4

"W przeszłości, z Lewandowskim w składzie, rywalom być może było łatwiej przygotować się do meczu z nami. Teraz będziemy bardziej nieprzewidywalni" - Nagelsmann
¯\_(ツ)_/¯

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ładna akcja. Szkoda, że nie wpadło.

2

Teraz już na 100% spalony xD

1

Nie mam pojęcia jak Lewus tego nie strzelił

0

O kurka wodna. Brawo za tę akcję.

11

@LukaszFan bez przesady. Dobrze gra.

11

Balde lepiej drybluje od Depaya xd

0

Depay sam się gubi w tym dryblingu..

3

ESCALANDO odcinek 2137

0

Jednak spalony będzie

0

Znowu na pustą dobijak.

3

Kounde wrzutka życia

0

Kessie zjazd do bazy w przerwie, bo to się skończy czerwoną zaraz.

2

@Xpert77 witamy na la bambie.

15

Dobrze, że De Jong próbuje strzałów z dystansu. Brakuje tego czasami w tym klubie.

3

Świetna akcja Depaya.

0

Ale podanie Lewusa.

0

@arasz1819 nie, nie podobało mi się, bo go nienawidzę i jestem fałszywie obiektywny według Ciebie :)

3

Jednak się nie skończył.

0

Tak, Lewus się skończył.

7

Dembele wrzutka życia. Pomylił przycisk na padzie chyba i zamiast wrzucać to strzelał.

0

@Joe_Pesci no ale co z tego, że przypadkiem? Uderzył go łokciem i tylko to się liczy.

5

Kessie się nie popisał tym łokciem. Żółta zasłużona.

6

Jak Mati coś mówi, to tak musi być.

0

@korn234 Fati niech zasłuży na grę. Za nazwisko nikt tu minut nie dostaje.

0

@RoberDzik mama zapomniała wpisać usprawiedliwienia do dzienniczka. Wielkie mi halo.

0

@FCBMati10 no fajnie, a sezony 21/22, 20/21, 18/19, 17/18 to miał wybitną formę strzelecką. Był momentami wręcz beznadziejny jak na swoje umiejętności i takie są fakty.
O serii kilku lat bez gola na wyjeździe nie wspomnę już.

0

@GeneralXavi nie jest to wielkie osiągnięcie, bo Suarez w Lidze Mistrzów sobie nie radził.

4

@Kessie po co oni w ogóle go wypożyczali? To, że gość jest wrakiem wiedział chyba każdy już od dawna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?