8

@Robert1603 no to nie ma co oglądać, dzięki za spojler.

11

@Volk nic do niej nie mam, nawet szacunku.

2

Allegri nie wytrzyma do Mundialu.

24

Kurek złota piłka, a nie jakiś Benzema.

0

Kurek > Lewandowski

44

Żodyn się nie spodziewał. Ten gość nie nadaje się już do gry w piłkę na żadnym poziomie jeśli nie dostaje szans w Lecce.

1

@takisobiektos porażki się zdarzają, ale i tak robi to wrażenie póki co.

14

Alfred Schreuder komplet punktów po 6 kolejkach jako trener Ajaxu. Ależ ten gość się marnował jako asystent Koemana..

1

@VamosVamos Bellerin przeciętnie, a Alonso swoim wejściem nic nie dał, mecz bez historii.

6

@kamilos1214 a co w tym złego? Moim zdaniem dobry pomysł.

5

@AmigoBlancos gratulujemy sukcesów.

20

@MesQueUnClub96 i oby tak zostało do końca sezonu.

10

@Danny Gaucho Valverde to trener skrojony pod Athletic. Będzie ciężko z nimi wygrać.

2

Tyle kasy rocznie za bycie rezerwowym. Złoty deal.

0

@Janiama póki co to Ty pokazujesz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Nigdzie nie porównywałem Valverde z Iniestą, tylko z De Jongiem. Dałem Ci tylko najlepszy możliwy przykład, że liczby u pomocników nie grają i trzeba po prostu oglądać mecze, żeby ich rzetelnie ocenić.

5

@Janiama ale co mnie interesują statystyki asyst i bramek u pomocników? Oni są od kreacji, pressingu itp, a nie od liczb, które mogą być jedynie dodatkiem, ale nie są podstawą do ich oceniania. Iniesta też ich nie miał i nie jest z tego powodu odbierany jako przeciętniak, tylko jeden z najlepszych. Valverde zjada De Jonga w meczu i takie są smutne fakty. Chciałbym, żeby Holender był takim piłkarzem jak Fede, ale niestety.

0

@maniak33333 i dlatego statystyki nie grają u pomocników.

9

Szkoda, że De Jong nie jest tak dobry jak Valverde. Chłop się nie pierdzieli, walczy na całym boisku i potrafi sieknąć jak trzeba, a Frenkie ogranicza się do bycia poprawnym, nie daje nic ekstra i nie chce się wyróżniać.

3

Jak zwykle Real jest mierny, ale strzela.

21

Ale ten pajac Vinicius wkurza, matko Boska.

19

Kurtuła jeszcze bez czystego konta w tym sezonie. Piękna sprawa.

2

Brawo Mallorca!

0

@MesQueUnClub96 nie no Vinicius to klasa, chociaż nurka nie lubię, ale ten Rodrygo totalnie nie przekonuje.

0

Tylko mnie nie przekonuje ten Rodrygo? Strasznie przeciętny się wydaje.

12

Lewus rzeczywiście się skończył, skoro tak szybko się go pozbywamy.

0

@Mns21 przeciętnie.

3

@Emhyr albo trzeci typ, do którego należę ja, że to wrzesień i sezon dopiero się zaczął.

2

@MesQueUnClub96 lewus się skonczył.

12

@paweldunajecfcb Alemany sam ze sobą wynegocjuje nowy kontrakt.

9

@Jakchcesz wczoraj strzelał do pustej, więc się nie liczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?