- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1097 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
MirusAmisz
21
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Karol145
3
Dziwi mnie to, że Ruskie są dopuszczane do dyscyplin sportowych.
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1097 Culés
8
Najwięcej nieusprawiedliwionych nieobecności na posiedzeniach Sejmu ma poseł Konfederacji Grzegorz Braun. Nie było go na posiedzeniach Sejmu aż 38 razy.
Na drugim miejscu w zestawieniu jest jego partyjny kolega Krzysztof Bosak - 25 dni nieobecności.
Koledzy mają problem, obawiam się, że w Polsce nie honorujemy l4 z rosji
11
@RoberDzik To Ci, którym tak bardzo zależy na zmianie systemu? Widać właśnie ;D
16
@RoberDzik A te nieobecności Brauna to nie za brak maseczki?
18
@RoberDzik reszta darmozjadów w sejmie siedzi i pożytku z nich też żadnego
0
@RoberDzik mama zapomniała wpisać usprawiedliwienia do dzienniczka. Wielkie mi halo.
3
@RoberDzik w którymś roku albo podczas całej kadencji sejmu Braun był najbardziej aktywnym posłem
3
@domin682 On był "aktywny" a nie aktywny. Jego aktywność polegała na jak najczęstszym wychodzeniu na mównicę i gadaniu bzdur za które był wywalany z sali. Natomiast praca poselska ograniczała się do minimum, wziął udział tylko w 68% głosowań, pominął przeszło ponad 2000 głosowań w 3 lata kadencji.
0
@Tasde Tak tak, bzdur ;)