0

@justfootball Kuźwa te wszystkie spółki skarbu państwa to jakiś peerelowski przeżytek Powinien istnieć odgórny zakaz aby jakakolwiek osoba związana osobiście, poprzez rodzinę czy kochankę/-a z polityką pracowała w takiej spółce

0

@Triv44 Ciekawe stwierdzenie - a co w takim razie czujesz choćby do esesmanów? Obojętność, sympatię, odrazę? Nienawiść sama w sobie nie jest zła To niewłaściwie ukierunkowana nienawiść albo sytuacja gdy nienawiść staje się jedynym uczuciem bądź uczuciem które przyćmiewa wszystkie inne uczucia jest dopiero czymś złym i niewłaściwym

0

@tobiasson92 Ja także jestem zdania że ten nakaz jest zbędny bo absolutnie nie spełnia swej roli - po pierwsze z tych powodów które sa opisane w artykule a po drugie sporo osób które widziałem w sklepie(łącznie ze sprzedawczyniami) ciągle poprawiało te maseczki więc jeśli znajdował się na tej maseczce wirus który zgodnie z teorią miał się tam zatrzymać to przenosiły ją potem na wszystkie te rzeczy które te osoby w sklepie i gdziekolwiek indziej dotykały

2

@alegre84 Weź się nie ośmieszaj człowieku Nikogo nie obchodzi jeśli ktoś doszedł do majątku ciężką pracą czy nawet szczęśliwym zrządzeniem losu Ale jeśli ktoś dokonał malwersacji stulecia to sorry - nikt mu za to medalu nie przypnie Są setki publikacji które w miarę dokładnie opisują jak Kulczyk i złodzieje z ówczesnego rządu ubili ten interes A że dziś beneficjentem tego szachrajstwa została jego córka - no cóż spadki przejmuje się ze wszystkim - także z długami a w tym przypadku wraz z nienawiścią społeczeństwa które nigdy nie zapomni jak zostało oszukane i jest codziennie okradane za sprawą jej ojca

0

@levz0r Normalnie mnie rozbrajacie Jak zwykle Polak to zna się na wszystkim - na futbolu, na biznesie, na szydełkowaniu a w wolnym czasie jest jeszcze epidemiologiem i wirusologiem Tylko tak podstawowej rzeczy nie opanował że nie wie czego nie zwalczają antybiotyki

0

@vangoor Przecież to wykapany Pepe

0

@norbi77 Amerykę odkryłeś? Przecież to tak samo działa po obu stronach tego dna na jakim lezy polska polityka

0

@Bykunn Nie wiem czy jest słuszny czy nie Wiem tylko że usuwanie takich filmów odnosi skutek odmienny od zamierzonego

0

@Bykunn Tylko że usuwanie treści z tego powodu jest zupełnie niepoważne Skoro mamy wolność wypowiedzi to każdy powinien mieć prawo do głoszenia głupot o ile kogoś nie obraża, nie szykanuje albo nie krzywdzi Jeśli weźmiemy ten twój powód pod uwagę to 90% tego co pojawia się w mediach głównego ścieku nie powinno być w ogóle prezentowane A w internecie to już w ogóle Jak ktoś chce walczyć z teoriami różnych oszołomów to powinien je obalić argumentami a youtube zamiast usuwać treści to powinien doklejać takie "objaśniające" filmiki pod filmem oszołoma i to odniosłoby lepszy skutek

0

@SelloutCrowd Węgiel węglowi nierówny Sprowadzamy także taki węgiel który służy w hutach do wytapiania metali bo nasz się do tego nie nadaje

0

@Bykunn Nie wiem tak do końca kto to jest Icke ale skoro na youtube nie jest usuwany taki Zięba który robi ludziom wodę z mózgu albo są patostreamy no to sorry A takie usunięcie powoduje przynajmniej u mnie rozkminę że widocznie ten Icke dotknął jakiegoś ważnego tematu Ale tak jak wspomniałem ani nie widziałem tego wywiadu ani nie wiem kto to jest ten typ poza tym ze sporo ludzi o nim ostatnio pisze

2

@Fabik87 Ta woda ma być w proszku że ilości w tonach podają?

0

@krzychu1526 Ciekawe co na to jasnowidz Jackowski?

1

@IAmBackCules Słabe - ten punkt zwrotny powinien nastąpić od razu po II wojnie światowej

1

@NeroTFP Mi jest smutno i źle gdy widzę jak ludzie bezkrytycznie przyjmują taką nowomowę i rozmyte hasło jak "mowa nienawiści" Pojęcie to odbija się od lewej do prawej strony sceny politycznej i w każdych ustach oznacza coś zupełnie innego Nie można po prostu napisać i wyjaśnić że kogoś obraziła czy kogoś szykanowała ta Kaja Godek tylko stosuje się to wyświechtane pojęcie? Jak dla mnie jest to tylko magiczne słowo wytrych które może uzasadnić uzasadnić każdego bana

0

@xofcbxo Aha Czemu od razu nie proponujesz by odizolować wszystkich chorych? Zagrożenie stanowią także nosiciele HIV, WZW typu B,C, grypy? Są szczepionki na grypę a też mało kto z nich korzysta Czemu nie postulujesz aby także ta szczepionka była obowiązkowa a ci którzy się nie zaszczepią powinni być izolowani?

0

@Encore A czemu masz taką nadzieję? Bawi cię pozbawianie prawa wyboru i odbieranie wolności innym ludziom?

0

@msmsms Na razie nie ma żadnej szczepionki więc po co ta gównoburza? Aha - jakby co to też nie zamierzam się szczepić Pamiętacie aferę z Kopacz i to jak wieszali na niej psy gdy nie sprowadziła szczepionek na AH1/N1? Po wszystkim okazało się że to była dobra decyzja Aha - jakby co to istnieje też hipoteza że koronowirus najbardziej uderzył w północny region Włoch bo przeprowadzano tam najwięcej szczepień przeciwko grypie w tym kraju Więc jakby co to ja wolę poczekać z tą szczepionką nawet za cenę izolacji czy innych sankcji

0

@SzahMatt Chcecie oglądać dobre wywiady to polecam kanał Towarzyszka Panienka Tam Monika Jaruzelska pokazuje jak powinny wyglądać prawdziwe wywiady Nigdy bym nie pomyślał że pochwalę córkę Jaruzelskiego ale ten kanał to powinien być wzór dla "dziennikarzy" z mediów głównego ścieku

0

@Piotr89Sand Próbują ale nigdy im się to nie uda Spójrz zresztą co zrobili ludzie gdy wybuchła ta cała obecna panika Od razu polecieli do banków aby wypłacić gotówkę Po prostu po kryzysie w 2008 roku nikt nie ufa bankom na tyle aby udało im się całkowicie zlikwidować gotówkę Do tego wszystkie te systemy co chwilę dotyka jakaś awaria i wówczas jesteś odcięty od kasy To kiedyś nastąpi ale patrząc na obecną technologię to nie jest kwestia lat ale dekad I na pewno nie wprowadzą tego obowiązkiem ale małymi krokami będą przyzwyczajać kolejne pokolenia do nowych technologii aż gotówka stanie się reliktem przeszłości bo w końcu ktoś zauważy że nikt tego nie używa Tylko że w międzyczasie kryptowaluty już poważnie pomieszały im szyki a na pewno pojawią się kolejne nowe pomysły które oszukają ich system

1

@CuttingHead A niech sobie oswajają Mnie i tak nie zaszczepią

0

@4drian0 Pogratulować że masz u siebie takich policjantów W dzisiejszych czasach to rzadkość

0

@Misugi14 Dziś za taki tekst scenarzyści dostaliby bana

0

@badej60 Platforma przez te 8 lat swoich rządów nie zrobiła nic aby nas uchronić przed pandemią ...

0

@Piotr89Sand Nigdy bym się na to nie zgodził Nawet jakby siłą mi to zrobili to bym nie spoczął póki bym tego szajsu nie usunął

0

@MichVeB Andres Iniesta

0

@NemeZis93 To info sprzed paru tygodni i po początkowym wzroście cen baryłki po tym info znowu te ceny spadły

0

@FCMichalo Dokładnie tak, Szwedzi, Łukaszenka a teraz także Dania Niestety UK wypadła z tego chlubnego grona choć to oni byli najpierw w czołówce państw europejskich które zareagowały najrozsądniej podczas tej paniki

4

@Hushovt Że co? Nie czaję

0

@DejMian111 Profesor Monika Płatek jest akurat innego zdania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?