O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1203
  • Liczba komentarzy 2801
  • Polecenia 8533

Komentarze

0

@prokofiew W tamtym sezonie Real miał plagę kontuzji a i tak skończyli wyżej od nas. W tym sezonie ich kadra jest niewiele lepsza od naszej, ale ich grę drastycznie odmienił Ancelotti. Takie Cadiz ma nieporównywalnie słabsza kadrę od nas, a od paru sezonów potrafią napsuć krwi drużynom z czołówki więc i nasza kadra z odpowiednim człowiekiem u stery mogłaby grać zdecydowanie lepiej.

0

@prokofiew Po pierwsze napisałem, ze z pierwsza częścią wypowiedzi się zgadzam. Po drugie odnosiłem się do gry jeden na jeden co wyraźnie podkreśliłem. Po trzecie nie jesteśmy jedyną drużyną, która ma kontuzjowanych zawodników. Po czwarte odnosząc się do punktu pierwszego nikt Koemanowi nie każe grać tiki taki, ale oczekuje się po prostu składnej gry i pomysłu na atak, bo pomimo braku Messiego, to zawodników i tak mamy bardzo dobrych.

0

@prokofiew "Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić? Grać tiki-takę? Ja uważam, że robiliśmy to, co musieliśmy. W tym meczu mieliśmy bardzo mało przestrzeni. Nie mamy piłkarzy umiejących grać jeden na jednego, z odpowiednią szybkością." O ile z pierwszą częścią wypowiedzi się zgadzam, to jak mając Coutinho, Depaya, Dembele, Balde, Desta czy Fatiego można powiedzieć, że nie mamy piłkarzy umiejących grać jeden na jeden?

0

@prokofiew to dlatego Piqué się ostatnio wypowiedział, ze jako gracz takiego klubu nie celuje w 3-4 miejsce, ale w mistrzostwo?

1

@Peszko07 teraz to żałuje, ze się zaszczepiłem xD

Zobacz wszystkie

102

@Chakalaka Jak Cię chłopie nie lubię, to aż mi się szkoda zrobiło. @BarcaInfo tak Cię zezłomował, ze nie ma co zbierać.

100

@Chakalaka Wolność słowa w wydaniu lewej strony widzę. Tym bardziej, że Trump już nie pełni funkcji prezydenta.

99

@Chakalaka XD ciekawe dlaczego w takim razie nie zostały usunięte konta przedstawicieli ruchu BLM, którzy podżegali do wandalizmu i agresji wobec postronnych osób

78

@Janiama Człowiek orkiestra z Ciebie. Wszystko robiłeś, wszystko wiesz i każdego znasz. Szkoda tylko, ze słowa nie potrafisz dotrzymać, ale w sumie to jak na osobę z kręgów politycznych przystało...

75

@Chwytliwy Bogowie nordyccy mieli odzwierciedlać wierzących w nich wikingów, którzy jak mi wiadomo byli z wyglądu jak Aryjczycy. Chyba, ze znasz jakieś fakty o czarnoskórym wikingu :)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?