O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2008
  • Liczba komentarzy 164
  • Polecenia 1142

Komentarze

0

@FcBarcaVamosMyClub Mats- Semedo, Pique, Lenglet, Alba- Busquets, De Jong, Vidal- Messi, Suarez Griezmann

0

Jaki jest wasz ulubiony cytat? Może być z książki, filmu, powiedzenie babci, wszystko. Fajnie jeżeli byście napisali skąd dany cytat.

Ode mnie cytat Antoine de Saint Exupery, autora "Małego Księcia", oraz lotnika francuskiego z czasów II WŚ.

"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć."

0

@masakrator05 jeżeli będziesz się na wszystko zgadzał już na samym początku to za dwa dni się jej znudzisz. Kobiety lubią jak masz inne zdanie, a jak już umiesz to wytłumaczyć logicznie to w jej oczach jesteś kozak. Wiem to na swoim przykładzie.

0

Takie pytanie ma ktoś z was może maszynkę Philips One Blade i może coś o niej napisać. Ceny są przeróżne od 110 do 450 zł, też nie wiem skąd ta różnica, byłbym wdzięczny za wyjaśnienie

0

Arthur sprzedany za 80 do końca czerwca więc budżet bedzie się zgadzał, a 70 za Pjanjcia pójdzie na nowy sezon. Tak się robi biznesy

Zobacz wszystkie

104

Klatus nie miał racji, zrobiliśmy transfery, a i tak jest nudno :D

101

Jak dla mnie to on szuka pretekstu i chyba go znalazł

87

Yerry Mina o wyjściu na murawę Camp Nou bez butów: "Jest taki werset w Bilblii, który mówi o tym, że trzeba nastąpić boso na ziemię, na której chce się odnieść triumf. Ja chcę odnieść napisać historię i dlatego zawsze to robię".

Dla tych co się pytają gdzie ma korki.

83

Fajna ta Barcelona, taka nie za dobra

59

W Hiszpanii trwa mega-boom na Daniego Ceballosa. Najlepszy zawodnik Euro U-21 i piłkarz, który przerasta Betis o dwa piętra, jest do wyjęcia za 15 milionów euro, więc - co oczywiste - bije się o niego cały świat. Jednego dnia wypływa info, że dogadał się z Realem, drugiego już czytamy, że jedną nogą znajduje się w Barcelonie. Plotkami generalnie nie ma sensu się zajmować, ale kto wie, czy nie mamy tu do czynienia z sytuacją bez precedensu.

Że Ceballos zapowiada się na wybitnego piłkarza - to oczywiste. Nie przewidzieli tego natomiast jego rodzice i kiedy 16-17-letni Dani wracał z treningów Betisu, lubił natychmiast spożytkować dodatkową energię na Twitterze. Tam wyzywał Casillasa i jego żonę. Tam zmuszał Pique i Fabregasa do wyjazdu z kraju. Tam nabijał się z Cyganów. Tam też kazał - cytuję - zrzucić bombę na trybunę z katalońskimi psami. Generalnie jechał bez trzymanki, po kim tylko popadło. Wiecie, 15-letni Piotr Zieliński z Facebooka do potęgi dziesiątej. Kłopot polega jednak na tym, że bystry Dani nie przewidział, iż niecałe cztery lata później stanie się kapitalnym zawodnikiem. Świetnym na tyle, by pytały o niego właśnie Real i Barca.

1,5 roku temu do Barcelony trafił niejaki Sergi Guardiola. Anonim. Miał tylko wzmocnić rezerwy. Błyskawicznie odkopano mu jednak tweety, w których obrażał Katalonię i Messiego. Efekt? Po 8 godzinach pokazano Sergiemu drzwi i wylądował w rezerwach Granady. Na logikę Ceballos powinien więc zostać z góry wykluczony. Coraz więcej pojawia się jednak głosów, że - skoro mamy do czynienia z potencjalną gwiazdą - nie można kogoś skreślać za błędy młodości. Że Dani dojrzał. Że nie pozwoli sobie już na takie wyskoki i tak dalej. Mało tego - zaczęto nawet odkurzać tweety, w których rozpływał się nad Messim i wbijał szpilki Ronaldo, by pokazać, że wcale nie jest takim antybarcelonistą.

Najśmieszniejsi w tym wszystkim są ci, którzy teraz - analizując posty średnio inteligentnego nastolatka z Andaluzji - doszukują się w nich logiki. Tymczasem Ceballos, już nie taki młody, bo zbliżający się do wieku maturalnego, działał jak słynna małpa z YouTube’a, której dano karabin. Przejęła i zaczęła strzelać bez opamiętania i jakiegokolwiek pomyślunku.

Gdzie trafi Dani - pokażą następne tygodnie. Ta historia może jednak służyć jako idealny przykład dla rodziców młodych piłkarzy. Skoro nastoletni zawodnicy w wielu hiszpańskich klubach nie mają prawa udzielać wywiadów przed podpisaniem pierwszych profesjonalnych kontraktów, to tak samo lepiej trzymać ich z dala od Twittera. Żeby nie popalili wszystkich mostów, zanim w ogóle na nie wejdą.

via Tomasz Ćwiąkała