sezonu już nie byłoby na co nakładać żelu.

0

@Encore Flop Ansu. Takie okazję to na równi albo i więcej niż karny

27

Dziękuję, dobranoc


2

18

Jak Cancelo patrzył na naszych gdy Osasuna cisnęła nas w 10 to czułem wyrzuty sumienia, że chłop do amatorskiego klubu przeszedł

3

Zidane byl swego czasu łysym betonem na stronie rm, myślę, że Xavi może spokojnie teraz być żelbetonem.

0


Chyba warto posłuchać

9

Piękne


10


Między innymi tacy ludzie robią niesamowite fikołki łamiąc sobie kręgosłupy moralne. Jednak absolutnie to im nie przeszkadza, aby wciąż znajdowali jeleni, którzy będą ich popierać.

21

Nie chce być inaczej niestety


0

No to już szykujemy się na te spektakle. Czuję, że Roberto będzie robił wiatrak z obrońców przeciwnika na PS.

6

Teraz to już totalnie drużyna bez ani jednego gracza, który potrafi zrobić zamieszanie w ofensywie. Ciężko będzie rywalizować tylko solidną defensywą.

0

@KondiCules dokładnie, tak jak Fati

0

@Trojanek23 W takim razie polecam film Krime story

0

Ostatnio brak czasu zupełnie. Streści ktoś rzetelnie profil Roque? To talenciak mniejszy dużo, bardzo dużo czy może w ogóle nie można go porównać do np. Neya za czasów Santosu?

0

@bartoszplucinski Dodałem :)

1

Grywa ktoś na chess com/lichess? Chętnie zagram partię/ dodam do znajomych :D

5

@Chaoss Człowieku, chodzi o sprawiedliwość. Taka furtka to jest raj dla kombinatorów (na Ukrainie takich nie brakuje), a dodatkowo stawia to na równi tych uczciwie pracujących Polaków I Ukraińców. Z tym, że Polacy, nie mają możliwości sfałszowania odprowadzania składek w innym kraju.

9No i pięknie. Stać nas, bomby nie lecą, a pieniądze? Jakoś to będzie. Co z tego, że Polak, który płacił składki kilkadziesiąt lat będzie na równi z Ukraińcem, który zaświadczenie być może kupi na bazarku pod ratuszem, tak jak np. prawo jazdy.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?