O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1751
  • Liczba komentarzy 564
  • Polecenia 1948

Komentarze

3

Lewy jest wybitny, ale Piquenbauer i Lenglet to para świetnych stoperów i Robert nie będzie miał łatwo, nawet w takiej formie w jakiej znajduje się obecnie.

0

Bardzo dobry meczyk, brawo Barca, ale teraz się nie odprężać i dobić Neapol! Drużyna z pod Wezuwiusza nie jest jeszcze bez szans.

Vamos!

0

Czy ktoś z szanownych La Ramblowiczów wie może gdzie można obejrzeć dzisiejszy mecz City - Real w internecie?

0

Riqui i Ansu będą bardzo potrzebni na spotkanie z Napoli. Ci dwaj są bardzo energiczni i grają nieszablonowo, a to może być kluczowe w rozmontowaniu zwartej i cofniętej defensywy Neapolu. Tridente MSG ma prawo bycia jeżeli rywal gra otwarty futbol, ale w przypadku autobusu to oni po prostu biją głową w mur i nic z tego nie wychodzi.

2

Mógłby być świetnym następcą Arturo Vidala, ale na razie to on musi regularnie grać i się rozwijać. Myślę że z dostępnych opcji to RSSS jest najlepszym klubem dla Monchu, ze względu na to że świetnie wprowadzają młodzież do pierwszej drużyny.

Zobacz wszystkie

91

Pierwszy- Przynajmniej wygrają ten mecz
Drugi- Nadzieja
Trzeci- Realna szansa i nadzieja jeszcze większą
Gol Cavaniego- Starali się
Czwarty - Myślę ładny gol
Piąty - ej co tu jest grane?!
Szósty -WTF i Euforia!
Po meczu - płacze ze szczescia!

71

To co mnie najbardziej boli w transferze Arthura to fakt że Brazylijczyk nie jest sprzedawany bo jest słaby albo problematyczny tylko dlatego że Bartek i spółka zrobili w Barcelonie taką dziurę w budżecie i nikt inny oprócz Arthura i Semedo (nie licząc nietykalnych De Jonga i Lengleta) nie zagwarantuje tych 60 milionów przed 30 czerwca. Padło na Arthura który bardzo nie chciał odejść, i został wbrew jego woli zaoferowany Juve. Ten transfer to jest tylko kolejny przykład nieudolnego zarządzania finansami w Barcelonie, które doprowadziło do tego że Barca musiała sprzedać młodego i utalentowanego zawodnika.

45

Przeraża mnie że FM potrafi być aż tak realistyczną grą. Gram sobie Walencją i patrzę na wyniki ćwierćfinałów LM a tam w pierwszym meczu Barca wygrywa na Camp Nou z Juve 3:0 a w rewanżu przegrywa 5:0 i odpada z LM...

44

Już teraz Barca mistrzem a Espanyol spada? Jestem za.

43

Chciałbym zobaczyć takie ustawienie :
Fati Messi Griezmann
Puig Busi Arthur
Firpo Umtiti Pique Roberto
Mats