0

@SuperVegeta Suarez też był swego czasu drogi jak tu przychodził

0

@daro22 Emeryci niech lepiej jadą do Chin albo do USA U nas szkoda miejsca dla młodych

0

@DaPi Z tymi gołębiami to radziłbym uważać na zielonych bo są na to paragrafy Muchy jak na razie można tępić do woli bo jednak ci zieloni to straszna banda rasistów i chronią jedynie wybrane rasy

0

@MILYFCB17 I tak nie ma gorszej trzody jak motocykliści Ale cóż idzie wiosna to i warzywa muszą być

0

@kamilos1214 Miała też wejść taka zmiana że jak pojedziesz w ciągu 30 dni przed końcem terminu to i tak nie stracisz tych dni Przykładowo przegląd ważny do 30 marca 2020 - zjawiasz się 15 marca 2020 a wbijają ci ważność do 30 marca 2021 Ale nie wiem czy to już obowiązuje bo niektóre projekty dotyczące przeglądów utknęły gdzieś w Sejmie

0

@bleble123 Tylko zapomniałeś staty z tak słabej ligi jak Bundesliga podzielić co najmniej przez 3 aby to porównanie miało jakiś sens Ewentualnie wziąć pod uwagę tylko LM aby to było miarodajne

0

@Katalonbar Oczywiście wariant drugi bez zastanowienia Tylko że na chwile obecną to jesteśmy w wariancie pierwszym - Real ma przewagę w lidze ale chujową sytuację w LM

1

@TheNekro94 Serial petarda ale w moim odczuciu dziary to są dla więźniów

1

Do okienka transferowego jeszcze kilka miesięcy a już zaczyna się pisanie o bzdurach dotyczących Neymara Litości

1

@odo997 No raczej - przecież to nie jest worek kartofli który możesz wcisnąć komu ci się podoba

0

@Avada Kedavra Tak ci się tylko wydaje

0

@Avada Kedavra A skąd ta pewność? Może Milan to zły przykład ale możemy skończyć jak Man Utd Patrząc na to jak obecnie jest zarządzany klub to i tak cud że jesteśmy tu gdzie jesteśmy Cała nadzieja w tym że nadjedzie normalność

0

@DaPi Słabe to Podaj lepiej swoje nazwisko - też się chętnie pośmiejemy

0

@Herba Bredzisz chłopie bredzisz - to tak samo jakby w wyścigach rowerzysty z motocyklistą dawać jakiś handicap temu pierwszemu za wysiłek jaki podejmie Skoro na starcie wiadomo że stoi w gorszej pozycji to albo niech się z tym pogodzi albo wystartuje w swojej kategorii Tak samo osoba niepełnosprawna byłaby poszkodowana gdyby wykopała mniejszy rów niż osoba zdrowa a oczekiwała takich samych zarobków bo dała z siebie wszystko albo więcej niż ten zdrowy Kogo to do cholery obchodzi?

1

@Mario96w Jak głosi staropolskie powiedzenie "Są 3 podstawowe zapachy - z pi.dy, z d-py i spod pachy. Reszta to pochodne"

0

@PatrychoO Tefałenu nikt normalny i tak nie ogląda

0

@mrboom Bo to jest tak naciągane jak gumka z majtek Choćby dlatego że ciężko jednoznacznie uznać jaka data powinna przesądzać o obecności tego wirusa w Polsce- czy stało się to w dniu gdy zarażony koleś przekroczył polską granicę czy dopiero gdy go zbadali?

1

@NaFazieHitman Frajer pompka w gajerku Jose Mujica to prawdziwy skarb Wszyscy prezydenci powinni brać z niego przykład

0

@Mr8lack Niby tak - ale jeśli zakładasz 3 sezony gry Neymara za 180 mln euro to dla nich w porównaniu do tych hitów transferowych to będzie jak promocja

0

@Barca1992 A kto powiedział ze on wraca? Może Bayern go wykupi? Hehe

2

@avanes "Motyla noga..."

2

@Mr8lack Spoko - na Dembele i Coutinho wydali 2 razy więcej a i tak łącznie może tylko 1-1,5 sezonu rozegrali

1

@macio_944 Przecież w takim wdzianku mogą się poruszać różnej maści terroryści Serio pozwalają im tak pomykać po lotniskach?

0

@tadzik447 A wiecie co Małysz ma w kuchni?

1

@Katalonik97 Raczej później bo Espanyol jest blisko spadku więc raczej nie będzie chciał grać w drugiej lidze

0

@Barca1992 Czyli jesteś zdania ze odetną was od świata i już żaden transport żywności do was nie dojedzie? W końcu skończą im się pieniądze albo miejsce na te towary Albo spoko - zadzwoń do mnie - szwagier ma busa, zapakujemy towar i rozwieziemy dla tych spanikowanych pod sam dom, rzucą nam kasę przez okna a potem chyłkiem odbiorą ten towar aby się na nikogo nie natknąć i nie mieć z nikim kontaktu

0

@Cariones Szkoda że ten wirus nie roznosi się przez telewizory Może w końcu Polacy by wyłączyli te pudła i nabrali rozumu

0

@Jaca27 Pieniądze też im nie pomogą - ani na wirusa ani na głupotę A jak dzięki temu trafią do kogoś obrotnego i rozsądnego to zaraz się rozmnożą Hehe

2

Top 10 transferów Barcy

0

@ksobi Nie sądzę aby to polskie urzędy były tak bystre i sprawne - raczej życzliwi somsiedzi zadbali o to aby podobne przestępstwo nie uszło płazem temu zwyrodnialcowi A najlepsze jest to ze nawet gdyby prezydent rzeczywiście w tym 14 dniu wniósł sprzeciw w sprawie tej wycinki to i tak fizycznie nikt by mu tej decyzji nie dostarczył I co by było gdyby następnego dnia zgodnie z przepisami gość wyciął te drzewa a kilka godzin potem doręczono mu tą decyzję? Wówczas wszystko by było zgodnie z przepisami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?