1

@ronni37 Zaraz wprowadzą parytety odnośnie ras zawodników - po 1 z każdej nacji

0

@koziar Oj tam - ta scena i tak w polskim kinie przebija wszystko na temat Murzynów


0

@HRYNIU Labirynt, W pogoni (Choo-gyeok-ja) - obejrzyj zwiastuny polecam film, Prestiż

0

@MichalZZZ Dobra dobra - tylko jak sobie wyobrażasz że ten ktoś dostał się na to pole? Przyjechał najebany po ulicy? Na przyszłość będziesz dzięki mnie wiedział czemu ma to służyć i nie będziesz rozkminiał ze się napił i jeździ bez celu po nocy po polu Pozdro

0

@Europejczyk1980 Tyle że od rozpatrywania takich rzeczy to jest chyba sąd a nie jakaś firma I tu dochodzimy do clou problemu że takie wątki na pewno występują w Mein Kampf i allegro nie przeszkadza w rozprowadzaniu tego dzieła

0

@nadachu Nawet jeśli komuś wydaje się to niebezpieczne to jeszcze nie powód aby pochwalać działania prywatnej firmy które wedle swojego widzimisię zaczyna cenzurować jakiekolwiek treści

0

@nadachu "uważa nawet, że polska powinna była zawrzeć pakt z Hitlerem" - a co jest niepoprawnego w tym stwierdzeniu? Przecież z perspektywy dzisiejszych czasów to było jedyne działanie jakie Polska powinna była podjąć Wystarczy prześledzić historię wojny i zobaczyć jak na współpracy z Hitlerem wyszły inne kraje

0

@MichalZZZ Skoro piszesz o tym w internetach to chyba cię jednak trochę interesuje

0

@Europejczyk1980 "nie wiem czy są tam wątki antysemickie ale jeśli takowe faktycznie występują to allegro zrobiło bardzo dobrze" No dobrze - o nadawaniu prawa nie ma mowy ale tak czy siak pochwalasz nielegalne działania allegro

0

@MichalZZZ Normalnie czytam i nie wierze Znajdźcie sobie informacje kiedy można legalnie w Polsce wykonywać opryski Dobra oszczędzę wam fatygi - otóż legalne jest to dopiero po oblocie pszczół

0

@Europejczyk1980 Czy ty siebie słyszysz albo widzisz co napisałeś? Od kiedy to nadajemy prawo cenzurowania treści prywatnym firmom? Poza tym może ktoś chce kupić tą książkę aby ją symbolicznie zniszczyć czy użyć do wystroju wnętrza bo mu się okładka podoba Cokolwiek by w niej nie było to jest to absurdalna sytuacja Ale jeszcze większym absurdem jest to że są osoby które takie działania popierają

1

A czemu nic o Figo?

0

@Rudi35 W każdym środowisku trafisz na parapety - dziwne bo jeśli jest tak jak mówisz to baba powinna zrobić wszystko aby zatrzymać takiego najemcę Jak robi takie cyrki to najwidoczniej nie ma pojęcia jak prowadzi się taki biznes i prędzej lub później się na tym przejedzie i pożałuje

0

@Rudi35 Zupełna racja - rząd nie jest od tego aby cokolwiek komuś dawać Po prostu wyjmują z jednej kieszeni aby włożyć do drugiej i przy okazji uszczknąć coś z tego na obsługę i dla kolesi Pół biedy jeśli jesteś w tej grupie która dostaje A jak ci tylko zabierają no to sorry Ale w zasadzie nie widać na horyzoncie żadnej partii która utnie wszelki socjal raz na zawsze wiec jedyne co pozostaje to albo się z tym pogodzić albo szukać szczęścia gdzie indziej

0

@Ghotti Tylko że jak ktoś jest nieuczciwy to i wynajem okazjonalny nic ci nie pomoże Wystarczy że ktoś sprzeda nieruchomość wskazaną do przeprowadzki w umowie i bujasz się z lokatorem tak jak przy zwykłej umowie

0

@Rudi35 A co ma Unia akurat do tego? Na wschód nasze towary też idą Unię można potępiać za różne rzeczy - no ale pierwsze słyszę aby ktoś narzekał na to że nasze towary idą na eksport Gwarantuję ci że jak poszukasz towar bez pośrednika to znajdziesz dobry i w dobrej cenie No ale jak idziesz z taką myślą do marketu no to twoja sprawa - kolega wyżej podał ci przykład jak pośrednicy robią biznes na tych którym nie chce się poszukać bezpośredniego dojścia do producenta/rolnika

4

@Rudi35 Aha No to pożycz mi 300 a ja ci oddam za 15 lat tez 300 Zgoda?

5

@TheNekro94 Akurat u nas to najemca nierzadko trzyma za mordę właściciela więc nie sądzę aby to był jakiś większy problem Sam zastanawiałem się nad kupnem mieszkania na wynajem ale wolę mieć spokojną głowę niż użerać się z kimś kogo według prawa nie mogę w pewnych przypadkach nawet wyrzucić z własnego mieszkania Ten co wynajmuje jak trafi na jakiś problem z właścicielem jest w lepszej sytuacji niż właściciel który trafi na problem z lokatorem

0

@Mat_Cat Po co to filozofowanie Zamień słowo dobry na sprawny i bedziesz wiedział o co chodzi przedmówcom Sprawny polityk to taki który przekona do siebie wyborców i skupi wokół siebie grupę innych polityków itd I to Kaczyńskiemu wyszło tak jak nikomu innemu po 89 roku Pomijając zupełnie efekty jego rządów to jest niezwykle sprawnym politykiem i tego nie da mu się odmówić Dlatego Bykunn zadał dobre pytanie - co to znaczy najgorszy bo bez tego nie da się prowadzić dalszej dyskusji

3

@Hushovt Pisząc że ludzie to głupki też traktujesz innych z pogardą Mało tego - nie dodając słowa "niektórzy ludzie" - to twoje stwierdzenie odnosi się także do ciebie samego

0

@Rudi35 Wysoka cena masła wynikała głównie z tego że sporo szło na eksport Najwidoczniej sytuacja z koronaświrusem spowodowała że to masło zostało w kraju i zalało rynek dzięki czemu ceny spadły Gdy towar znowu poszedł za granice to mniej towaru spowodowało wzrost cen Normalna kolej rzeczy Oto ile było warte mleko w tym czasie -

W Polsce do takich rzeczy dochodziło na szczęście tylko sporadycznie i w niektórych regionach

1

@IronSanHybrid Dla mnie właśnie odwrotnie Underdog mi się nie podobał - taka kalka z Rocky'ego A Historia trzymała w napięciu bo nie wiadomo było dokąd zmierza ta cała historia

1

@Majkel34 Jak ktoś się interesuje tym tematem to polecam książkę "Wołyń zdradzony" Piotra Zychowicza

0

@escarabajo Znajdź mi taką pierwszą lepszą wieś w której znajdziesz dzisiaj konia i to jeszcze z bryczką

1

@Kusco15 Zwariowali to słowo klucz - wcale nie chodzi o to na kogo się wypięli albo kogo teraz popierają Obaj ewidentnie mają jakieś problemy psychiczne U Stonogi to się nie dziwię bo po tym co przeszedł to niejeden by się załamał ale co zaszkodziło Kolonce? Kiedyś to był zupełnie inny facet - wystarczy odpalić jego filmiki z 10 lat temu i dziś aby zauważyć różnicę

1

@sergio5 Są kraje w których uwierz mi że nie chciałbyś chorować i być zmuszonym korzystać ze służby zdrowia Wszyscy tak w tej Polsce na wszystko narzekają ale naprawdę nie jest u nas tak źle I tak dziw bierze że tak patologiczny z założenia system jaki mamy u nas działa tak dobrze

0

@Messinio82 A czyja to miedzy innymi wina jak nie urbana i jego kolegów? Narobili syfu a nadworny błazen z PRL teraz jeszcze śmieje się z tego jak kolejne pokolenia babrzą się w tym szambie Żeby choć odeszli raz na zawsze i nie mieszali się do rządów i biznesu po komunie to może inaczej by to już wyglądało Dziwię się ludziom którzy z jakimś rozrzewnieniem albo tęsknotą 30 lat po komunie nadal słuchają słów urbana i spółki

0

@victor JKM dostał karę za wyrażenie Polacy czarnuchami Europy więc coś w tym chyba jest

1

@blazeq Nie przejmujcie się krytyką a jak chcecie wybić zęby oponentom to tym bardziej powinna powstać cała seria podobnych wywiadów z politykami z każdej opcji oczywiście bez słowa o polityce

0

@kamilos1214 Raz na jakiś czas i tak trzeba wyważyć - może nie co rok ale co dwa to raczej się należy Zależy oczywiście ile km pokonujesz Za samo wyważenie to wezmą sporo mniej niż za przekładanie opon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?