0

@Suzu No ale ile tak w przybliżeniu?

0

@SeeleyBooth Nie ciesz się - dziś matołuszek zakazał handlu maseczkami i środkami dezynfekcyjnymi na allegro , jutro zakaże handlu tymi środkami poza aptekami a potem bierze się za produkty żywnościowe

0

@macio_944 No i spoko - Juve i Inter oddają walkowerem wszystkie spotkania do końca sezonu Lazio,Lyon i Getafe lubią to

0

@IronSanHybrid Sport to zdrowie

0

@TheNekro94 A teraz pytanie za 100 punktów? Co nam to da że przez te 2 tyg wszyscy będą przechodzić tą kwarantannę? Nawet jak najbardziej przepisowo? Przecież ten wirus po tych 2 tygodniach nie wyparuje do atmosfery i gdy Polska wróci do normalnego życia to znowu przyjedzie ktoś z zewnątrz i zacznie się wszystko od nowa

0

@FeloRPS Ale że to dobra cena czy nie? Bo makaronu nie jadam wiec tak szczerze to nawet nie wiem ile toto kosztuje

2

@Krzysiek872 Co z tego skoro LM też jest zagrożona

1

Rozgrywki powinny zostać anulowane Innego wyjścia nie ma - a jeśli na przyszłość ma się to zmienić to najpierw należy umieścić odpowiednie zapisy w regulaminie rozgrywek

0

@Kamilos84 Zapomniałeś tylko że wojskowi i policjanci też mają dzieci - co będzie gdy wezmą wolne? Precedens już przecież był - psia grypa jakby ktoś zapomniał Aha - no i najważniejsza rzecz - przecież my w Polsce mało co produkujemy więc nie przesadzałbym z tym że ten drastyczny spadek wydajności wpłynie na to że zabraknie produktów w sklepach

1

@JohnA Daj spokój - widocznie sklepy same napędzają ruch w interesie - wystarczy że nakażą pracownikom aby specjalnie zostawiali puste półki a potem wrzucają takie zdjęcia choćby w media społecznościowe

2

@Jacob94 Przesadza to koleś z marketu który boi się zarażenia Jakoś do tej pory kontakt z potencjalnymi nosicielami wszelkich różnych chorób mu nie przeszkadzał Po prostu chciałem go uświadomić ze jeśli ta praca stanowi dla niego problem i zagrożenie to w każdej chwili maszyny mogą go zastąpić

0

@Avada Kedavra Rosja to stan umysłu - tam nie chodzą do lekarza tylko spirtem się leczą Te 20 przypadków to sami przyjezdni

0

@4drian0 Ciekawe ilu Zbigniewów Bońków mamy w społeczeństwie? I jaka grozi za to kara?

0

@adamt1996 A co ma być? 80% ludzi przechodzi to bez żadnych objawów więc czego oczekujesz?

0

@Rewolucja123 Taki piekarnik to się nazywa sauna fińska i tam jakoś nikomu taka temperatura nie szkodzi

0

@Hushovt Rolniku - nie myj jaj przed skupem

0

@kamzar Żarty żartami ale jeśli - powtarzam JEŚLI miałoby się okazać że ten wirus to produkt człowieka to właśnie opisałeś główny powód jego ewentualnego powstania Doskonałe narzędzie dla rządu/grupy Bilderberga/zakonu Syjonu/jezuitów/masonerii na zmniejszenie populacji ludzkości i pozbycie się najmniej efektywnej i najbardziej kosztownej w utrzymaniu grupy wiekowej w społeczeństwach Nie mówiąc już o tym na jakie środki zniewolenia w celu "zapewnienia bezpieczeństwa" pozostała reszta jest skłonna się bez żadnych oporów zgodzić

0

@ShinobiQWE Raczej rządzący zaskoczyli koronowirusa Hehe

0

@Cariones Najtańsze to słowo klucz w tym przypadku - nawet jeśli szybko ta panika minie to i tak najstarszy towar zostanie wykupiony więc markety nie będą w najbliższym czasie robić promocji na produkty z krótką datą przydatności Choć z drugiej strony jak ludzie będą wyjadać to co teraz kupili i będzie zastój w tych towarach to i tak zrobią promocje

0

@DawidekFCB Syndrom "Bij mistrza" zawsze aktualny i tyle Też mam nadzieję że odpadną

0

@chosenone Nie mieszaj pojęć - kwarantanna póki co obejmuje tylko wyznaczone osoby i mają one wydane decyzje Sanepidu Cała reszta to tylko zalecenia które można olać

0

@Dariochampion10 Większość stron przed wykupem raportu pozwala sprawdzić ile danych dostaniesz na dany nr VIN - jak będą jakieś dane o wypadkach czy odszkodowaniach to zazwyczaj raport jest droższy

0

@Bobo25 Bo akurat obsługa marketu to tak skomplikowana sprawa że studenciaki na umowy śmieciowe sobie nie poradzą Jasne jasne

0

@klemens100 Tak tylko piszesz a gdyby ci nawet udostępnić salę tortur z tymi ludźmi przywiązanymi do stołu to byś się obsrał i tyle Myślisz że tak łatwo jest zabić człowieka? Skoro żal ci nawet zwierząt to nie sądzę abyś był zdolny do rozstrzelania tych ludzi

0

@masakrator05 Zawsze mogą zamknąć drzwi i wydawać na zamówienie Co za problem postawić jakieś terminale przed marketami i żeby pracownicy przygotowywali zamówienia bez kontaktu z klientami?

0

@4drian0 Ja też ale tylko w finale bo trzymam kciuki za Atalantę aby doszła do finału

0

@NaFazieHitman No i ? Czy istnieje jakiś sensowny powód dla którego to ty czy ja czy ktokolwiek inny poza ich bliskimi miałby się martwić o osoby których nie interesuje własna przyszłość i jej zabezpieczenie? Jeśli tak się tym martwisz to zawsze mógłbyś się dorzucić aby im pomóc

0

@NaFazieHitman Jaki dramat? Raczej wolny wybór - żyć teraz i nie martwić się przyszłością albo odkładać i się zabezpieczyć Więc to żaden dramat tylko normalne konsekwencje swoich wyborów

0

@ShinobiQWE I prawidłowo że trzeba płacić - tak jak za każde badanie powinno być płacone z własnej kieszeni lub z prywatnego ubezpieczenia

0

@Explode Zarażeni może i są ale za to zero zgonów z powodu wirusa gdyż oficjalna przyczyna zgonu to zatrucie ołowiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?