0

@Hiacynk "Gra aktorska Milowicza" to typowy oksymoron

0

@hazo428 Niby tak ale jednak taki Lenglet się jakoś przebił i został Mina nie pasował do koncepcji trenera więc się go pozbył a Todibo nawet na razie nie dostał szans - może jeszcze nadejdzie jego czas

0

@YoNoEntiendoNada Zawsze byłem zwolennikiem dogrania do końca Opcja dogrania nic nie zmienia Natomiast jeśli rozgrywki nie będą mogły być dokończone w innym terminie to w grę wchodzi tylko anulowanie rozgrywek Tak samo zresztą w przypadku Barcy i pisałem to już na forum wcześniej

0

@Lord_Vader Te doniesienia możecie odesłać w kąt. Euro zostaje przełożone więc będzie czas aby dokończyć rozgrywki jeśli sytuacja się unormuje

0

@krissu8 Może być możliwy ale tak jak piszę - sytuacja finansowa może zmusić rząd aby w każdy możliwy sposób pomóc niektórym branżom i ułatwić im powrót do normalnej kondycji

0

@Gwyn Jesteś odporny ale jeśli wirus zmutuje jak dzieje się z grypą to można zachorować na nowy szczep

0

@krissu8 Nie ma opcji szkoły w wakacje bo to byłby gwóźdź do trumny dla branży turystycznej Gospodarka i tak będzie lizała rany więc nie będą jej dodatkowo pogrążać

1

@damianex10 Przecież to śmieszne Te rozgrywki powinny zostać anulowane i tyle

0

@ShinobiQWE Szczerze to mało z tego co napisałeś trzyma się kupy Po pierwsze to w Chinach jest większość produkcji a nie w Europie U nas mało co się produkuje Po drugie oni się nie zamkną bo co zrobią z tymi swoimi towarami? Idąc tym tropem dopóki na świecie nie unormuje się sytuacja to i ich gospodarka nie wystartuje pionowo bo kto to będzie od nich kupował skoro wszystko u nas stanie Po czwarte należy się cieszyć bo gdyby w Chinach była słaba sytuacja to przy założeniu że to właśnie tam produkują najwięcej leków kiepsko by było u nas

3

@Hiacynk Kiedyś to były czasy - nawet seriale były takie jakieś lepsze Miodowa lata, Rodzina zastępcza a teraz jakaś Rodzinka pl i się nie da słuchać bo Kożuchowska jak ryknie tym swoim opętanym śmiechem to aż uszy krwawią

1

@ShinobiQWE Nie uniknie się - ale sytuacja gdy wszyscy zarażą się jednocześnie przerasta nasze możliwości udzielania pomocy Nasze zadanie na tą chwilę to rozłożyć to w czasie aby przebiegało to stopniowo Druga groźna sytuacja to taka gdy jakieś zakłady/przychodnie/posterunki policji/urzędy będą musiały przechodzić kwarantannę bo jakaś osoba tam zachoruje

0

@Majkmajki U nas w Kauflandzie wczoraj mąki nie brakowało Mało tego - jeszcze była promocja na Basię

0

@Majkmajki To nie lepiej kupić jajka i mąkę i samemu zrobić ten makaron jeśli tak ci smakuje?

1

@Uukasz_93 Szkoda tylko ze ta cała Greta nie chodzi do tej szkoły i ma wyje--ne na tą sytuację Hałderju hał?

0

@Kurkmen Tylko pomyśl sobie że te starsze schorowane osoby jeśli uwierzą w to że mogą umrzeć od tego wirusa to jedyne czego chcą to iść się wyspowiadać czy przyjąć komunię aby być przygotowanym na najgorsze Niby masz rację ale spróbuj to wytłumaczyć osobie z takim podejściem - młody ma czas na to aby odłożyć to na później i nie brać do głowy - ale jeśli ktoś ma inne priorytety to nie przyjmie tego tak łatwo

1

@Stoiczkow U nas mniejsze miasteczko to ogólnie największy problem jest z mięsem - nie to że całkiem nie ma ale jednak wybór jest mały Reszta towarów dostępna i co mnie jeszcze zdziwiło to na niektóre towary o których piszecie że gdzieś tam brakuje to jeszcze promocję urządzają

0

@Qlewer Właśnie to działa w zupełnie drugą stronę. Unii jest za dużo i za bardzo się we wszystko miesza a ty jeszcze chciałbyś nadać im kolejne uprawnienia Rozumiem gdybyś był Niemcem czy Francuzem bo to oni decydują o wszystkim więc więcej Unii to więcej korzyści dla nich Z perspektywy Polaka więcej Unii to więcej problemów

0

@DaPi Prezes ZUS-u lubi to

0

@Kurkmen Tylko trochę martwi to że premier podkreślił w przemówieniu że Polska jest eksporterem i transporty będą szły bez ograniczeń Na tą chwile to jednak pewne ograniczenia powinni wprowadzić Przynajmniej kluczowych produktów nie powinni wywozić za granicę bo jak w zakładach ktoś zachoruje i ogłoszą kwarantannę to skąd weźmiemy te artykuły?

0

@lukaszbarca15 Wpuszczają ale musi przejść kwarantannę

0

@Striker Pewnie wpuszczą 50 osób do środkaa 50 będzie mogło staćna zewnątrz A poza tym kto będzie tego pilnował i kontrolował? Wysłannicy Michnika i Urbana ?

0

@kulig Tylko pamiętaj że te decyzje są tak kosztowne że latami będziemy je odczuwać finansowo i gospodarczo Nie dziw się że odsuwali to tak długo jak tylko mogli

0

@Uukasz_93 Już ponoć odkryli stary lek który łagodzi skutki chlorochina - Polska go niestety nie ma

0

@kielon93 Nie zamykają granic tylko przywracają kontrole i nie będą do nas wpuszczać obcokrajowców a Polacy którzy wracają trafią na kwarantannę. Polaka który chce wyjechać wypuszczą bez przeszkód - pytanie tylko czy ten inny kraj go wpuści do siebie. W sumie to rozsądny ruch bo po co to zamykanie szkół i inne utrudnienia skoro jednocześnie z drugiej strony ciągle napływają potencjalnie zarażone osoby

0

@NaFazieHitman Dramat to będzie jak firmy upadną i nie wypłacą a pracownicy nie spłacą kredytów i banki zaczną cienko pierdzieć Zastanawiam się czy nie czas aby wybrać gotówkę

0

@YouShouldListenToMe Niektóre branże już leżą i kwiczą Oczywiście kryzys jednych to sukces drugich

0

@Krzysztof1987 Ja tam akurat nie zobaczę bo się do sklepu nie wybieram W poniedziałek albo wtorek sobie pójdę

0

@Commando I za to należy wypić Jeden z pozytywów tej sytuacji

0

@FC1899Barca Moi znajomi wojskowi już dostali rozkazy na poniedziałek - ale nie maja nic blokować tylko mają rozstawiać szpitale polowe w pobliskim mieście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?