@IronSanHybrid Na litość boską - w cywilizowanych krajach najwcześniejsze szczepienia zaczynają się w wieku co najmniej 2 miesięcy tam nikt nie faszeruje noworodków tak jak w Polsce jeszcze przed wypisaniem dziecka do domu
@Shapiro Pytanie czy chcą wyjść aby wyjść czy maja jakiś plan? Z UK to była kompletna porażka - ktoś rzucił hasło aby wyjść, ktoś je wypromował ale planu to nie mieli żadnego Jeśli z Włochami miałoby być tak samo no to powodzenia Jeśli natomiast jest tam jakaś partia która przedstawia im konkretny plan na wyjście z kołchozu i plan na to jak funkcjonować poza UE to pozostaje im tylko kibicować aby im się udało
Jako że dziś przypada Światowy Dzień Książki to czas na zaprezentowanie najlepszej serii jaka od lat trafiła w moje ręce Historia zaczyna się w zamierzchłych czasach międzywojennych i opowiada o życiu młodego skazańca który trafia do wronieckiego więzienia za... No właśnie Przez pierwsze kilka tomów jest to trzymane w tajemnicy - poza niejasnym stwierdzeniem że za każdym wyrokiem dożywocia kryje się czyjaś śmierć Ten genialny zabieg nie pozwala nam na zaszufladkowanie głównego bohatera patrząc tylko na czyn jaki popełnił ale możemy poznawać go dzięki jego zachowaniu i emocjom jakie przeżywa A emocje te są tak wiernie oddane że czujemy się jakbyśmy sami przebywali w celi Cała masa ciekawostek, barwnych postaci, zwroty akcji a do tego w tle zagmatwana historia Polski,świata oraz realia polskiego więziennictwa na przestrzeni całych dziesięcioleci sprawia że opis kilkudziesięciu lat jakie spędza ten człowiek w więzieniu nikogo nie znuży. Panie i Panowie - przedstawiam wam serię Krzysztofa Spadło - Skazaniec Jak ktoś już połknie tą serię to dodam że jedna z postaci która pojawia się na kartach tego cyklu doczekała się swojej własnej dylogii napisanej przez innego autora A na uważnych czytelników czeka prawdziwa gratka Autor w ostatnim tomie w posłowiu obiecał nagrodzić butelką trunku tą osobę która odnajdzie celowy błąd jaki został umieszczony na łamach tej genialnej serii
@DLFCB Poczytaj jak był przeprowadzany ten sondaż Najpierw padało pytanie czy badana osoba poszłaby na wybory gdyby odbyły się 10 maja Po odpowiedzi NIE badanie było skończone
@inViNcibl3 Dokładnie - od dawna to powtarzam Mamy taki absurd i przezytek jak jakas smieszna cisza wybocza a jednoczesnie dozwolone są sondaże które już na starcie stawiają niektórych kandydatów na przegranej pozycji bo ludzie zamiast oddac na nich głos skupiaja się na dwóch- trzech pierwszych kandydatach z sondaży
@DaPi Po co mieszasz te 2 sprawy? Wcześniej rząd zamknął odgórnie lasy w całej Polsce a potem się z tego wycofał Natomiast jeśli chodzi o susze to nadleśnictwa nadal mogą zamykać lasy które pod nie podlegają Przecież nikt nie odebrał im tych uprawnień
@jeyx77x Jest sporo znaków zapytania dotyczących samego zdarzenia A kolejne powstają gdy przyjrzymy się co działo się z osobami z jego otoczenia Coby o nim nie mówić to jednak Lepper miał sporą wiedzę i to go pewnie zabiło
@Chakalaka W czym on był najlepszy ? Chyba ze w graniu w piłkę to może i tak Hehe Niemniej dzięki za komentarz - u mnie wygrywasz nagrodę za najśmieszniejszy komentarz dnia
@pepo_barcarzadzi Każdy go zna - tylko może jeszcze o tym nie wiesz - ale choćbyś go w kołysce usłyszał to nigdy nie zapomnisz Po prostu twarzy i nazwiska nie kojarzysz
@IAmBackCules Znany patent - ale teraz UE utrudniła bo antenki umieściła pod felgą w postaci czujników ciśnienia Ja w każdym bądź razie wywaliłem to badziewie przy pierwszej zmianie opon
1
@IronSanHybrid Jak jesteś zaszczepiony to przecież żadne dziadostwo się do ciebie nie przyczepi
0
@IronSanHybrid Na litość boską - w cywilizowanych krajach najwcześniejsze szczepienia zaczynają się w wieku co najmniej 2 miesięcy tam nikt nie faszeruje noworodków tak jak w Polsce jeszcze przed wypisaniem dziecka do domu
1
@DaPi Ja zawsze miałem sentyment do Leeds Piekne czasy gdy grali jeszcze w LM Viduka, Kewell itp.
0
@michaleu Nie ogarniam tego świata
0
@MSN1998 "szczupak jest król wód tak jak lew jest królem dżungli" Hehe
0
@Witekk10 A kogo on już tam nie stawiał...
0
@Shapiro Pytanie czy chcą wyjść aby wyjść czy maja jakiś plan? Z UK to była kompletna porażka - ktoś rzucił hasło aby wyjść, ktoś je wypromował ale planu to nie mieli żadnego Jeśli z Włochami miałoby być tak samo no to powodzenia Jeśli natomiast jest tam jakaś partia która przedstawia im konkretny plan na wyjście z kołchozu i plan na to jak funkcjonować poza UE to pozostaje im tylko kibicować aby im się udało
0
@klemens100 A skąd wiesz że to o mamę chodzi? Gdyby tak było to zamiast słów bliscy i rodzina na pewno napisaliby wprost że chodzi o rodziców
1
Jako że dziś przypada Światowy Dzień Książki to czas na zaprezentowanie najlepszej serii jaka od lat trafiła w moje ręce Historia zaczyna się w zamierzchłych czasach międzywojennych i opowiada o życiu młodego skazańca który trafia do wronieckiego więzienia za... No właśnie Przez pierwsze kilka tomów jest to trzymane w tajemnicy - poza niejasnym stwierdzeniem że za każdym wyrokiem dożywocia kryje się czyjaś śmierć Ten genialny zabieg nie pozwala nam na zaszufladkowanie głównego bohatera patrząc tylko na czyn jaki popełnił ale możemy poznawać go dzięki jego zachowaniu i emocjom jakie przeżywa A emocje te są tak wiernie oddane że czujemy się jakbyśmy sami przebywali w celi Cała masa ciekawostek, barwnych postaci, zwroty akcji a do tego w tle zagmatwana historia Polski,świata oraz realia polskiego więziennictwa na przestrzeni całych dziesięcioleci sprawia że opis kilkudziesięciu lat jakie spędza ten człowiek w więzieniu nikogo nie znuży. Panie i Panowie - przedstawiam wam serię Krzysztofa Spadło - Skazaniec Jak ktoś już połknie tą serię to dodam że jedna z postaci która pojawia się na kartach tego cyklu doczekała się swojej własnej dylogii napisanej przez innego autora A na uważnych czytelników czeka prawdziwa gratka Autor w ostatnim tomie w posłowiu obiecał nagrodzić butelką trunku tą osobę która odnajdzie celowy błąd jaki został umieszczony na łamach tej genialnej serii
0
@DLFCB Poczytaj jak był przeprowadzany ten sondaż Najpierw padało pytanie czy badana osoba poszłaby na wybory gdyby odbyły się 10 maja Po odpowiedzi NIE badanie było skończone
1
@inViNcibl3 Dokładnie - od dawna to powtarzam Mamy taki absurd i przezytek jak jakas smieszna cisza wybocza a jednoczesnie dozwolone są sondaże które już na starcie stawiają niektórych kandydatów na przegranej pozycji bo ludzie zamiast oddac na nich głos skupiaja się na dwóch- trzech pierwszych kandydatach z sondaży
0
@DaPi Po co mieszasz te 2 sprawy? Wcześniej rząd zamknął odgórnie lasy w całej Polsce a potem się z tego wycofał Natomiast jeśli chodzi o susze to nadleśnictwa nadal mogą zamykać lasy które pod nie podlegają Przecież nikt nie odebrał im tych uprawnień
0
@Hiacynk Viva la Vida i od razu przed oczami Joe Satriani - If i could fly
0
@Kusco15 Król jest tylko jeden i nazywa się Mikke , Korwin-Mikke
1
@PatrychoO Do tej kolekcji warto dorzucić polski akcent i książkę Tomasza Rożka "Kosmos"
1
@KapitanFCB Oczywiście że wzrosną zwłaszcza jak im narzucą dodatkowy reżim sanitarny
0
@jeyx77x Jest sporo znaków zapytania dotyczących samego zdarzenia A kolejne powstają gdy przyjrzymy się co działo się z osobami z jego otoczenia Coby o nim nie mówić to jednak Lepper miał sporą wiedzę i to go pewnie zabiło
0
@MesQueUnClub96 Ja kojarzę - jak się nie mylę to kiedyś był w UPR i być może w eurokołchozowym parlamencie jak się nie myle
0
@Chwytliwy U mnie Bosak a procent mniej Kamysz-Kosiniak Jakieś jajca normalnie że taka parę mi stworzyło
0
@Chakalaka W czym on był najlepszy ? Chyba ze w graniu w piłkę to może i tak Hehe Niemniej dzięki za komentarz - u mnie wygrywasz nagrodę za najśmieszniejszy komentarz dnia
0
@bixmix Nie panikuj - oni się nie bali https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/879582/bitwa-kilkudziesieciu-kiboli-w-lodzi
0
@pepo_barcarzadzi Każdy go zna - tylko może jeszcze o tym nie wiesz - ale choćbyś go w kołysce usłyszał to nigdy nie zapomnisz Po prostu twarzy i nazwiska nie kojarzysz
0
@Kredon Spoko - ludzie z tych miast mogą szykować proces i wygraną mają w kieszeni
0
@Mat_Cat U mnie już kilka dni temu w lokalnej prasie był wystosowany apel do osób które wyzdrowiały aby oddawały swoje osocze
0
@Szenszej "A ja sobie gram na gramofonie Zimą w domu latem na balkonie..."
1
@zadafcb Te wybory maja być bezpieczne dla władzy W sensie aby jej nie stracili Czego nie rozumiesz?
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid Jeśli poczta nie ma takich uprawnień to każdy urząd który udostępni jej nasze dane musi się liczyć z tym że zapłaci nam odszkodowanie
0
@IAmBackCules Znany patent - ale teraz UE utrudniła bo antenki umieściła pod felgą w postaci czujników ciśnienia Ja w każdym bądź razie wywaliłem to badziewie przy pierwszej zmianie opon
0
Komentarz usunięty