@hazo428 Niby tak ale jednak taki Lenglet się jakoś przebił i został Mina nie pasował do koncepcji trenera więc się go pozbył a Todibo nawet na razie nie dostał szans - może jeszcze nadejdzie jego czas
@YoNoEntiendoNada Zawsze byłem zwolennikiem dogrania do końca Opcja dogrania nic nie zmienia Natomiast jeśli rozgrywki nie będą mogły być dokończone w innym terminie to w grę wchodzi tylko anulowanie rozgrywek Tak samo zresztą w przypadku Barcy i pisałem to już na forum wcześniej
@krissu8 Może być możliwy ale tak jak piszę - sytuacja finansowa może zmusić rząd aby w każdy możliwy sposób pomóc niektórym branżom i ułatwić im powrót do normalnej kondycji
@krissu8 Nie ma opcji szkoły w wakacje bo to byłby gwóźdź do trumny dla branży turystycznej Gospodarka i tak będzie lizała rany więc nie będą jej dodatkowo pogrążać
@ShinobiQWE Szczerze to mało z tego co napisałeś trzyma się kupy Po pierwsze to w Chinach jest większość produkcji a nie w Europie U nas mało co się produkuje Po drugie oni się nie zamkną bo co zrobią z tymi swoimi towarami? Idąc tym tropem dopóki na świecie nie unormuje się sytuacja to i ich gospodarka nie wystartuje pionowo bo kto to będzie od nich kupował skoro wszystko u nas stanie Po czwarte należy się cieszyć bo gdyby w Chinach była słaba sytuacja to przy założeniu że to właśnie tam produkują najwięcej leków kiepsko by było u nas
@Hiacynk Kiedyś to były czasy - nawet seriale były takie jakieś lepsze Miodowa lata, Rodzina zastępcza a teraz jakaś Rodzinka pl i się nie da słuchać bo Kożuchowska jak ryknie tym swoim opętanym śmiechem to aż uszy krwawią
@ShinobiQWE Nie uniknie się - ale sytuacja gdy wszyscy zarażą się jednocześnie przerasta nasze możliwości udzielania pomocy Nasze zadanie na tą chwilę to rozłożyć to w czasie aby przebiegało to stopniowo Druga groźna sytuacja to taka gdy jakieś zakłady/przychodnie/posterunki policji/urzędy będą musiały przechodzić kwarantannę bo jakaś osoba tam zachoruje
@Kurkmen Tylko pomyśl sobie że te starsze schorowane osoby jeśli uwierzą w to że mogą umrzeć od tego wirusa to jedyne czego chcą to iść się wyspowiadać czy przyjąć komunię aby być przygotowanym na najgorsze Niby masz rację ale spróbuj to wytłumaczyć osobie z takim podejściem - młody ma czas na to aby odłożyć to na później i nie brać do głowy - ale jeśli ktoś ma inne priorytety to nie przyjmie tego tak łatwo
@Stoiczkow U nas mniejsze miasteczko to ogólnie największy problem jest z mięsem - nie to że całkiem nie ma ale jednak wybór jest mały Reszta towarów dostępna i co mnie jeszcze zdziwiło to na niektóre towary o których piszecie że gdzieś tam brakuje to jeszcze promocję urządzają
@Qlewer Właśnie to działa w zupełnie drugą stronę. Unii jest za dużo i za bardzo się we wszystko miesza a ty jeszcze chciałbyś nadać im kolejne uprawnienia Rozumiem gdybyś był Niemcem czy Francuzem bo to oni decydują o wszystkim więc więcej Unii to więcej korzyści dla nich Z perspektywy Polaka więcej Unii to więcej problemów
@Kurkmen Tylko trochę martwi to że premier podkreślił w przemówieniu że Polska jest eksporterem i transporty będą szły bez ograniczeń Na tą chwile to jednak pewne ograniczenia powinni wprowadzić Przynajmniej kluczowych produktów nie powinni wywozić za granicę bo jak w zakładach ktoś zachoruje i ogłoszą kwarantannę to skąd weźmiemy te artykuły?
@Striker Pewnie wpuszczą 50 osób do środkaa 50 będzie mogło staćna zewnątrz A poza tym kto będzie tego pilnował i kontrolował? Wysłannicy Michnika i Urbana ?
@kulig Tylko pamiętaj że te decyzje są tak kosztowne że latami będziemy je odczuwać finansowo i gospodarczo Nie dziw się że odsuwali to tak długo jak tylko mogli
@kielon93 Nie zamykają granic tylko przywracają kontrole i nie będą do nas wpuszczać obcokrajowców a Polacy którzy wracają trafią na kwarantannę. Polaka który chce wyjechać wypuszczą bez przeszkód - pytanie tylko czy ten inny kraj go wpuści do siebie. W sumie to rozsądny ruch bo po co to zamykanie szkół i inne utrudnienia skoro jednocześnie z drugiej strony ciągle napływają potencjalnie zarażone osoby
@NaFazieHitman Dramat to będzie jak firmy upadną i nie wypłacą a pracownicy nie spłacą kredytów i banki zaczną cienko pierdzieć Zastanawiam się czy nie czas aby wybrać gotówkę
@FC1899Barca Moi znajomi wojskowi już dostali rozkazy na poniedziałek - ale nie maja nic blokować tylko mają rozstawiać szpitale polowe w pobliskim mieście
0
@Hiacynk "Gra aktorska Milowicza" to typowy oksymoron
0
@hazo428 Niby tak ale jednak taki Lenglet się jakoś przebił i został Mina nie pasował do koncepcji trenera więc się go pozbył a Todibo nawet na razie nie dostał szans - może jeszcze nadejdzie jego czas
0
@YoNoEntiendoNada Zawsze byłem zwolennikiem dogrania do końca Opcja dogrania nic nie zmienia Natomiast jeśli rozgrywki nie będą mogły być dokończone w innym terminie to w grę wchodzi tylko anulowanie rozgrywek Tak samo zresztą w przypadku Barcy i pisałem to już na forum wcześniej
0
@Lord_Vader Te doniesienia możecie odesłać w kąt. Euro zostaje przełożone więc będzie czas aby dokończyć rozgrywki jeśli sytuacja się unormuje
0
@krissu8 Może być możliwy ale tak jak piszę - sytuacja finansowa może zmusić rząd aby w każdy możliwy sposób pomóc niektórym branżom i ułatwić im powrót do normalnej kondycji
0
@Gwyn Jesteś odporny ale jeśli wirus zmutuje jak dzieje się z grypą to można zachorować na nowy szczep
0
@krissu8 Nie ma opcji szkoły w wakacje bo to byłby gwóźdź do trumny dla branży turystycznej Gospodarka i tak będzie lizała rany więc nie będą jej dodatkowo pogrążać
1
@damianex10 Przecież to śmieszne Te rozgrywki powinny zostać anulowane i tyle
0
@ShinobiQWE Szczerze to mało z tego co napisałeś trzyma się kupy Po pierwsze to w Chinach jest większość produkcji a nie w Europie U nas mało co się produkuje Po drugie oni się nie zamkną bo co zrobią z tymi swoimi towarami? Idąc tym tropem dopóki na świecie nie unormuje się sytuacja to i ich gospodarka nie wystartuje pionowo bo kto to będzie od nich kupował skoro wszystko u nas stanie Po czwarte należy się cieszyć bo gdyby w Chinach była słaba sytuacja to przy założeniu że to właśnie tam produkują najwięcej leków kiepsko by było u nas
3
@Hiacynk Kiedyś to były czasy - nawet seriale były takie jakieś lepsze Miodowa lata, Rodzina zastępcza a teraz jakaś Rodzinka pl i się nie da słuchać bo Kożuchowska jak ryknie tym swoim opętanym śmiechem to aż uszy krwawią
1
@ShinobiQWE Nie uniknie się - ale sytuacja gdy wszyscy zarażą się jednocześnie przerasta nasze możliwości udzielania pomocy Nasze zadanie na tą chwilę to rozłożyć to w czasie aby przebiegało to stopniowo Druga groźna sytuacja to taka gdy jakieś zakłady/przychodnie/posterunki policji/urzędy będą musiały przechodzić kwarantannę bo jakaś osoba tam zachoruje
0
@Majkmajki U nas w Kauflandzie wczoraj mąki nie brakowało Mało tego - jeszcze była promocja na Basię
0
@Majkmajki To nie lepiej kupić jajka i mąkę i samemu zrobić ten makaron jeśli tak ci smakuje?
1
@Uukasz_93 Szkoda tylko ze ta cała Greta nie chodzi do tej szkoły i ma wyje--ne na tą sytuację Hałderju hał?
0
@Kurkmen Tylko pomyśl sobie że te starsze schorowane osoby jeśli uwierzą w to że mogą umrzeć od tego wirusa to jedyne czego chcą to iść się wyspowiadać czy przyjąć komunię aby być przygotowanym na najgorsze Niby masz rację ale spróbuj to wytłumaczyć osobie z takim podejściem - młody ma czas na to aby odłożyć to na później i nie brać do głowy - ale jeśli ktoś ma inne priorytety to nie przyjmie tego tak łatwo
1
@Stoiczkow U nas mniejsze miasteczko to ogólnie największy problem jest z mięsem - nie to że całkiem nie ma ale jednak wybór jest mały Reszta towarów dostępna i co mnie jeszcze zdziwiło to na niektóre towary o których piszecie że gdzieś tam brakuje to jeszcze promocję urządzają
0
@Qlewer Właśnie to działa w zupełnie drugą stronę. Unii jest za dużo i za bardzo się we wszystko miesza a ty jeszcze chciałbyś nadać im kolejne uprawnienia Rozumiem gdybyś był Niemcem czy Francuzem bo to oni decydują o wszystkim więc więcej Unii to więcej korzyści dla nich Z perspektywy Polaka więcej Unii to więcej problemów
0
@DaPi Prezes ZUS-u lubi to
0
@Kurkmen Tylko trochę martwi to że premier podkreślił w przemówieniu że Polska jest eksporterem i transporty będą szły bez ograniczeń Na tą chwile to jednak pewne ograniczenia powinni wprowadzić Przynajmniej kluczowych produktów nie powinni wywozić za granicę bo jak w zakładach ktoś zachoruje i ogłoszą kwarantannę to skąd weźmiemy te artykuły?
0
@lukaszbarca15 Wpuszczają ale musi przejść kwarantannę
0
@Striker Pewnie wpuszczą 50 osób do środkaa 50 będzie mogło staćna zewnątrz A poza tym kto będzie tego pilnował i kontrolował? Wysłannicy Michnika i Urbana ?
0
@kulig Tylko pamiętaj że te decyzje są tak kosztowne że latami będziemy je odczuwać finansowo i gospodarczo Nie dziw się że odsuwali to tak długo jak tylko mogli
0
@Uukasz_93 Już ponoć odkryli stary lek który łagodzi skutki chlorochina - Polska go niestety nie ma
0
@kielon93 Nie zamykają granic tylko przywracają kontrole i nie będą do nas wpuszczać obcokrajowców a Polacy którzy wracają trafią na kwarantannę. Polaka który chce wyjechać wypuszczą bez przeszkód - pytanie tylko czy ten inny kraj go wpuści do siebie. W sumie to rozsądny ruch bo po co to zamykanie szkół i inne utrudnienia skoro jednocześnie z drugiej strony ciągle napływają potencjalnie zarażone osoby
0
@NaFazieHitman Dramat to będzie jak firmy upadną i nie wypłacą a pracownicy nie spłacą kredytów i banki zaczną cienko pierdzieć Zastanawiam się czy nie czas aby wybrać gotówkę
0
@YouShouldListenToMe Niektóre branże już leżą i kwiczą Oczywiście kryzys jednych to sukces drugich
0
@Krzysztof1987 Ja tam akurat nie zobaczę bo się do sklepu nie wybieram W poniedziałek albo wtorek sobie pójdę
0
@Commando I za to należy wypić Jeden z pozytywów tej sytuacji
0
@FC1899Barca Moi znajomi wojskowi już dostali rozkazy na poniedziałek - ale nie maja nic blokować tylko mają rozstawiać szpitale polowe w pobliskim mieście
0
@NeroTFP https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-lekarze-w-przychodniach-przez-telefon-drzwi-poradni-maja-byc-zamkniete-zalecenie-porozumienia-zielonogorskiego-6488557514557569a.html