O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2263
  • Liczba komentarzy 2528
  • Polecenia 2673

Komentarze

0

Coś mi to przypomina... czy Villa nie odchodził do Atleti za śmieszne 5 mln + oszczędność pensji? Czy potem ten sam Villa nie strzelił Barcelonie gola, który bardzo wiele nas kosztował? Myślę, że z Suarezem byłoby podobnie, a jeśli mamy go puścić za darmo + połowa wypłaty to chyba lepiej dac te kilka mln więcej za pensję i zostawić tak dobrego piłkarza w klubie.

1

Powodzenia Arturo !!! Nie znam takiego 2 walczaka jak on. Byłem zły wtedy kiedy poszedł do Bayernu za 40 mln, a my kupiliśmy Turana za tyle samo, jak to napisałem to zostałem zjedzony na tym forum. Jak się skończyło wszyscy wiemy, ale czasu nie da się cofnąć. Szkoda, że oddajemy jednego z nielicznych grajków, którzy zawsze gryzą trawę do upadłego i to za darmo. Niestety robimy taki interes jak z Davidem Villą, śmieszna kwota odejścia + pensja = czystka w zespole. Jeden z nieliczbych transferów, który się spłacił.

3

Dzięki za wszystko, powodzenia

12

Mam łzy w oczach, przeczytałem o tym kilka h temu ale teraz dopiero ta szokująca informacja doszła do mbie na prawdę. Szok, dramat, niedowierzanie. Nie wyobrażam sobie tego, mam nadzieję, że uda się jeszcze przekonać Messiego do zmiany decyzji. Ten pseudo zarząd zniszczył ostatnie lata kariery najlepszego gracza w historii. Leo błagam zostań :-(

0

Może ktoś zna odpowiedź na to pytanie. Czy agencja pracy tymczasowej wysyła świadectwo pracy tylko do pracownika tymczasowego czy również do zakładu pracy w którym pracował?

Zobacz wszystkie

77

Szok! Oby to były tylko plotki i ani Masche, ani Dani nie opuścili Barcy.

70

No to dziś 8 marca... nie, nie zapomnieliśmy. Pamiętać o takich rzeczach to obowiązek każdego mężczyzny. Dziś jest wielkie święto... LIGA MISTRZÓW!!!

59

No i jak możemy nie mówić o ustawionych losowaniach, jak co losowanie jest to samo. Nie mówię, że oszustwo, ale ile można...

49

Według mnie Bartra powinien zostać, a wylecieć powinien Francuz lub Belg zanim złapie kolejną kontuzję. Bartra nie jest wiele słabszy od pozostałych obrońców, a jednak młodszy. To tylko moje zdanie, możecie mieć inne.

47

NASA potwierdziła znalezienie piłki wibitej przez Higuaina na Marsie. Sory, tak z rana nie mogłem się powstrzymać;-)