0

@SemiYT Jak się boisz mandatu to powiedz że jedziesz do sklepu albo załatwić jakieś niezbędne potrzeby życiowe i tyle Tylko uważaj na światłach albo pasach bo jak się zbierze kilka osób to już cię mandat nie ominie Hehe

0

@Mazi Są przypadki w których pracodawcy zależy aby zatrzymać pracownika i wówczas to żadna pomoc tylko koszt prowadzenia działalności A jeśli mu na tym nie zależy to go po prostu zwolni i tyle

0

@MarioVeB! A kto gadał o zamykaniu lasów skoro sam Szumowski kilka dni temu powiedział że jeśli idzie się po szerokiej drodze,nie wita się z ludźmi to nie ma w tym nic złego i groźnego Ludzie - po co wam jakieś nakazy/zakazy,zalecenia i przestrogi wydawane przez rząd - nie macie własnego rozumu i rozsądku aby wiedzieć jakich zachowań unikać?

1

@Agmarex Tak szczerze to i tak przepychają co chcą bo mają większość ale mimo wszystko powinni mieć przynajmniej możliwość zaprezentowania swojego stanowiska i nagłaśniania rzeczy niewygodnych

1

@Janiama Hehe Dobre - a wiecie że policja wpadła ostatnio na koncert ONLINE zespołu Łydka Grubasa? Takie inteligenty się u nas trafiły Bo koncert odbywał się w miejscu które powinno być zamknięte Mimo że nikogo poza zespołem w tym miejscu nie było

0

@avanes Wiem do czego dąży to pytanie- po prostu chciała aby ktoś w końcu przyznał jaka jest rzeczywista sytuacja a nie statystyka którą nam się przedstawia

0

Komentarz usunięty

0

@PatrykBarca Nie wiem czy słabe bo jak ludzie stracą pracę i przestaną spłacać kredyty to banki zaleją rynek masą przeszacowanych mieszkań Tym bardziej że sporo ekspertów już od roku sygnalizowało że bańka na rynku nieruchomości niebawem pęknie

0

@Lord_Vader Jakby ci kasę mróz niszczył na twoich oczach to też byś wyluzował? A uwierz mi - chcesz czy nie to i tak to odczujesz w kieszeni

0

@Lord_Vader Albowiem odgrywa się dramat z pogodą na naszych oczach a ktoś zdaje się lekceważąco stwierdzać że to jest nudne To boli

0

@Peciak Nie ma teraz pewnych źródeł inwestycji Jedno co jest pewne to rozłożyć oszczędności w kilka różnych źródeł czyli obce waluty, akcje albo kruszce Tylko jest taki mały problem że obecnie nigdzie nie można kupić fizycznego złota Co do nieruchomości to jest to mało płynna forma i obecnie mocno utrudniona bo różne urzędy czy banki mają ograniczone pole działania Poza tym podejrzewam że w krótkim okresie ten rynek poleci na ryj więc na razie się wstrzymuję z zakupem

0

@PatrykBarca W 2008 w USA też tak myśleli

3

@tomFCB Nie wiem z czego jesteś taki dumny Każdy powinien znać tego francuskiego aktora bo to klasyka światowego kina

0

@lukasbarca86 Przykro mi - tak nie będzie Nawet gdyby u nas nic nie zamykano to i tak kryzys już się rozlał i dosięgnie każdego Pytanie tylko jak daleko to sięgnie i czy nie skończy się wojnami

0

@kamilos1214 Tylko że dzisiaj gospodarki wszystkich krajów a już zwłaszcza krajów UE to naczynia połączone więc wszyscy to odczujemy bez wyjątku

0

@Jaca27 Taa nudne Taka cyrki z pogodą jeszcze bardziej pogarszają naszą sytuację bo gdy wymarzną nam rośliny które już puszczają pąki to zobaczysz po ile będą owoce i warzywa o ile ktoś je sprowadzi No ale to jest nudne - masz rację

0

@xVENUMx Pamiętaj tylko że nie każda skóra nadaje się do elektrycznej golarki Czasem są promocje w których masz jakiś czas na wypróbowanie

1

@PanPatrykk W skali globalnej tylko Jan Paweł II

0

@justfootball O proszę A jak czytałem opis podobnej akcji w książce Wojciecha Chmielarza to sobie myślałem że niezłą fantazję ma ten autor i co jak co - ludzie są różni ale żeby własną babcię terroryzować ?

0

@AnnaMarianna Ulubiony to Konopielka, większość filmów Barei a z ostatnio oglądanych to "Najlepszy"

0

@Uukasz_93 Nasz socjal i sytuacja w naszym kraju to pikuś - przed chwilą wysłuchałem wywiad z dr Bartosiakiem i słychać totalną załamkę w jego głosie i niepewność To daje do myślenia

0

@bartekvisca A czy aby wybory były ważne musi być jakaś minimalna frekwencja? Jeśli tak to już czekam na te akrobacje jakie będą wykonywać w TVP gdy dziś nawołują aby siedzieć w domu a potem będą nawoływać aby z nich wyjść No i czy w trybie nadzwyczajnym nie ogłoszą w tym dniu zwolnienia z kwarantanny

1

@Kusco15 Uroki demokracji No ale skoro takie madki czy menele mają tak samo ważny głos jak profesor to nie oszukujmy się - poziom narracji dopasowuje się do tej liczniejszej grupy I to nie chodzi tylko o polskie społeczeństwo Wszędzie jest podobnie

1

@TheMugShot Też masz problem - bądź jak Kuźniar - zamów krajalnicę z neta i w ciągu 14 dni im zwrócisz

1

@kazbychu Już ja bym im odstawił No na pewno Samochód od razu na kołki, aku wyjęte, kluczyki zgubione, a wachy ani grama Powodzenia

0

@Mroziu Widzę że się raczej nie dogadamy więc proponuję zakończyć tą dyskusję bo nie ma sensu jej ciągnąć

0

@Geble To teraz dopiero zobaczysz ile swobód obywatelskich zostanie nam odebrane A najlepsze jest to że w tym chaosie ludzie dobrowolnie się na to zgodzą

0

@Kuba92 Szkoda że tego nie zauważasz przy okazji różnych zbiórek charytatywnych Liczby jakie tam padają są przecież kosmiczne dla zwykłego człowieka To doskonale obrazuje jaką wartość ma życie ludzkie i ile kosztuje leczenie

0

@Hawajczyk No ale sam przyznaj - ponoć we Włoszech jest teraz taki armageddon Ale jakoś liczby słabo o tym świadczą - 60 mln ludności a potwierdzonych przypadków tylko 30-40 tys czyli jakieś małe miasteczko Gdzie w takim razie te 60-80% społeczeństwa które w różnych szacunkach może zostać zarażone?

0

@Mroziu To może inaczej -są branże które stać na opłacenie przestoju, są branże które z różnych względów są zmuszone do przestoju ale są też branże na granicy opłacalności które taki przestój dobije Każda odgórna decyzja która każe zamykać wszystkie fabryki bez wyjątku jest w tej sytuacji idiotyczna Ja uważam że obecnie podjęte działania są wystarczające a każde kolejne obciążanie gospodarki tak czy inaczej odbije się później na zdrowiu i życiu obywateli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?