La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 441 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

27

Hahaha :D
Uwielbiam tych ziomków z Konfederacji, bez nich byłoby naprawdę nudno w tej szarej Polsce. Partia mem.


18

@macio_944 jeszcze nie rządzą a już się kompromitują coraz częściej

26

@misteriosoVEB I oby nigdy nie rządzili, Polska w swojej historii już za dużo wycierpiała.

16

@macio_944 niestety nie ma żadnego wyboru więc o każdym możemy tak mówić. Ale zgadzam się. Radykałów nigdy

20

@macio_944 partia dla matołów (sami o tym mówią), dziwię się ludziom, że tak bezkrytycznie się na to nabierają

11

@macio_944 czy on nie obiecał że zje but jeżeli tych ustaw nie będzie?? Ale to przecież obiecywał 4 lata temu. To dziś się nie liczy... ;)

15

@macio_944 Oni tylko ładnie mówić potrafią, no i niektórzy te gadki jak widać kupują.

2

@macio_944 a tak z ciekawości na kogo kolega planuje zagłosować w kolejnych wyborach ?

26

@macio_944


To też dobre.

18

@misteriosoVEB Dla mnie Konfederacja i PiS to zdecydowanie najgorsze partie. Niebezpieczne, memiczne, zacofane i po prostu wielokrotnie głupie. Podobnie jak większość ich wyborców. Na szczęście takie sztuczne twory rzadko kiedy mają wysokie poparcie, więc szansa na rządy Konfederacji jest bardzo mała.

33

@macio_944 Dodaj do tej listy Lewice, PO i Polskę 2050 i wszystko się zgadza

21

@macio_944 z tego co widzę, to na labambie sami fanatycy konfederacji. Mam tylko nadzieje, że to po prostu dla beki

3

@Xpert77 cała prawda! Nie ma na kogo głosować. Za pół roku są wybory a ja się zastanawiam kiedy (albo czy w ogóle) któraś partia da jakiś program wyborczy czy już przestają udawać że mają jakieś plany.

5

@macio_944 chyba jeszcze gorsza jest dla mnie osobiście lewica. Ale obie skrajności są dla mnie złe

12

@macio_944 No tak bo PO nie jest niebezpieczne. Są gorsi od PiSu. Pamiętam podczas pandemii jak ograniczać chcieli moją wolność, chcieli mnie wyrzucać z pracy, zabraniali wszystkiego. To jest niebezpieczna partia ale Ty jesteś zaślepiony i dalej w to brniesz.

13

@macio_944 głupie to jeszcze nic, najgorzej, że całą swoją politykę opierają wykluczeniu, każda tworzy wroga którego trzeba natychmiast unieszkodliwić bądź wyrzucić z kaju. Tak jak w totalitaryzmach; wróg ten jest fikcyjny.

10

@macio_944 Problemy z hosingiem xD On to się bardziej nadaje na redaktora notatnika niż ministra finansów. XD
Oni tam cierpią na podobne bolączki.

7

@macio_944 W opis tej partii idealnie wpisuje się tekst Paulo @VegetaPolska Coelho :D

"Ona taka nie jest" xD

5

@patrix211 "z tego co widzę, to na labambie sami fan6atycy konfederacji", a tylko w tej dyskusji 8 osób ma bekę z Konfederacji (stan na 19.03.2023 godz. 14:32). Więc jak sami fanatycy?

12

@Azi Ja jako młody człowiek kompletnie nie mam pojęcia na kogo głosować. Pis to wiadomo, PO zwyczajnie nie ufam, bo widziałem na własne oczy, jak mojej rodzinie było zwyczajnie ciężko za ich rządów, Konferedacja zbyt skrajnie w prawo ze światopoglądem plus Korwin z Braunem tam są co już samo w sobie opycha, Lewica natomiast w drugą stronę - za bardzo w lewą stronę. Przed ciężkim wyborem stanie wielu takich jak ja czy Ty za kilka miesięcy.

13

@Xpert77 Mam podobne. Lewica burzyłaby kościoły, a Konfa do nich siłowo zapędzała.
Jedni mi wmawiają, że mamy kilkadziesiąt płci, a drudzy, że jak moja narzeczona umrze podczas ciąży, ale dziecko przeżyje to dobry deal.

2

@Zoker poczytaj sobie posty sprzed kilku dni, była nawet ankieta kto na kogo zagłosuje i jak myślisz, kto zdecydowanie prowadził?

2

@patrix211 to w końcu sami fanatycy czy duża ilość fanatyków?

8

@Zoker spokojnie, jeszcze się nie pojawił pewien Michał naczelny konfederata tej strony, jak to wyląduje w gorących i to zobaczy to zwoła swoich popleczników i zacznie rozkręcać imprezę.

5

@macio_944 oświecony się odezwał

7

@Zoker Bo wszyscy inni jeszcze w szkole
@lucas/catalan A dziękuję, w końcu w punkt!

11

@Bobo25 zależy od dyskusji :D
Czasem się trafią ludzie, którzy spuszczają się na Tuska, a w kolejnej dyskusji trafimy na lewą stronę, która będzie gadała, że jest kilkadziesiąt płci. Potem trafią się pisowcy, którzy będą zachwalali socjalizm i przywileje z tytułu posiadania dzieci.
Pewnie dużo też zależy na co odbiorca zwraca uwagę. Ja na przykład nienawidzę lewej strony, więc ich wypociny mocno do mnie trafiają i jakoś bardziej mnie poruszają niż na przykład smarowanie berła Tuska.
@macio_944 hehe, wyborcy Konfy to dzieciaki. To tak jakby powiedzieć, że wyborcy lewicy to geje, lesbijki i transy.

0

@macio_944 nie wyczułeś ironii :D

6

@lucas/catalan to właśnie Ty nie wyczułeś sarkazmu XD

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker Mentalnie oczywiście, że tak, więc ten suchy żart jak najbardziej pasuje.
@lucas/catalan xDDDD

23

@macio_944 oj wydaje mi się, że niejeden wyborca Konfy jest mentalnie dojrzalszy od Ciebie.
Irytuje mnie takie wrzucanie wszystkich do jednego wora.

3

@macio_944 To akurat kretyńska wypowiedź. W szoku jestem. Bo można nie lubić i nie popierać gościa, ale on na ogół potrafi "wybrnąć", a tutaj sobie znalazł wymówkę jak dla przedszkolaka. Wypowiedź na politycznym poziomie takiej Kidawy-Błońskiej, a nie na przykład Tuska.

9

@Zoker Bardzo możliwe, ale ciężko to zweryfikować, poza tym punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja się czuję bardzo dobrze i autentycznie jestem dumny z siebie, że nie jestem zwolennikiem Konfederacji.

4

@macio_944 Masz do tego prawo, najważniejsze to żyć w zgodzie ze sobą i głosować na tego, kogo uważasz za słuszną opcję.
Tak samo jak ciężko zweryfikować, że wszyscy wyborcy Konfy to prawaki z mentalnością dzieciaka, a jednak nie masz problemu żeby po nich jechać.

2

@Zoker Ale ja nie piszę, że wszyscy wyborcy Konfederacji tacy są. Wyraźnie powyżej napisałem cytuję: "Dla mnie Konfederacja i PiS to zdecydowanie najgorsze partie. Niebezpieczne, memiczne, zacofane i po prostu wielokrotnie głupie. Podobnie jak większość ich wyborców." -> słowo klucz: większość, a nie wszyscy. To jest ogromna różnica.

6

@macio_944 "Bo wszyscy inni jeszcze w szkole" XD

0

@Zoker Naprawdę będziemy teraz czepiać się słówek? Dobrze, mea culpa, choć jest to dla mnie idiotyczna drobiazgowość, ponieważ wielokrotnie w swoich wypowiedziach piszę o większości/mniejszości, a nie o skrajnościach typu wszyscy/nikt co masz na przykładzie powyżej, a wybrałeś tylko tę, która pasuje do Twojej narracji.

9

@macio_944 już pomijając pojedyncze stwierdzenia, to po prostu mam wrażenie, że dla Ciebie każdy kto głosuje na Konfę to mentalny dzieciak.
Po prostu myślisz, że dorosły i rozsądny człowiek nigdy nie zagłosowałby na tę partię.

Komentarz usunięty

24

@Zoker bo fani Konfy są w pracy, a teraz piszą same nieroby na zasiłkach. Proste xD

3

@Peciak ciężko nazwać podstawówkę pracą

7

@misteriosoVEB Bardziej skompromitować od pisu i po się nie da ;)

@macio_944 o jakiś łepek z la bamby obraża ludzi bo lubią partie inna niż on, ale to trzeba być ułomnym...

0

@Godlo lewica i konfederacja robią to co tydzień. Tylko dlatego, że są jeszcze bardziej skrajne ;)

0

@misteriosoVEB a co masz do lewicy czy tylko tak gadasz

0

@korn234 skrajność ich poglądów tylko w drugą stronę

0

@Peciak Czyli ty też jesteś nierobem na zasiłku?

1

@Donowitz mi redakcja płaci takiekie kokosy, że nie muszę pracować ziomek

7

@macio_944 Głosowałem na SLD i się zawiodłem.Głosowałem na PO i się zawiodłem.Glosowałem na Kukiza i się zawiodłem.Nigdy mi jakoś zdecydowanie czy radykalnie blisko było do kogokolwiek, ale coś kilka rzeczy mnie przekonywało i głosowałem na nich.Teraz będę głosował na Konferencję,bo wydaje mi się, że jest mi do nich najbliżej.Nie zgadzam się ze wszystkim u nich.Nie podoba mi się np.ich podejście światopoglądowe.Ale są inne rzeczy które mi pasują u nich.Może się zawiodę,a może nie.Ja nie rozumiem jak można głosować np.na Lewicę która się non stop kompromituje.Nie wiem jak można na Platformę, która rządziła 8 lat i na nic nie było.Nie wiem jak można głosować na PIS który rozdaje ludziom im własne pieniądze, kupując sobie tym samym elektorat nierobów i mocherów.Państwo powinno być uczciwe przede wszystkim,dla ludzi pracujących.Ja na nich będę głosował.

2

@Saviola88 Nie, PO niebezpieczne nie jest. Może być niekompetentne, ale nie niebezpieczne. Niebezpiecznym odbieraniem wolności jest zagarnianie sądów czy mediów przez PiS, kontrola TK i wpuszczanie partyjnych ludzi i rodzin do wszelkich możliwych państwowych spółek, co nosi spore znamiona autorytaryzmu. PO nigdy się do tego nie zbliżyło nawet, a rządzili 8 lat.

5

@macio_944 czytając tutaj Twoje wpisy i Muniaka na Twitterze zastanawiam się czy nie jesteście tą samą osobą

2

@macio_944
Przecież oni nie chcą rządzić wystarczy mandat posła i immunitet
Radykalnymi hasełkami go zdobywają bo zawsze znajda się tacy łykający te bzdury

0

@tristan87
On wie co to konkordat

A koleś nie chce podatków, a państwo ma jeszcze robić na swój koszt dodatkowy ślub

On jest głupszy niż myślałem

0

@patrix211
Chyba nie dlatego świadczy to o poziomie niestety kibiców

9

@macio_944 A ja mam bekę z ludzi,.co myślą że jakakolwiek partia to chce dobrze dla społeczeństwa. Jak ktoś jeszcze zachęca do głosowania to już w ogóle gruba odklejka :D Tutaj widzę kolega stara się robić negatywną kampanię. Niestety muszę Cię zawieźć - ludzie raczej jak sobie coś wybiorą to z zasady się tego trzymają. Na każdą partię znajdziesz dziesiątki kompromitujących wypowiedzi, setki klamst i udawania. PiS ma stalowy elektorat, PO ma antypisowcow i ludzi uważających się za pro europejskich i nowoczesnych. Konferencja uzbierała sobie też część ludzi i dla nich takie filmiki nie mają znaczenia. Wybory partii w ogóle nie mają logiki. Ludzie wybierają swoje mniejsze zło i myślą, że robią coś dobrego dla państwa. Prawda jest taka, że polska scena polityczna jest zabetonowana. Społeczeństwo jest w większości bardzo łatwe do zmanipulowania. Wystarczy rzucić jakiś górach temat światopoglądowy typu aborcja i ludzie się kłócą między sobą. Dziel i rządź. Proste.

konto usunięte

1

@Hellrider Akurat w PO to dużo kolesiostwa też było, przy czym to PiS krzyczał o końcu nepotyzmu, także ten...

Piękne zaoranie samego siebie po czasie: https://www.youtube.com/watch?v=wmTcjLIduIs

2

@domin682 To mój brat, pracuje u @Luciano99 na złomie, ale ma go wy***ać za niesubordynację i znajomość z niejakim @domin682

0

@macio_944 Jaki kraj taki Harvey Specter

konto usunięte

5

@macio_944 Autentycznie to masz problem z tym że ktoś ma inne zdanie niż Ty,także chyba nie czujesz się za dobrze.

5

@martin3131 Albo dalej go boli fakt, że ostatnio się mocno skompromitował xD

0

@Azi Z tego co pamiętam, to obiecał, że zje buta w momencie, gdy ich nie skończy pisać, a skończył. xD

6

@macio_944 ale dyskusja mnie dzisiaj ominęła widzę xD
Nie zamierzam się sprzeczać. Każdy głosuje na kogo chce. Ja oczywiście dostrzegam i plusy i minusy każdej z partii, nie wszystko mi się podoba, tak samo jak nie wszystko mi się nie podoba w takiej nie wiem...Lewicy, czy PiS.
Po prostu sumarycznie więcej mnie łączy z Konfederacją. Ot takie poglądy mam, gdzie wiesz, że nadrzędną rzeczą dla mnie, to szacunek do drugiego człowieka.
Polityków zaś należy rozliczać po czynach i dlatego chętnie zobaczyłbym Konfę u BOKU władzy. Zobaczył jakie ustawy będą tworzyć i co będą robić, kiedy wprowadzą 60 posłów.

Najgorsze co my Macieju możemy zrobić, to żreć się między sobą, bo o to też tym dziadom sejmowym chodzi. Aby tylko się kłócić.

Pozdrawiam cieplutko Byczq

0

@macio_944 nie ma różnicy jaka partia, same gowno do wyboru, każdy bazuje na programie "nie ważne co my ale to oni kradli więcej " ebać ich wszystkich

0

@Xpert77 Ale że psl laków zgubiłeś to wstyd.

0

@macio_944 skoro tak wysmiewasz, to proszę podziel się z nami łaskawie, na kogo będziesz głosował?

0

@macio_944 ktora partia w Pl nie jest memem?

1

@Zoker tak a wyborcy po to kłamcy a pisu to zlodzieje

3

@Hellrider głosuj na po które, wtedy gdy mieli władze, wyprzedawali Polskę na prawo i lewo. Żeby głosować na tf tuska to trzeba totalnym kretynem, albo mieć srogie problemy z pamięcią.Nie wyobrażalny kretynizm. A najlepsze jest to, że wszyscy naszekaja na pis/po a później idą i głosują na którąś z tych partii. No debilizm w czystej postaci

5

@Bogan głosowałem już na po, pis a teraz zagłosuje na konfederacja a głównie kieruję się tym, co było dla mnie bardzo istotne czyli locdownami

8

@macio_944 Widzę mało ci złomowania które ostatnio przeżyłeś ostatnio więc wracasz z kolejnym wątkiem i do duetu dobierasz sobie koroluka fana kazirodztwa i nekrofili - niezła ekipka xD Czy ostatnio nie pisałeś że wyborcy konfederacji się podniecieli po poparcie urosło, to co napisać o tobie który chyba masztu nie opuszcza w związku z tym tematem?
I nick zmień na Maciunio a dlaczego? Tutaj masz odpowiedź https://wykop.pl/wpis/24244291/znowu-pijana-mama-wrocila-w-nocy-do-domu-zobaczyla

2

@macio_944 ty nie filozofuj, bo znowu dostaniesz kilka merytorycznych odpowiedzi (od inteligentniejszych od ciebie xD) i się schowasz do budy jak przy porzednim twoim wątku o konfederacji

konto usunięte

7

@Hellrider nic głupszego dzisiaj nie przeczytamy, dzięki.

"Niebezpiecznym odbieraniem wolności jest zagarnianie sądów czy mediów przez PiS, kontrola TK i wpuszczanie partyjnych ludzi i rodzin do wszelkich możliwych państwowych spółek, co nosi spore znamiona autorytaryzmu. PO nigdy się do tego nie zbliżyło nawet, a rządzili 8 lat.".

W jakim ty świecie żyjesz ? Dam dwa proste przykłady:
1. To platforma odchodząc od władzy zrobiła zamach na TK i wybrała dwóch sędziów za dużo.
2. Jak platforma rządziła to Orlen i jego prezes byli głównymi sponsorami tej partii w wyborach, skąd wiem? Jestem z Płocka.

@michal26 @Saviola88 @ObiwanKenobi @Zoker

1

@Ksavix I chłop jeszcze nie odniósł się do tego co ja napisałem.
Ludzie tracili pracę przez decyzje POPiSu i Lewicy a gdyby to jeszcze PO miało większą władzę, to byłoby jeszcze gorzej. Druga Kanada czy Australia. I on mówi że nie jest to niebezpieczna partia. Tfu

1

@Hellrider czy to nie PO chciało jeszcze wiekszego zamordyzmu szczepionkowego, lockdownow, zabierania wolnosci niezaszczepionym przeciw covodowi? Wedlug ciebie to nie jest odbieranie wolnosci?

0

@Ksavix Ta klasa poprzednich sędziów Trybunału w porównaniu z nominatami partyjnymi PiSu. Jeden był wybitniejszy od drugiego. PO nie zrobiła żadnego zamachu na Trybunał, żadna partia nie obsadzała wcześniej Trybunału potulnymi wobec prezesa nieudacznikami bez kompetencji. Zrobił to PiS powołując część sędziów nielegalnie i jeszcze ośmieszając Trybunał obsadzając go niekompetentnymi błaznami, nadwornymi sługusami prezesa bez dorobku.

Mieszkasz w Płocku więc PO wiesz, że PO było sponsorowane przez Orlen - typowe bredzenie pisiora.

Każdy pisior sądzi, że inni kierują się złodziejstwem i nieuczciwością, bo sam tak postępuje i sam takich ludzi popiera.
Znamienne, że do wpisu kolegi wyżej się nie odniosłeś. Ani słowa komentarza o mafijnej działalności PiSu- nie masz jak tego podważyć.

Gratuluję dobrego samopoczucia, popierasz rynsztok na wielu płaszczyznach i nawet nie przeczysz, że go nie ma.

1

@macio_944 ło panie, widzę, że zakładasz wątki dopóty nie zejdą się sami klakiersy i tak sobie biadolicie, że konfa jest be, bo sławek nie wie co robił 4 lata temu... Ja przypomnę, lub uświadomię, że w 2005 roku PO szło do wyborów hasłami 3x15, a później obiecywało np. zlikwidować meldunek i amonament rtv.

Zapraszam do zabawy, znajdź sobie info co później zostało z tych postulatów. Podniecać się, że Korwin, który nie rządził czegoś nie dotrzymuje to mega słabe przy jednoczesnym braku krytycyzmu w strone PO za to samo.

Pytanie też, czy wierzysz w to, że Donald Tusku musisz sam osobiście na biurku pisze te ustawy po nocach?

4

@mleczkoo Dołączam się do zabawy http://www.grzechy-platformy.org/ do wyboru do koloru :) Zostawiam też dla miłośników narodowych socjalistów http://100aferpis.pl/

0

@macio_944 Sławomir coraz częściej się gubi, a wtedy widać jak na dłoni co dla niego jest celem samym w sobie. Nie pojmuje jak można się dać wciągnąć w tę sektę. W dodatku kolejne problemy z ich finansowaniem wypływają, ale jak ktoś ciągnie sos z rosji to dziwne żeby tych problemów nie miał.

0

@arasz1819 Dasz dowód, jakiś materiał artykuł na ten sos z Rosji czy to tylko fanaberie? Jesli nie masz takiego dowodu a masz taką wiedzę to chyba powinineś udać się do ABW i się tą wiedza podzielić? Podobnie zrobił Braun i złożył zawiadomienie na samego siebie https://www.wprost.pl/polityka/10221882/grzegorz-braun-donosi-na-samego-siebie-szpiegostwo-zdrada-zmierzanie-do-pozbawienia-niepodleglosci.html

0

@against_modern_football

Państwowa Komisja Wyborcza odrzuciła sprawozdanie ugrupowania Grzegorza Brauna — Konfederacji Korony Polskiej (KKP) za 2021 r. PKW twierdzi m.in., że nie wie, co działo się na licznych kontach bankowych partii — opisuje "Rzeczpospolita".

"Państwowa Komisja Wyborcza stwierdziła, że wykazane w sprawozdaniu oraz w części przedłożonych dokumentów dane nie odpowiadają stanowi faktycznemu, oraz że do sprawozdania nie zostały załączone wszystkie dokumenty wymagane we wskazanym wyżej rozporządzeniu" – to fragment uzasadnienia do uchwały, którą w poniedziałek przyjęła PKW, cytowanej przez "Rzeczpospolitą". PKW odrzuciła w niej sprawozdanie finansowe Konfederacji Korony Polskiej (KKP) za 2021 r.

Partia w 2021 r. miała 42 konta, a PKW znowu nie miała pewności, czy wykonywano na nich operacje, a jeśli tak, to jakie.

Czyli jakieś małe coś Brauna, które wchodzi w skład Konfy [jak to zazwyczaj w konfederacjach] miało 42 konta, na których nie wiadomo co się działo :] no wcale nie śmierdzi.

0

@arasz1819 To odsyłam do tego wątku w takim razie, bo to już dzisiaj było https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12952339

Ale tak po krótce:
1. sos płynący z rosji = 500 zł :D
2. KKP to nie Konfederacja, tylko jej część a piszesz o Mentzenie który nie jest w KKP
3. 42 konta - hmm.. mamy 41 okręgów wyborczów i 42 konta może tak by połączyć kropki
4. "Formalnym powodem odrzucenia sprawozdania ponownie było zlecanie zakupów u osób fizycznych, a następnie zwracanie im pieniędzy przelewem. Ponadto partia przyjęła około 500 zł od osób mieszkających za granicą. Zgodnie z ustawą o partiach politycznych również stanowi to przesłankę do odrzucenia sprawozdania"

0

@against_modern_football przecież napisałem nazwę i, że to jest składowa Konfy, twór Brauna więc jej jednego z liderów. Wszystkie małe gówna tworzy się właśnie w takich celach. Tak samo fundacje itp, żeby kasa przemierzała jak najdziwniejsze drogi. Jakieś mikroskopijne stowarzyszenie potrzebuje osobnego konta dla każdego okręgu wyborczego? To jest jakiś wymóg? Nie wydaje mi się. Niestety u wyborcy Konfederacji nie da się zasiać żadnej wątpliwości, bo tak jak pwoiedziałem, to bardziej przypomina sektę. Na wszystko macie gotowe odpowiedzi, zawsze te same, wiadomo, że płynące ze źródła. Niedawne zdjęcia Brauna z rosyjskimi szpiegami, sponsorzy zza granicy, prorosyjskie nastawienie, wszystko jest z góry odrzucane, tłumaczone pokrętnie itp. Wesołego dnia.

0

@against_modern_football szkoda, że ludzie mają krótka pamięć. Pamiętam, jaką była beka z IV RP za koalicji PiS-LPR-Samoobrona. Jakie wówczas strony postawały przez wypowiedzi polityków PiS o teletubisiach. A później jak PO yropilo aferę zakupu dorsza przez Piterę (wówczas PiS) w biedronce za 6 PLN karta ministerstwa. Za PO te afery z linka czy inne to wierzchołek góry lodowej - wystarczy przypomnieć sobie tymczasowa podwyżkę VAT i zmniejszenie wpływów z ich tytułu w kolejnym roku. Za PO 1500 cystern z paliwem wjeżdżało do Polski, po wprowadzeniu kontroli PiS - około 100. Była nawet karuzela VATowska na GPW, nazywał się Brjiu. Po wprowadzeniu zakazu o różu złotem wewnątrz Unii jej obroty spadły o 95%, bo VATu nie odzyskiwali z budżetu. Za same zamknięcie luki VATowskiej nalezaly się pałace dla PiSu. Pierwsze 4 lata rządów PiS były ok, później odjechali. Stąd konieczność dania im koalicjanta - niech konfa weźmie się za gospodarkę i finanse, a PiS walczy z PO dalej wtej piaskownicy.

0

@arasz1819 tej, co jest celem Sławomira samym w sobie?

0

@Trojanek23 co takiego wyprzedali i jak to wpłynęło na nasz kraj? Nie uważam, by prywatyzacja spółek była złym kierunkiem, wolnorynkowa Konfederacja powinna patrzeć podobnie.

@Ksavix co z tych sędziów wyniknęło, PO przejęła kontrolę nad trybunałem czy wymiarem sprawiedliwości? Zrobiła zamach na sądy rodem PiSu czy rządu Izraela, gdzie z tego powodu wyszły ostatnio tłumy na ulice? Nieporównywalne pod żadnym kątem, podobnie te domniemane wsparcie Orlenu - jak to się ma do dzisiejszego Obajtka, który żeruje na cenach paliw podwyższając marżę, w międzyczasie zajmując się wykupem wszelakich mediów dla szerzenia partyjnej propagandy? Znowu, mówimy o sprawach zupełnie nieporównywalnych.

@ObiwanKenobi czym był ten zamordyzm szczepionkowy, tym, że mieliśmy ogromną liczbę zgonów nadmiarowych z tytułu pandemii? Zapewne popełniono błędy w czasie pandemii, ale w zasadzie zgodnie na Zachodzie - u nas nie do końca - czyniono tak, by maksymalnie ograniczyć rozprzestrzenianie wirusa. Czy było to słuszne - dziś możemy powiedzieć, że nie. Szczepienia jak najbardziej słuszne były, ale pandemia się skończyła, szybko raczej kolejna nie nastąpi.

Jak się rządy PO mają do zdemolowania kadr w spółkach państwa w tym kraju, rozwalenia stosunków z UE, coraz większych transferów socjalnych i rosnącej inflacji, nieistniejącej polityki zagranicznej, milionowych wałów, prania mózgów milionom obywateli przez tępą propagandę, robienia z kraju fundamentalistycznego katokalifatu z ministrem Czarnkiem na czele? PO miało i ma swoje wady, Schetyna był wręcz groteskowo żenujący, Budka niewiele lepszy.

Ale wciąż pod ich rządami kraj zmierzał w lepszą stronę niż obecnie - mieliśmy dobre relacje z UE, wyrastaliśmy na lidera Europy Środkowo-Wschodniej, zamiast socjali inwestycje w infrastrukturę i wszelakie ulgi podatkowe. Poza aferami sporym problemem była aż za silna polityka liberalna, kiedy ludzie mieli dość zaciskania pasa, chcieli mieć w końcu owoce swojej pracy. PiS im to dał... i wywala nam obecnie inflację w kosmos, reformy energetyki ani widu ani słychu, masa kasy przewalona na słomiane inwestycje, TVP i zwyczajnie nakradziona. Może jednak liberalna droga PO była lepsza?

0

@Hellrider nie pamiętam co sprzedawali ale pamiętam, że to jest partia jawnie okłamywała wszystkich do okola i za ich rządów, był totalny dramat. Bieda, nędza i bez robocie. Tfu. Jak można się dać dwa razy wyru.. W taki sam sposób no. Polskie społeczeństwo, to jest totalna porażka

0

@Hellrider lol jakie ulgi? Jaka liberalna droga? Np:
- podwyżka VAT z 22% na 23%, z 7% na 8% przy jednoczesnej obniżce wpływów z tego tytułu,
- zamrożenie progów podatków dochodowych, de fakto powodujące podwyżkę podatków, zamrożenie plac w budżetówce powodujące drenaż kadr np. W szkołach publicznych.
- brak wprowadzenia 3x15% obiecywanych podatków i podatku liniowego (co de facto w 2006 zrobił PiS)
- krytyka 500 plus "pieniędzy nie ma i nie będzie" vs 500 plus na każde dziecko, ie ma dyskryminacji dzień po wprowadzeniu,
- kradzież pieniędzy z OFE,

PO chciał być tylko "fajni goście" ale niekompetencjaą, imposibilizmem wszystkiego aż bili po oczach. Najgorsze, że nie przez to stracili władze, a przez arogancję jaka pokazywali w Sowie wobec zwykłych, innych ludzi. Tusk był mistrzem dzielenia społeczeństwa i "kopania w klatkę, w której siedzi małpa" jak to kulturalnie ujął, by małpa wściekała się i zrażała do siebie publiczkę. To były takie błyskotki jak za Sousy w kadrze, techniki manipulacyjne, spece od pijaru.

A sprzedać chociażby chcieli LOT za złotówkę, bo akurat przynosił straty gdy spółka wydmuszka z Pomorza, za pieniądze z Amber Gold, w której pracował syn premiera, oferowała dumpingowe ceny lotów, ale akurat upadło się jej. Na szczęście nie zdążyli sprzedać LOTu

0

@Hellrider jedynie jak to moge skomentować to wielkie XD.
Widze, ze niektorzy nadal wierza w wielką, mordercza pandemie i tylko szczepienia nas przed tym uchroniły. XD
Ile razy sie szczepiles i czemu tak mało?
I jeszcze smiesz twierdzic, ze to nie było zabieranie wolności. Lockdown był taki prowolnosciowy?
Co do reszty to nawet szkoda komentowac.
Ps. Ile masz lat bo chyba nie pamietasz rzadow 2007-2015

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?