Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2018 Culés

45

Przeraża mnie że FM potrafi być aż tak realistyczną grą. Gram sobie Walencją i patrzę na wyniki ćwierćfinałów LM a tam w pierwszym meczu Barca wygrywa na Camp Nou z Juve 3:0 a w rewanżu przegrywa 5:0 i odpada z LM...

8

@Sznejk ogrodzie odbiegając od tematu, marzy mi się połączenie FM z Pesem, żeby jeszcze mecze móc grać. Myślę że to i tak kwestia czasu i FM stworzyć obraz z perspektywy szkoleniowca i będzie można mecze oglądać ze stadionu. To byłby prawdziwy hit!

0

@Sznejk No dość duży realizm. Ja pojechałem na Anfield i dostałem 3-1 (Messi w 94 minucie) Rewanż 3-1 i pod koniec drugiej części dogrywki 4-1 i awansowałem.