Temat jest poruszany od 26 minuty Jest też konferencja Bosaka w której mówił dokładnie to samo Ogólnie to istnieją przecież odpowiednie przepisy aby ścigać zarówno pedofili jak i tych którzy ich kryją,tuszują ślady,pomagają czy milczą W tym zakresie nie trzeba nic nowego tworzyć tylko po prostu kopnąć w d... prokuratora aby się tym zajął To jest jedyne działanie jakiego wszyscy oczekujemy od rządu Nie wiem też jaka niby część społeczeństwa nie widzi w tym problemu Kogo masz na myśli?
@HeinzDundersztyc A od kiedy to rząd działa na dobro państwa? Co im z tych podatków skoro zakręcą kurek z łapówkami? Nie mówiąc już o tym że to sprawa polityczna i każda strona najpierw patrzy na to jak dana sprawa przekłada się na słupki w sondażach I że tak naprawdę nikomu nie zależy aby to załatwić do końca - tak jak temu księdzowi z Kleru który się wnerwił gdy gosposia wyremontowała dach na który zbierał przez lata kasę a po remoncie stracił powód do zbierania tej kasy
@Chakalaka Chłopie - po co ty tu w ogóle wrzucasz jakieś podobizny dinozaurów z PRL-u? Chcesz aby trauma z dzieciństwa wróciła dzieciom których rodzice straszyli tym uszatym stworem?
@Chakalaka Jesteś tego pewny? Nie byłoby ci wstyd gdyby jakaś obca cywilizacja wyrobiła sobie zdanie na nasz temat po takim przedstawicielu całej rasy ludzkiej?
@MESSIah16 Zapalenie płuc kontra zatrucie ołowiem W tym przypadku lekarstwo zdecydowanie gorsze niż choroba Od tej pory przytoczę ten przykład każdemu który uważa że to w Polsce jest zamordyzm
@sebasek99 A to ciekawe co piszesz bo właśnie jestem w trakcie lektury książki "Cyfrowa demencja" i okazuje się że komputer to ostatnia rzecz w twoim wykazie która służy do prawidłowego rozwoju dziecka
@Shapiro Zadziwiają mnie ludzie którzy akceptują to że są zmuszeni wybierać między kiłą a syfilisem A zwłaszcza to że bez żenady dokonują takich wyborów i jeszcze publicznie się tym chwalą
@Janiama Ja głosuję tylko i wyłącznie na swojego kandydata Koniec z wybieraniem mniejszego zła i jak mój kandydat nie wejdzie do drugiej tury to po prostu ją olewam A skąd u ciebie ta pewność ze Duda wejdzie do drugiej tury?
@PanPatrykk Spoko - PIS za to nie chce wychodzić z UE, też chce rozdawać pieniądze a i tak nie będzie ich miał bo UE nam zakręci kurek A co do wychodzenia z UE to Bosak z tego co kojarzę ma tak wybujałą wyobraźnię że liczy na to iż ten eurokołchoz uda się jeszcze naprawić Jak się mylę to podaj źródło w którym Bosak jest zwolennikiem Polexitu
@Chakalaka Walić wszystko - jeśli to ma być kryterium dobrej prezydentury to weźmy po prostu profesora lingwistyki i pobije w tym wszystkich pozostałych kandydatów
@Chakalaka I teraz wiadomo po co przemycili w ustawach ten zapis który pozwala im omijać zwykłe procedury przetargowe i daje bezkarność urzędnikom za przyklepanie na szybko podobnych umów Tylko że to wybiórcza napisała więc należałoby to podwójnie zweryfikować
@tobiasson92 Nadgorliwość gorsza od faszyzmu Mam nadzieję że małolat po prostu za bardzo fikał do policjantów że podjęli takie działania bo jeśli nie dał im do tego żadnego powodu to kiepsko widzę naszą przyszłość
@Kapitan hawk Hehe Żebyś wiedział Sam znam taką hurtownię hydrauliczną w której na zapleczu można dostać jajka wiejskie, miód i kury na rosół Ustrój się zmienia a zwyczaje ciągle te same
@damian16161212 Myślę że nic ci to nie da bo ostatnio znajoma z Sanepidu wspominała ze osobom które są na kwarantannie pobierają próbki dopiero w 10 dobie pobytu w Polsce Na WP był też reportaż gościa który opisywał dzień po dniu swoje zmagania z koronawirusem i jeszcze większe ze skostniałą biurokracją - bodajże Tomasz Majewski jak się nie mylę
@IronSanHybrid Dziwię się że po podobnym zdarzeniu w przeszłości pszczelarz nie zainwestował w monitoring Dziś to już nie są duże koszty a byłaby szansa na to aby dorwać sku..syna Gdybym miał obstawiać kto to zrobił to stawiam na to że kiedyś pszczelarz miał zatarg z jakimś rolnikiem i teraz tamten się mści Nie każdy ma dostęp do ŚOR
@FeloRPS Na drugi raz wystarczy powiedzieć że zgodnie z rozporządzeniem twój stan zdrowia nie pozwala na noszenie maseczki i tyle Ewentualnie że jesteś kapłanem pod wezwaniem Latającego Potwora Spaghetti albo Megawęża 9 bo duchowni też mogą pomykać bez maseczek
6
@Janiama Mówisz i masz -
0
@KidusFCB Od dawna męczy mnie rozkmina czy bezmózgi mają jakieś fory w zaświatach jeśli chodzi o grzechy przez nich popełnione
0
@HeinzDundersztyc A od kiedy to rząd działa na dobro państwa? Co im z tych podatków skoro zakręcą kurek z łapówkami? Nie mówiąc już o tym że to sprawa polityczna i każda strona najpierw patrzy na to jak dana sprawa przekłada się na słupki w sondażach I że tak naprawdę nikomu nie zależy aby to załatwić do końca - tak jak temu księdzowi z Kleru który się wnerwił gdy gosposia wyremontowała dach na który zbierał przez lata kasę a po remoncie stracił powód do zbierania tej kasy
0
@Pyziol Tak właśnie działają lobbyści A nikomu nie zależy na tym aby trawka była legalna bo dzięki temu jest droższa
2
@Chakalaka Chłopie - po co ty tu w ogóle wrzucasz jakieś podobizny dinozaurów z PRL-u? Chcesz aby trauma z dzieciństwa wróciła dzieciom których rodzice straszyli tym uszatym stworem?
0
@Chakalaka Jesteś tego pewny? Nie byłoby ci wstyd gdyby jakaś obca cywilizacja wyrobiła sobie zdanie na nasz temat po takim przedstawicielu całej rasy ludzkiej?
0
@MESSIah16 Zapalenie płuc kontra zatrucie ołowiem W tym przypadku lekarstwo zdecydowanie gorsze niż choroba Od tej pory przytoczę ten przykład każdemu który uważa że to w Polsce jest zamordyzm
0
@sebasek99 A to ciekawe co piszesz bo właśnie jestem w trakcie lektury książki "Cyfrowa demencja" i okazuje się że komputer to ostatnia rzecz w twoim wykazie która służy do prawidłowego rozwoju dziecka
0
@PatrykBarca Unii i jej dyrektyw,norm i certyfikatów nawet nie próbuj rozkminiać To nie logika - to stan umysłu Tu nawet ślimak jest rybą
0
@Shapiro Zadziwiają mnie ludzie którzy akceptują to że są zmuszeni wybierać między kiłą a syfilisem A zwłaszcza to że bez żenady dokonują takich wyborów i jeszcze publicznie się tym chwalą
0
@DonMatteo901 A czym niby różni się Hołownia od Biedronia?
1
@Janiama Ja głosuję tylko i wyłącznie na swojego kandydata Koniec z wybieraniem mniejszego zła i jak mój kandydat nie wejdzie do drugiej tury to po prostu ją olewam A skąd u ciebie ta pewność ze Duda wejdzie do drugiej tury?
4
Jak dla mnie mistrz tego całego szesnaście czelendż
0
@Arkon 1900 Człowiek legenda Mistrzowskie sceny
0
@Kajtek77Skoro władza jest jaka jest a opozycja wcale nie lepsza to ten się najlepiej nadaje
0
@jakub9611 Kundel bez ogona - coś a'la sznaucer
0
@PanPatrykk Spoko - PIS za to nie chce wychodzić z UE, też chce rozdawać pieniądze a i tak nie będzie ich miał bo UE nam zakręci kurek A co do wychodzenia z UE to Bosak z tego co kojarzę ma tak wybujałą wyobraźnię że liczy na to iż ten eurokołchoz uda się jeszcze naprawić Jak się mylę to podaj źródło w którym Bosak jest zwolennikiem Polexitu
0
@Chakalaka Walić wszystko - jeśli to ma być kryterium dobrej prezydentury to weźmy po prostu profesora lingwistyki i pobije w tym wszystkich pozostałych kandydatów
0
@Chakalaka I teraz wiadomo po co przemycili w ustawach ten zapis który pozwala im omijać zwykłe procedury przetargowe i daje bezkarność urzędnikom za przyklepanie na szybko podobnych umów Tylko że to wybiórcza napisała więc należałoby to podwójnie zweryfikować
1
@tobiasson92 Nadgorliwość gorsza od faszyzmu Mam nadzieję że małolat po prostu za bardzo fikał do policjantów że podjęli takie działania bo jeśli nie dał im do tego żadnego powodu to kiepsko widzę naszą przyszłość
1
@Kapitan hawk Hehe Żebyś wiedział Sam znam taką hurtownię hydrauliczną w której na zapleczu można dostać jajka wiejskie, miód i kury na rosół Ustrój się zmienia a zwyczaje ciągle te same
0
@FC1899Barca Suburra to serial ? Kiedyś chyba oglądałem film o takim tytule - to powiązana produkcja?
0
@damian16161212 Myślę że nic ci to nie da bo ostatnio znajoma z Sanepidu wspominała ze osobom które są na kwarantannie pobierają próbki dopiero w 10 dobie pobytu w Polsce Na WP był też reportaż gościa który opisywał dzień po dniu swoje zmagania z koronawirusem i jeszcze większe ze skostniałą biurokracją - bodajże Tomasz Majewski jak się nie mylę
1
@RosjaninBut Spokojnie Gdyby wybory mogły coś zmienić to już dawno by były zakazane
0
@tobiasson92 Brawo Kiedy my doczekamy się podobnego rządu jak w Szwecji?
0
@IronSanHybrid Dziwię się że po podobnym zdarzeniu w przeszłości pszczelarz nie zainwestował w monitoring Dziś to już nie są duże koszty a byłaby szansa na to aby dorwać sku..syna Gdybym miał obstawiać kto to zrobił to stawiam na to że kiedyś pszczelarz miał zatarg z jakimś rolnikiem i teraz tamten się mści Nie każdy ma dostęp do ŚOR
0
@NGTRX Aha - czyli teraz mamy prawnie dopuszczone takie związki czy coś może przegapiłem?
2
@FeloRPS Na drugi raz wystarczy powiedzieć że zgodnie z rozporządzeniem twój stan zdrowia nie pozwala na noszenie maseczki i tyle Ewentualnie że jesteś kapłanem pod wezwaniem Latającego Potwora Spaghetti albo Megawęża 9 bo duchowni też mogą pomykać bez maseczek
1
@Bykunn Ale tamto zachowanie kładzie się cieniem na jego wizerunku Ostrym cieniem dodajmy Ostrym cieniem mgły bo spojrzenie też miał wówczas zamglone
0
@NeroTFP Czyli zostaje Jaruzel Chodzi mi tylko o kwestie wizerunkowe i zachowanie Pomijam zupełnie ich poglądy oraz opcje polityczne