O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2141
  • Liczba komentarzy 2518
  • Polecenia 2652

Komentarze

0

Jest tu ktoś kto posiada półautomatyczną skrzynię biegów?
Mam okazję kupić peugeota 508 w dobrej cenie ze skrzynią zautomatyzowaną i chciałbym znać opinie na jej temat. Czytałem w necie, że te skrzynie strasznie zamulają, długo się zastanawiaja, szarpią i są z nimi problemy bo ciężko wykonuje się mamewry parkingowe i chciałbym znać opinię ludzi, którzy mieli styczność z takimi skrzyniami. Sam bym sprawdził ale do samochodu mam dość daleko i jeśli kilka osób mi potwierdzi, że tak z nimi jest to daruję sobie zakup tego auta.

0

0

Da się jakoś odszukać ogłoszenie, które miało się zapisane w aplikacji olx i zostalo wycofane? Niestety w aplikacjach olx i otomoto wycofane ogłoszenia giną bez śladu a chciałbym mieć do jednego z nich dostęp.

0

Kupował może ktoś z Was niedawno samochód z zagranicy? Czy oświadczenie kiedy pojazd został sprowadzony do Polski to inaczej oświadczenie o bezpośrednim imporcie pojazdu? W wydziale komunikacji poinformowano mnie o tym, że potrzebne mi będzie oświadczene kiedy pojazd został sprowadzony do Polski a takiego ,,gotowego" oświadczenia nie ma w necie, wyskakuje mi tylko oświadczenie o bezpośrednim imporcie i się zastanawiam czy to to samo. Osoba od której samochód chcę kupić nie ma działalności gospodarczej i nie jest chętna do tego aby mi zaświadczenie importera wydać. Z góry dziękuję.

0

Ma ktoś może dostęp do jakiejś konkretnej bazy VIN dla samochodów sprowadzonych z Niemiec? Chciałbym sprawdzić ten numer: WF0EXXGBBEAU38079

Zobacz wszystkie

77

Szok! Oby to były tylko plotki i ani Masche, ani Dani nie opuścili Barcy.

70

No to dziś 8 marca... nie, nie zapomnieliśmy. Pamiętać o takich rzeczach to obowiązek każdego mężczyzny. Dziś jest wielkie święto... LIGA MISTRZÓW!!!

59

No i jak możemy nie mówić o ustawionych losowaniach, jak co losowanie jest to samo. Nie mówię, że oszustwo, ale ile można...

49

Według mnie Bartra powinien zostać, a wylecieć powinien Francuz lub Belg zanim złapie kolejną kontuzję. Bartra nie jest wiele słabszy od pozostałych obrońców, a jednak młodszy. To tylko moje zdanie, możecie mieć inne.

47

NASA potwierdziła znalezienie piłki wibitej przez Higuaina na Marsie. Sory, tak z rana nie mogłem się powstrzymać;-)