O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 2153
  • Liczba komentarzy 683
  • Polecenia 2421

Komentarze

1

@Janiama Barca 3:1 Bayern

0

Ciekawe kto w dłuższej perspektywie zagości po prawej stronie w Barcelonie. Jedynym nominalnym prawoskrzydłowym w Barcelonie jest Dembele, którego odejścia też nie można wykluczać. W La Masii jest z kolei jedynie Ilias Akhomach, ale to jest rocznik 2004 i nie jest jeszcze nawet podstawowym zawodnikiem Barcy B.

6

Olmo - Mnie osobiście urzekł swoją grą podczas meczu z Włochami, i uważam że może być bardzo wartościowym zawodnikiem dla Barcy. Jednak w cenie 75 milionów euro można sprowadzić takich zawodników jak Bilva a może nawet Lautaro. 75 milionów można przeznaczyć na naprawdę klasowego zawodnika lub można rozbić tę kwotę na kilku piłkarzy, a jak wiemy Barcelona wymaga wzmocnień na wielu pozycjach.

2

Każdy klub wie w jak ciemnym lesie jest Barcelona. Każdy wie, że Barcelona ucieszy się nawet z jednego zaoszczędzonego euro. Jak Barcelona ma godnie sprzedawać zawodników jak to nie ona rozdaje karty? Jest jak jest, sytuacja jest trudna a kadra robi się coraz słabsza. Z drugiej strony kontrakt Griezmanna z Barceloną został podpisany do 2024 a jego pensja była olbrzymia. Francuz grałby na Camp Nou do 34 roku życia z wynagrodzeniem o wysokości 40 milionów za sezon. Taki ruch w któtkiej perspektywie wydaje się bardzo wątpliwy z oczywistych względów, ale w dłuższej perspektywie może to jednak klubowi wyjść na dobre.

0

Odchodzi bądź co bądź topowy piłkarz a w jego miejsce przychodzi zawodnik z mocno średniej półki który jest nie chciany w Sevilli. Mało tego, wzmacniamy bezpośredniego rywala w lidze który już od dawna ma lepszą kadrę od Barcy. Ciężkie czasy nastały, jedyne co pozwala jeszcze wierzyć, że Barcelona wróci na królewskie salony to nasze młode perełki. Oby zdrowie im dopisało i żeby Moriba przypadkiem się z nimi nie kontaktowal.

Zobacz wszystkie

92

Pierwszy- Przynajmniej wygrają ten mecz
Drugi- Nadzieja
Trzeci- Realna szansa i nadzieja jeszcze większą
Gol Cavaniego- Starali się
Czwarty - Myślę ładny gol
Piąty - ej co tu jest grane?!
Szósty -WTF i Euforia!
Po meczu - płacze ze szczescia!

71

To co mnie najbardziej boli w transferze Arthura to fakt że Brazylijczyk nie jest sprzedawany bo jest słaby albo problematyczny tylko dlatego że Bartek i spółka zrobili w Barcelonie taką dziurę w budżecie i nikt inny oprócz Arthura i Semedo (nie licząc nietykalnych De Jonga i Lengleta) nie zagwarantuje tych 60 milionów przed 30 czerwca. Padło na Arthura który bardzo nie chciał odejść, i został wbrew jego woli zaoferowany Juve. Ten transfer to jest tylko kolejny przykład nieudolnego zarządzania finansami w Barcelonie, które doprowadziło do tego że Barca musiała sprzedać młodego i utalentowanego zawodnika.

51

Uwielbiam Frenkiego De Jonga. Od kilku miesięcy to jest prawdziwy pan piłkarz.

45

Przeraża mnie że FM potrafi być aż tak realistyczną grą. Gram sobie Walencją i patrzę na wyniki ćwierćfinałów LM a tam w pierwszym meczu Barca wygrywa na Camp Nou z Juve 3:0 a w rewanżu przegrywa 5:0 i odpada z LM...

44

Już teraz Barca mistrzem a Espanyol spada? Jestem za.