La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

konto usunięte

5

2

@tristan87 oby do tego nigdy nie doszło.

7

@tristan87 Nie no kurła Osman, ale weź ochłoń trochę, pograj ze dwa sezony na tym poziomie, wygraj coś, dopiero usiądziemy na spokojnie przegadamy.

0

@tristan87 Jestem za.

konto usunięte

0

@Firestone niby predyspozycji nie ma, ale może już to dobrze zrobi trochę wydorośleje

0

@Firestone a ja bym dał mu być kapotanem bo chlop się zmienił się stara i ma motywacje.Jest w 3 zawodników miesiąca a agentowi trudniej gi będzie wyrwać.Nie ma nic lepszego id zanfażowanego Dembele w klub niż Dembele przestraszony grający na konsoli bez języka z kontuzją.Jeśli mu sie uda może być świetnym przykładem że można się zmienić dla młodych.Nie należy mu przeszkadzać tylko go wspierać.On chcę się czuć tu ważny i pracować sla zespołu i nienależy mu w tym przeszkadzać.kapitanów jest kilku.Nie robiłbym bym tu problemów.niech uczy się i bierze odpowiedzialność.

0

@tristan87 hahahaha

0

@tristan87 Niech sobie ustawi kapitana na konsoli :)

0

@tristan87 , @Firestone , @kuz , @Borry , @Borneo , @barteq , @sebo939 Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale czy to w trakcie spotkań czy w materiałach z BarcaTV Dembele ma wielki szacunek zespołu i do tego jest bardzo lubiany.
Gdy gra na prawej stronie dyryguje tempem gry formacji atakującej, to on poprawia ustawienie pomocników i to on pokazuje jak i kto ma grać m.in. z Lewandowskim.
To jego w materiałach BarcaTV tacy zawodnicy jak Pedri czy Gavi pytają się o zdnaie w wielu kwestiach oraz to on jest jedną z centralnych postaci wokół której jednoczy się zespół, a w dodatku jest jednym z najważniejszych piłkarzy dla Xaviego (o nikogo tak trener nie walczył jak o niego) i widać to też na boisku (jest w jedenastce sierpnia LaLigi).
Można śmieszkować, ale kto ma być jednym z kapitanów? Weteranów zaraz nie będzie, Frenkiego jak nie teraz to za rok pewnie też nie będzie, dzieciaki nie będą miały autorytetu jak sami pierwsze sezony rozgrywają w dorosłej piłce.
Jednym z kapitanów powinien być zawodnik, który jest długo w zespole, ma szacunek innych zawodników oraz bardzo silny mental - taki jest Dembele, który z tygodnia na tydzień rozkwita i obok Ter Stegena ma jedną z najwyższych pozycji w zespole.

1

@JarekS ja. Bym go wspierał nie udupiał więcej z tego będzie pociechy niż szkody.Taki człowiek pptrzebuje mentalnie być ważny aby iść do przodu.Jesli nie będzie miał wsparcia będzie niepewny.On potrzebuje dobrego otoczenia i trzeba je mu dać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: