@cichyfx W tym momencie nikt nie wyłoży na niego dużej kasy Są więc 3 opcje Pierwsza to taka, że oddamy go za czapkę gruszek co jest nierealne bo po pierwsze Barca straci za dużo a po drugie nikt mu nie da takiego kontraktu jak ma u nas Pozostaje więc w zasadzie druga możliwość czyli na nowo odbudowanie nazwiska Dembele A to można zrobić na 2 sposoby - albo pozostanie w Barcelonie, albo wypożyczenie o ile znajdzie się ktoś chętny aby opłacić jego kontrakt w całości lub w części
@snoopy Daj spokój - to nie chodziło o liczbę napastników tylko Setien chciał mu dać grzecznie do zrozumienia że nie ma dla niego miejsca Po prostu nie pasował do jego koncepcji i tyle Poobserwował go na treningach i coś mu widocznie nie podpasował a że sam Setien dość późno i nieoczekiwanie pojawił się w klubie stąd też ta decyzja zapadła tuż przed końcem okna transferowego Czas go za to rozliczy i zobaczymy co będzie z Perezem Najważniejsze że trafił do jednego z najlepszych obecnie klubów dla młodego zawodnika
@Avada Kedavra Teoria wysnuta z palca Jeśli zmierzyliby czas ze stoperem w ręce i obliczyli ile było przerw w grze i o ile sędzie się pomylił to OK - wówczas można dokonać sensownej analizy Na razie jest to taka sama teoria jeśli ktoś by stwierdził że to zjedzenie kolacji powoduje że człowiek idzie spać
Bezsensowna analiza Jeśli chcą aby była wiarygodna to mogliby ze stoperem policzyć wszystkie przerwy w każdym tym meczu a potem można dokonać ocen czy sędzia bezpodstawnie przedłużył czas gry czy wynikało to z racjonalnych obliczeń sędziego
@kamilo0066 No widzisz - a u mnie w mieście pod okiem kamer stała sobie grupa chłopaków i dziewczyn, podszedł do nich koleś, dostał kosę i cała grupa się oddaliła z miejsca zdarzenia Zarzuty dostało dwóch kolesi z tej grupy(zarzuty o pobicie ze skutkiem śmiertelnym- czaisz - wsadzenie kosy to było pobicie) a cała reszta nawet nie dostała zarzutu "nieudzielenia pomocy" Wniosek z tego taki że prokuratorów i sędziów w tym kraju bez pół litra nie rozbierzesz I tak dobrze że u ciebie po tym ataku w galerii nie podpięli współudziału osobom które sprzedały nóż temu nożownikowi
@jakub1906 Stało się jak się stało ale dobrze by było gdyby w przyszłości Barca dała im podobny prezent jak zrobiła z Villą dla Atletico Wiadomo że żaden z topowych graczy nie pójdzie tam na emeryturę ale mogliby tam puścić kogoś z młodych na wypożyczenie
@kamilo0066 Taki ochroniarz nie jest po to aby łapać złodzieja bo dobrego złodzieja to i w pełni sprawny człowiek nie złapie Taki ochroniarz jest tylko po to aby odstraszyć potencjalnych złodziei - tzn takich którzy chcą skorzystać z okazji ale na pewno nie takich którzy przybyli z zamiarem skrojenia czegoś Taki ochroniarz jest też często niezbędnym wymogiem jaki stawiają firmy ubezpieczeniowe albo znacząco obniża składkę ubezpieczeniową więc nieważne jaki - ważne aby to odhaczyć najniższym kosztem
@HypeR Po prostu źle to brzmi w tym przypadku i tyle Natomiast jak już porusza się taką ciekawostkę to mogli od razu dodać ile musiał czekać na to powołanie z Danii i ile meczów ewentualnie rozegrał
@DamianBarcaCule Racja - co jak co ale każdy no name który przychodzi do Barcy powinien stawiać dożywotnio skrzynkę browarów dla Paulinho bo ile on ust zamknął wszystkim "ekspertom" to głowa mała Choć jak widać nadal trafiają się rożnorakie parapety na tym świecie co będą jojczyć
@pero1983 Raczej nie - to jest brzytwa której się chwytamy Boateng to była stosunkowo tania opcja z widokami na to że będzie grał ogony i czasem coś może strzeli Teraz sprowadzamy osobę która musi odciążyć nastolatka oraz obrońcę/pomocnika/napastnika S. Roberto i przejąć na siebie ciężar gry od początku meczu Boateng to było takie coś jak OC na samochód a Braithwaite jest jak samochód zastępczy
@gaq Nie sądzę aby Haaland w tym momencie brał jakikolwiek wielki klub pod uwagę Widać że gość rozsądnie prowadzi swoją karierę i stąd wymóg odpowiedniej klauzuli
@KibicBarcy84 Wiem że tu jest ale chodzi mi o sytuację gdyby trafił tu bezpośrednio z Rennes za małą kasę Może wówczas grzałby ławę bo trener by na niego nie stawiał i po sezonie zmienił otoczenie i łapał swoje kontuzje gdzie indziej Tak samo mogło być z Mbappe - wystawialiby go na innej pozycji niż mu pasuje i wcale by nie odpalił Teraz nikt tego nie wie
@KibicBarcy84 Taki problem ma każdy klub Ale nawet gdyby Barca ich sprowadziła to wcale nie oznacza że Mbappe czy Dembele nadal by tu byli Równie dobrze mogliby tu zmarnować swoją szansę, posiedzieć na ławce i obecnie tułać się po różnych klubach Barca ma natomiast inny problem bo ostatnio sprowadza zawodników za grubą kasę a potem okazuje się że nie ma dla nich odpowiedniego miejsca na boisku W tym sensie rzeczywiście jest tu problem z oceną zawodników a raczej z oceną ich przydatności w naszym systemie gry
@kamzar Heh - aż musiałem sprawdzić o jaką piosenkę ci chodzi i o jakiego piosenkarza Znalazłem ale to ani obok piosenki nie leżało ani ta znana osoba nie jest żadnym piosenkarzem
@Uukasz_93 Trwa wojna o to by zgarniali maksymalnie 10% kwoty transferu ale nie oszukujmy się - to nie jest łatwe do wprowadzenia bo po pierwsze ogranicza ich prawa a po drugie nawet jeśli to wejdzie to i tak znajdą dziesiątki sposobów aby to obejść
@MarioVeB! Proszę -znalazłem - Borussia Dortmund Nie dość że gość nastrzela im kilkadziesiąt bramek to jeszcze na nim zarobią Nie ma co - BVB lepiej by wyszła gdyby wzięła Braithwaita za podobną kasę i nie musiała się martwić o klauzulę bo kto go niby potem wykupi?
@KibicBarcy84 Mogła też kupić Angela Correę, Seri'ego i całą masę innych zawodników o których słuch zaginął Łatwo w tych kilku setkach analizowanych zawodników znaleźć takie przykłady które się przebiły ale nie da się kupić wszystkich graczy aby nigdy więcej nie popełnić błędu
@nadachu Dokładnie - najbardziej prawdopodobne jest to że Norweg na tyle rozważnie prowadzi swoją karierę że wolał trafić do zespołu w którym odpowiednio się rozwinie a dopiero potem przejdzie do potęgi Stąd zresztą ta klauzula Pozostaje tylko czekać, trzymać rękę na pulsie i w razie potrzeby skutecznie namówić go do przejścia
@Crakitic Sorki - źle odczytałem twój komentarz - zrozumiałem go na opak że to Atletico rozgromiło Liverpool w pierwszym meczu a tobie chodziło o zapowiedzi że Liverpool rozgromi rywala
1
@chavez Najgorszy dzień do pracy to niedziela - tak że wiesz - nie narzekaj
0
Inne liczby w artykule a inne liczby w ankiecie Poprawcie to
0
@cichyfx W tym momencie nikt nie wyłoży na niego dużej kasy Są więc 3 opcje Pierwsza to taka, że oddamy go za czapkę gruszek co jest nierealne bo po pierwsze Barca straci za dużo a po drugie nikt mu nie da takiego kontraktu jak ma u nas Pozostaje więc w zasadzie druga możliwość czyli na nowo odbudowanie nazwiska Dembele A to można zrobić na 2 sposoby - albo pozostanie w Barcelonie, albo wypożyczenie o ile znajdzie się ktoś chętny aby opłacić jego kontrakt w całości lub w części
0
@FranzMaurer Pewnie tak bo po tylu latach może się w końcu odbudują Zwłaszcza jak zgarną w tym czasie np. Mbappe
0
@FranzMaurer Nie ma się z czego cieszyć bo Real jest bez Ronaldo już kolejny sezon i zobacz jak się męczy Pomyśl co będzie jak odejdzie Messi
1
@snoopy Daj spokój - to nie chodziło o liczbę napastników tylko Setien chciał mu dać grzecznie do zrozumienia że nie ma dla niego miejsca Po prostu nie pasował do jego koncepcji i tyle Poobserwował go na treningach i coś mu widocznie nie podpasował a że sam Setien dość późno i nieoczekiwanie pojawił się w klubie stąd też ta decyzja zapadła tuż przed końcem okna transferowego Czas go za to rozliczy i zobaczymy co będzie z Perezem Najważniejsze że trafił do jednego z najlepszych obecnie klubów dla młodego zawodnika
0
@Sznejk A idź pan panie z tą całą Bundesligą w ch..j Liga dla upośledzonych piłkarzy którzy w innych ligach sobie nie radzą
1
@Jacu327 Hiszpania - Barca, Anglia - Leeds, Włochy - Atalanta, Niemcy - absolutnie żaden, Francja - Rennes
0
@Avada Kedavra Teoria wysnuta z palca Jeśli zmierzyliby czas ze stoperem w ręce i obliczyli ile było przerw w grze i o ile sędzie się pomylił to OK - wówczas można dokonać sensownej analizy Na razie jest to taka sama teoria jeśli ktoś by stwierdził że to zjedzenie kolacji powoduje że człowiek idzie spać
3
Bezsensowna analiza Jeśli chcą aby była wiarygodna to mogliby ze stoperem policzyć wszystkie przerwy w każdym tym meczu a potem można dokonać ocen czy sędzia bezpodstawnie przedłużył czas gry czy wynikało to z racjonalnych obliczeń sędziego
0
@kamilo0066 No widzisz - a u mnie w mieście pod okiem kamer stała sobie grupa chłopaków i dziewczyn, podszedł do nich koleś, dostał kosę i cała grupa się oddaliła z miejsca zdarzenia Zarzuty dostało dwóch kolesi z tej grupy(zarzuty o pobicie ze skutkiem śmiertelnym- czaisz - wsadzenie kosy to było pobicie) a cała reszta nawet nie dostała zarzutu "nieudzielenia pomocy" Wniosek z tego taki że prokuratorów i sędziów w tym kraju bez pół litra nie rozbierzesz I tak dobrze że u ciebie po tym ataku w galerii nie podpięli współudziału osobom które sprzedały nóż temu nożownikowi
0
@jakub1906 Stało się jak się stało ale dobrze by było gdyby w przyszłości Barca dała im podobny prezent jak zrobiła z Villą dla Atletico Wiadomo że żaden z topowych graczy nie pójdzie tam na emeryturę ale mogliby tam puścić kogoś z młodych na wypożyczenie
0
@kamilo0066 Taki ochroniarz nie jest po to aby łapać złodzieja bo dobrego złodzieja to i w pełni sprawny człowiek nie złapie Taki ochroniarz jest tylko po to aby odstraszyć potencjalnych złodziei - tzn takich którzy chcą skorzystać z okazji ale na pewno nie takich którzy przybyli z zamiarem skrojenia czegoś Taki ochroniarz jest też często niezbędnym wymogiem jaki stawiają firmy ubezpieczeniowe albo znacząco obniża składkę ubezpieczeniową więc nieważne jaki - ważne aby to odhaczyć najniższym kosztem
0
@HypeR Po prostu źle to brzmi w tym przypadku i tyle Natomiast jak już porusza się taką ciekawostkę to mogli od razu dodać ile musiał czekać na to powołanie z Danii i ile meczów ewentualnie rozegrał
0
@HypeR Stylistycznie jednak się to nie broni
1
@lucca87 "ale nie jest to zasługa żadnego rządu, tylko moja własna i tyle"I taka postawę należy chwalić - w końcu ktoś zauważył tak oczywistą sprawę
1
@Oskisko Coś ich to jednak nauczyło a poza tym no wiesz - inflacja
0
@DamianBarcaCule Racja - co jak co ale każdy no name który przychodzi do Barcy powinien stawiać dożywotnio skrzynkę browarów dla Paulinho bo ile on ust zamknął wszystkim "ekspertom" to głowa mała Choć jak widać nadal trafiają się rożnorakie parapety na tym świecie co będą jojczyć
1
Nadchodzi nowa era w Barcelonie Trzymam kciuki aby koleś napisał nową historie w tym klubie
0
@pero1983 Raczej nie - to jest brzytwa której się chwytamy Boateng to była stosunkowo tania opcja z widokami na to że będzie grał ogony i czasem coś może strzeli Teraz sprowadzamy osobę która musi odciążyć nastolatka oraz obrońcę/pomocnika/napastnika S. Roberto i przejąć na siebie ciężar gry od początku meczu Boateng to było takie coś jak OC na samochód a Braithwaite jest jak samochód zastępczy
0
@gaq Nie sądzę aby Haaland w tym momencie brał jakikolwiek wielki klub pod uwagę Widać że gość rozsądnie prowadzi swoją karierę i stąd wymóg odpowiedniej klauzuli
0
@KibicBarcy84 Wiem że tu jest ale chodzi mi o sytuację gdyby trafił tu bezpośrednio z Rennes za małą kasę Może wówczas grzałby ławę bo trener by na niego nie stawiał i po sezonie zmienił otoczenie i łapał swoje kontuzje gdzie indziej Tak samo mogło być z Mbappe - wystawialiby go na innej pozycji niż mu pasuje i wcale by nie odpalił Teraz nikt tego nie wie
0
@KibicBarcy84 Taki problem ma każdy klub Ale nawet gdyby Barca ich sprowadziła to wcale nie oznacza że Mbappe czy Dembele nadal by tu byli Równie dobrze mogliby tu zmarnować swoją szansę, posiedzieć na ławce i obecnie tułać się po różnych klubach Barca ma natomiast inny problem bo ostatnio sprowadza zawodników za grubą kasę a potem okazuje się że nie ma dla nich odpowiedniego miejsca na boisku W tym sensie rzeczywiście jest tu problem z oceną zawodników a raczej z oceną ich przydatności w naszym systemie gry
0
@kamzar Heh - aż musiałem sprawdzić o jaką piosenkę ci chodzi i o jakiego piosenkarza Znalazłem ale to ani obok piosenki nie leżało ani ta znana osoba nie jest żadnym piosenkarzem
0
@Uukasz_93 Trwa wojna o to by zgarniali maksymalnie 10% kwoty transferu ale nie oszukujmy się - to nie jest łatwe do wprowadzenia bo po pierwsze ogranicza ich prawa a po drugie nawet jeśli to wejdzie to i tak znajdą dziesiątki sposobów aby to obejść
0
@MarioVeB! Proszę -znalazłem - Borussia Dortmund Nie dość że gość nastrzela im kilkadziesiąt bramek to jeszcze na nim zarobią Nie ma co - BVB lepiej by wyszła gdyby wzięła Braithwaita za podobną kasę i nie musiała się martwić o klauzulę bo kto go niby potem wykupi?
2
@KibicBarcy84 Mogła też kupić Angela Correę, Seri'ego i całą masę innych zawodników o których słuch zaginął Łatwo w tych kilku setkach analizowanych zawodników znaleźć takie przykłady które się przebiły ale nie da się kupić wszystkich graczy aby nigdy więcej nie popełnić błędu
0
@nadachu Dokładnie - najbardziej prawdopodobne jest to że Norweg na tyle rozważnie prowadzi swoją karierę że wolał trafić do zespołu w którym odpowiednio się rozwinie a dopiero potem przejdzie do potęgi Stąd zresztą ta klauzula Pozostaje tylko czekać, trzymać rękę na pulsie i w razie potrzeby skutecznie namówić go do przejścia
0
@Crakitic Sorki - źle odczytałem twój komentarz - zrozumiałem go na opak że to Atletico rozgromiło Liverpool w pierwszym meczu a tobie chodziło o zapowiedzi że Liverpool rozgromi rywala
0
@nadachu Atalanta-Valencia to nie licząc meczu Barcy dla mnie najbardziej interesująca para w tej fazie