O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 907
  • Liczba komentarzy 766
  • Polecenia 1992

Komentarze

0

@Chaoss Mac ogólnie w tamtym sezonie szału nie robił. Sam Button niewiele wtedy pokazał, więc ciężko było coś wtedy wskurać.

1

@Encore Szczerze to jakoś strasznie nie lubię Hamiltona, nigdy nie mogłem się do niego przekonać. Najmocniej to trzymam kciuki za Pereza, bo jak dla mnie to najbardziej niedoceniony kierowca w stawce i bardzo go lubię.

2

@ronni37 Bardziej jest to kwestia toru, a nie bolidów. Na torze działają na bolidy różne siły, a więc są tworzone tak, żeby te siły byłby jak najmniejsze i bolidy mogły osiągać jak najlepsze osiągi bez wielkich przeciążeń. Ciężko to wytłumaczyć, ale np. w na torze w Austrii gdzie obecnie jeżdżą, są straszne różnice wysokości n.p.m i w obecnym kierunku w którym jeżdżą, ten podjazd "pod górkę" wykonują na prostej, a zjazd "z górki" jest na dosyć krętych zakrętach, więc po prostu gdyby jechali w drugą stronę to musieli by podjeżdżać pod tą górkę przy wielu zakrętach co dla bolidów byłoby dosyć ciężkie. Może zrozumiesz, bo nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć :D

1

Taki fajny gość, a dali mu tą Monikę. Ze Smokiem wyszedłby super program.

18

To już jest żart, że Poczta Polska jako spółka państwowa roznosi ulotki, na których z jednej strony wychwalany jest Duda, a z drugiej ostrzegają przed Trzaskowskim.

Zobacz wszystkie

124

@Janiama Nie da się czytać Twoich postów. Tylko krytyka i panika. Rząd zrobil pierwsze kroki dużo szybciej niż zrobili to we Włoszech. Są wystarczające, bo powtarzam, to nie jest wirus, który przyniesie nam zagładę, a państwo musi funkcjonować. Przez takie osoby jak ty dziś w sklepach jest co jest, a ludzie sikają po gaciach. Po co Ci ta liczba zarażonych, skoro ktoś jest w kwarantannie? Po co Ci 200 tysięcy, skoro i tak to nie jest współmierne, bo nie jesteś wyłapać w stanie tych co nie mają objawów? Zadbać o osoby starsze i tyle, spędzać mniej czasu w dużych skupiskach. Zaznacze, że prawdziwa śmiertelność wirusa prawdopodobnie wynosi dużo mniej niż 0,5%. Dajecie się mamić na każdym kroku, brak w Was jakiegokolwiek samodzielnego i logicznego myślenia, czy też czytania rzetelnych wiadomości. Snujecie wyssane z palca domysły.

60

W sumie jestem zaszkowowany jak przeczytałem wczorajszą dyskusję. Twierdzenie, że PiS czy PO, to jedno i to samo zło, jest mocno przesadne. Jakie by PO nie było i jakich wałków nie kręciło, to nigdy w takim stopniu nie ograniczało naszej wolności czy też ich władza nie przeradzała się w totalitaryzm jak wygląda to obecnie. Jeśli chodzi o samą politykę i kręcenie po ewentualnej zmianie nic się wiele nie zmieni, jestem już z tym pogodzony, ale chciałbym odzyskać moją wolność. Bo jeśli ktoś wciąż nie widzi jak bardzo jest ograniczana, to chyba na prawdę nie chce tego widzieć.

48

Przyczepianie się do tego nowopowstałego cyklu pokazuje tylko jakim jesteśmy wciąż ciemnogrodem, zamkniętym na naszą seksualność. Nikt nikomu nie nakazuje oglądać takich filmów, być swingersami, czy cokolwiek innego, ale wytykanie, że to jest złe jest śmieszne. Szanuje czyjeś poglądy, czy to religijne czy moralne, ale nie każdy chce być zamknięty w jakieś normy etyczne. Więc jeśli ktoś ma ochotę ogladać porno to je ogląda, co tydzień mieć inną laskę w łóżku niech ma, ma ochotę dzielić się z kimś innym swoją dziewczyną, niech się dzieli. Ludzie po prostu korzystają z życia jak lubią, jak chcą. Robią to co ich po prostu podnieca. Dopóki nie wyrządza nam to krzywdy nie widzę powodu by w to ingerować czy też w jakiś sposób komentować. Dziękuje, pozdrawiam :D

39

@Uukasz_93 Bardziej wierzę medycznym statystyką, niż twitterowie Acoscie. Jeszcze nigdzie nie spotkałem takich w których młode osoby miałyby 25%. Za to sianie fermentu i paniki bez potwierdzonych informacji powinny lecieć bany.

31

Powtórze po raz kolejny. Koronawirus to po prostu porządniejsza grypa o innym patogenie. Jedynym jego problemem jest po prostu to, że łatwo się rozprzestrzenia. Starsze osoby, osoby chore, bez względu czy zachorują na grype, czy na zapalenie płuc czy na koronawirusa jest to dla ich organizmu ogromne wyzwanie, z którym często sobie nie poradzi. Jego wyższa śmiertelność od grypy wynika właśnie z większej możliwości rozprzestrzeniania i braku szczepionki. W Polsce też za niedługo będzie, ale jestem w stanie sobie rękę uciąć, że liczba zarażonych nie przekroczy kilku tysięcy, a część osób przechoruje to nawet nie będąc świadomym posiadania go. W maju, czerwcu o tym już nikt nie będzie pamiętał. Także przekażcie te informacje rodzince i znajomym, bo nawet w aptece już ciężko coś kupić. Prędzej Was wszystkich wybije stres i panika, niż wirus.

Media

Liga typerów

1 lefreux 101 pkt
2 maciek2164 100 pkt
3 KingLeonidas 92 pkt
4 norbi77 92 pkt
5 goo_messi 91 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?