0

@SuperVegeta Oooo A to liczyłeś że będziesz wiecznie przebywał na tym nienajlepszym ze światów?

0

@MESSIah16 Tego nie znam ale w podobnym typie jest "Ziemia niczyja" gdzie dwaj wrogowie zostali uwięzieni na polu minowym

0

@BaRcA!FaN To był grubszy wałek bo okazało się że oni wcale nie sprzedawali telefonów tylko je wypożyczali Dzięki temu zapisowi nie musieli płacić VAT-u W ogóle jeszcze mogą być z tym cyrki i ludzie którzy coś tam kupili mogą mieć teraz problemy

0

@SuperVegeta A wiesz co oni mówią o nas Europejczykach? Że jesteśmy po.ebani bo sięgamy po mrożone produkty Oni przyrządzą i zjedzą nawet buta byle był świeży ale mrożonego mięsa nikt z własnej wolni tam nie wybierze do zjedzenia

1

@liberoFCB Kilkumiesięczny kryzys? Ty chyba nie wiesz o czym piszesz I w sumie bardzo dobrze bo może ta sytuacja przywróci porządek na tym poronionym rynku piłkarskim

0

@Kamil92 Pytanie brzmiało - co sądzimy o wypowiedzi macieja stuhra Według mnie jasno zadeklarował swoje tchórzostwo i brak honoru tą wypowiedzią Opluwanie rodaków reprezentował swoim zachowaniem i wypowiedziami w przeszłości Jedyne pozytywy jakie przychodzą mi na myśl w związku z osobą tego człowieka to audiobooki w jego wykonaniu Generalnie według mnie dopóki czyta czyjeś teksty to jest OK Jak zaczyna wygłaszać swoje myśli to traci mój szacunek Tak go odbieram

0

@Danny Gaucho Ależ ta inflacja galopuje

0

@Kamil92 Tchórz bez honoru i tyle Co tu można więcej o takiej kreaturze opluwającej swoich rodaków sądzić Oczywiście wybory to zbrodnia i nie sądzę aby się odbyły - ale jest światełko w tunelu bo JE PAD w końcu przejrzał na oczy i dopuszcza rezygnację z wyborów

1

@IronSanHybrid A teraz Klopp coś tam bredzi że ten mecz to zbrodnia, że nie powinien się odbyć Gdyby wygrał to by pewnie śpiewał inaczej

1

@FranzMaurer Tylko od razu dodałbym stopniowanie i powinno się tam znaleźć hasło "Być jak Neymar, Zachować się jak Neymar" W sensie że jeśli 1 figo to 1 metr to 1 neymar to pół metra

1

@VanBest Niech teraz im wszystkim gorąco podziękuje bo być może gdyby ten kopniak od kolegów go nie zmotywował to dziś nie byłby w tym miejscu w którym jest teraz

0

@Aureczek Człowieku jeśli pytasz serio to wcale się nie dziwię że producenci używają w instrukcjach swoich sprzętów haseł typu "nie zatrzymywać łańcucha za pomocą kończyn i genitaliów" albo "nie prasować ubrań na ciele" Jak widać istnieje grono ludzi którzy bez takich prostych instrukcji sobie nie radzą

0

@kuz Aha - nie korzystam z żadnych mediów społecznościowych więc nie dziwne że go nie znam

0

@Qlewer Nie wiem o jakim kanale mówisz ale tak poważany naukowiec jak John Ioannidis również ma odmienne zdanie na temat koronawirusa a raczej na temat strategii postępowania z tym zagrożeniem A nie jest to pierwszy lepszy szur z youtuba

0

@kuz Skąd ty znasz takich typków? Pierwszy raz o nim słyszę

0

@MrMischol Jeśli są takie osoby to faktycznie mądrością nie grzeszą Ja tego nigdy nie obejrzę ale też nie zamierzam nikogo do tego przekonywać Uważam że jak ktoś jest mądry to po prostu ominie to z daleka A jak kogoś to bawi to co mnie to obchodzi?

1

@Piotr89Sand Dokładnie - a jeśli ktoś się choćby otrze o to gqwno to przestanie być poważny Tyle w tym temacie

0

@Piotr89Sand Korwin i pieniądze z UE? Przecież w porównaniu do jego majątku jaki posiada od dziesiątek lat to co dostał z europarlamentu to są grosze Poza tym na swoich kontrowersyjnych wypowiedziach więcej traci niż zyskuje Często z tych kontrowersji wydziera szczera prawda ale ostatnimi czasy sporo z jego wypowiedzi nie trzyma się nawet logiki

0

@Chwytliwy Absolutnie nie Powinno głosować jak najmniej ludzi i to tylko ci którzy wykazują się elementarną wiedzą z zakresu polityki i ekonomii Przed oddaniem głosu należałoby zdać obowiązkowy egzamin co kilka/kilkanaście lat

0

@Arkon Oprócz tych które już występują wyżej to 1900-człowiek legenda i Wszystkie niewidzialne dzieci

0

@NaFazieHitman U nas szczyt zachorowań przypadnie jakieś dwa tygodnie po wyborach więc potrwa raczej dłużej niż do czerwca

0

@Persyfl To raczej się nie uda nigdzie poza Koreą. Korea od lat przygotowywała się do podobnej sytuacji i wystarczyło że wdrożyli odpowiednie procedury Nie znam co prawda stanu prawnego i przygotowań we wszystkich krajach ale jeśli ma to polegać na kopiowaniu systemu z Korei na łapu capu to średnio to widzę Aczkolwiek jeśli ktoś skroił podobny system pod siebie to ma szansę że zadziała

0

@IAmBackCules I tym właśnie sposobem ten pan wypisał się na własne życzenie z porannych wystąpień w TVP Info

0

@l0Messini Castro wysłał ich z misją zdobycia próbek wirusa

1

@Witam A czemu nie? Ktoś kiedyś popełnił błąd i tak zostało U mnie brat mamy ma inną pisownię nazwiska i brat ojca tak samo - ktoś za komuny zrobił literówki w nazwiskach a nikt tego nie prostował i tak już zostało

0

@`Sin Breakin' bad bitch

0

@Geble Jeśli brnąć w teorie spiskowe to odpowiedź na to pytanie brzmi - ta broń byłaby potrzebna temu kto na tej sytuacji odniesie największe korzyści

0

@mcsarna Nie rozumiem tylko skąd ta pewność że wygrają te wybory w maju? Wiem że mają teraz duże fory i chcą to wykorzystać ale wielu ludzi tą decyzję o wyborach ocenia miażdżąco i sporo tą decyzją stracili

0

@VamosGirl Nie- nie jest to złamanie tego co rząd wprowadził Na litość boską - użyjcie własnego rozumu a nie oczekujecie że rząd wam rozpisze krok po kroku jak macie się zachowywać a jak nie

1

@tomono Ograniczenia w transporcie publicznym robią swoje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?