2

On znowu to zrobił xD

2

O stokroć wolę Raphinhę, który swoimi dryblingami robi jakąś różnicę niż Depaya, który swoim dryblingiem chce jedynie pokazać jaki to on jest zajebisty.

0

Brawo De Jong. W końcu się udało.

0

De Jong tam trzeba podać..

7

@koziar jak to jest spoko to niskie masz oczekiwania.

2

W takim meczu przydałaby się Luuk.

0

De Jong i Balde najlepsi do przerwy.

7

Depay z Torresem zjazd do bazy w przerwie.

0

To że nie gwizdnął to akurat standard, ale brak reakcji ze strony varu to już skandal.

40

Jak to nie jest rzut karny na Balde to nie wiem co jest

2

Torres do bazy w przerwie. Skończyła się cierpliwość

1

Depay to jest katastrofa.

1

Ferran póki co fatalny. Tak, fatalny to ja jestem.

0

@maleta009 niestety w Barcelonie

1

No Lewus No Party

0

@hyzar a czego się spodziewałeś przed meczem z Bayernem?

11

No i przerwał akcje jak już Balde się urwał xD

0

Ależ pech ajajaj

0

Ależ to Depay zrobił ciekawie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Obijają te siatkę jak Messi słupek.

1

@HighestInTheRoom dzięki, teraz już wiem.

6

Napiszcie jeszcze raz, że Messi w słupek, bo nie wiedziałem

1

@AlexDark00 ale wiesz, że mają najgorszy start w lidze od sezonu 10/11? Remisy się zdarzają, ale początek sezonu mają po prostu słaby.

65

Rzeczywiście są nieprzewidywalni bez Lewego. Nigdy nie wiadomo kiedy zremisują, a kiedy wygrają.

1

0

Już czekam na wymówki typu "Stuttgart to solidna ekipa, żadna kompromitacja" jak to było ostatnio.

0

Ciekawe jaką teraz wymówkę będą mieli w Bayernie.

3

Hahahaha brawo Stuttgart!

5

Ale ten Bayern jest potężny i nieprzewidywalny. Strach się bać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?