0

@osa91 Warto dodać ze jakoś nikt nie kwapi się aby wreszcie zlikwidować taki absurd prawny jak opłaty za zatrzymywanie wód Czyli jeszcze raz po polsku - jeśli jakiś obywatel/firma robi coś za co całe państwo powinno być mu wdzięczne i go w tym wspierać to jeszcze dowalają mu za to opłaty I musi co 5 lat wystepować o zezwolenia

0

@Maniek9444 Jeden to Neymar a drugi to Ibra? Trochę niepodobny Strach pomyśleć co ten koronawirus robi z ludźmi

2

@Kapitan hawk To zależy - skoro Giertych potrafił się przefarbować to może i Biedroń byłby skłonny zmienić orientację i zostać gorliwym wyznawcą Jarka Wtedy twój scenariusz mógłby się spełnić

0

@Hushovt Nie przesadzaj - akurat reguły każdej debaty są zawsze negocjowane tygodniami przez sztaby i praktycznie zawsze kandydaci znają pytania z góry Inna sprawa że pamiętam jak tak Kaczyński chodził na rozmowy bez scenariusza z Lisem i Wojewódzkim Wyobrażasz sobie Dudę w takim pojedynku?

6

@marcin000019 Bo to chyba nie przedszkole Ale ogólnie fajne jest to jak zaczyna się teraz przymilanie do wyborców Konfederacji i punktowanie TVP za to że nie daje głosu wszystkim opcjom politycznym bez wyjątku Szkoda ze tak późno

4

@Barca1992 A mi to wisi i powiewa Mój kandydat nie przeszedł dalej wiec najbliższe 5 lat to będzie 5 lat stracone dla Polski Ja nie zamierzam popierać żadnego z obecnych kandydatów i przynajmniej będę miał czyste sumienie przez najbliższe 5 lat Tyle

0

@Jordi10 JKM chyba najprościej wyjaśnił jak należy zrozumieć że mówiąc o LGBT chodzi o ideologię czy pewne zjawisko a nie o ludzi Załóżmy że p. Kolenda Zaleska (która przyczyniła się do spopularyzowania tego debilnego hasła "ideologia a nie ludzie") piwie następujące zdanie "spotkałam się z LGBT" Czy jeśli ktoś powie wam takie zdanie to zrozumiecie je tak że ten ktoś spotkał się z jakimś gejem lub lesbijką? Czy że spotkał się z takim zjawiskiem? Nie rozumiem po co w ogóle używać takiej nowomowy skoro w języku polskim mamy lepsze słowa - typu pederasta i pederastia Wówczas jest jasno określone że chodzi albo o człowieka albo o zjawisko i nikt nikomu nie będzie wypaczał sensu zdania i wmawiał że ktoś odmawia gejom lub lesbijkom człowieczeństwa

0

@D1OS XXI wiek i nadal nie da się wykluczyć tak prostych sposobów na sfałszowanie głosów?

0

@BigDaglas Pamiętam jak kiedyś zatrudniłem się w Intermarche i przez pierwsze kilka dni było spoko do momentu gdy nadszedł dzień w którym bodajże Wisła Kraków walczyła w europejskich pucharach i rzuciłem tą pracę bo musiałem obejrzeć ten mecz

0

@lucas/catalan "Wszystko oczywiście w ramach ogólnego trendu walki z rasizmem i dyskryminacją" Jako biały człowiek czuję się takim postawieniem sprawy dyskryminowany i składam z tego powodu pozew przeciw Mercedesowi

12

@Barney Nie idę na wybory Po prostu nie dam rady aby moja ręka wytypowała któregokolwiek z tych kandydatów

0

@G9 Wierzysz w to że się w ogóle obudzą?

1

@Encore No wiesz - ostatnio tacy nawet wygrywają - patrz Ukraina i USA - Trump też prowadził kiedyś jakiś program

0

@BarcaInfo Ale jazda Hehe Mistrz drugiego planu dziesięciolecia

0

@eosz Chyba mylicie bar ze striptizem z plażą nudystów Chcecie pooglądać ładne nagie ciała to idźcie na striptiz Plaża nudystów służy raczej ekshibicjonistom Albo inaczej - dla przyjemności widzów są odpowiednie lokale, dla przyjemności golasów jest plaża nudystów

2

@Jacu327 Nie my kolego - nie my

1

@deyna2018 A jak teraz wyglądaja turnusy? Teraz wszędzie trzeba się liczyć z tym że jak trafi się w grupie ktoś chory to wszystkich czeka kwarantanna

0

@Wichurek Oczywiście na Messiego Nawet jak skończy karierę

0

@Mns21 To znaczy że wskazało mi miejsce na tym wykresie zbliżone do Reagana

1

@IronSanHybrid Taka mała ciekawostka dotycząca frekwencji - u nas jest taki paradoks że mój kumpel - praktycznie sąsiad oddalony ode mnie o 500 metrów ma pod górkę z głosowaniem Ponieważ ma inną miejscowość zamieszkania to zamiast tak jak ja podejść sobie spacerkiem 1,5 km do tego samego lokalu wyborczego co ja (tak jak x lat temu było to praktykowane) to od jakichś 5-6 lat jego lokal wyborczy znajduje się oddalony o około 10 km W taki sposób zamiast podbijać frekwencję - obniża się ją bo część osób na pewno zrezygnuje z głosowania z tego powodu

0

@Mns21 Ronald Reagan

4

@plutonio Nie chcę cię zmartwić ale to że homoseksualizm wykreślono z listy chorób to nie był efekt jakichś jednoznacznych odkryć naukowych tylko wynik głosowania I to w dość kontrowersyjnych okolicznościach Dla mnie sprawa jest jasna - natura stworzyła seks po to aby się rozmnażać Skoro niektóre osobniki nie kierują swego popędu w tym jedynym słusznym celu no to coś jest z nimi nie tak Nawet jak nie nazwiesz tego chorobą to jest to odstępstwo od normy I tego nikt mi nie wmówi że to jest normalne zachowanie Tyle

0

@kulka Messi - "Ale to nie do mnie tak . Do mnie nie"

1

@Mario96w Mówili że w tym roku będzie susza - wyjrzyjcie za okno Mówią -w ciągu kilku dekad czekają nas zmiany klimatyczne - ja mowię pocałujcie mnie w d--ę nieudacznicy

1

@D_Myrdal Bezsens - od tego są tłumacze Poza tym wybieramy prezydenta Polski a nie USA czy innego kraju

0

@Kompletny Aha Czyli przepraszam Pomyliłem się - po prostu cytujesz Janusza Korwina Mikke który także uważa tfu-demokrację za ustrój absurdalny w którym głupich jest zawsze więcej niż mądrych Jak tak to spoko

0

@NeroTFP Chłopcze - realizacja scenariuszy z Orwella i Kafki to zbyt wysokie progi dla naszych polskich polityków Owszem takie scenariusze są realizowane ale na całym świecie i wcale nie za sprawą polityków I za kurtyną - a ty się skupiasz na pajacykach które przed tobą odgrywają scenki Tym sposobem właśnie robisz to co według nich powinieneś robić - skupiasz się na obrazkach z telewizora, podniecasz się zagrywkami polityków niczym ze slapstickowej komedii a za twoimi plecami Wielki Brat zakłada ci kajdanki na ręce i wcale się z tym nie kryje Ba - sam mu w tym pomagasz i na wszystko się godzisz PS Gdyby wybory mogły coś zmienić to już dawno byłyby zakazane

0

@Kompletny Świetnie że też dzielisz ludzi na gorszy sort Pogratulować Nauki od Kaczora nie idą w las

0

@MarioVeB! Aha TVN - Trzeba Vepchnąć Naszych

1

@Comentateiro Jeśli to była rasistowska akcja to black lives matter także jest rasistowską akcją Amen Koniec kropka Innych wniosków nie da się stąd wyciągnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?