O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 606
  • Polecenia 1891

Komentarze

0

@nadachu Kolego, kończę dyskusje z Tobą tak: numer choroby wg WHO 9D44, sprawdź sobie czy to czasem nie ta twoja choroba. Spełnia definicje choroby. Polecam na przyszłość sprawdzić coś, zanim gadać głupoty. To że czegoś się nie leczy nie znaczy że nie jest chorobą.
Prokreacja może być celem twojego życia, ale nie masz prawa mówić mi jaki jest cel mojego życia. Przestańcie innym narzucać głupoty waszych religii.

2

@nadachu Nie to Ty sobie to wyjaśniłeś, jakaś pokrętną logiką. Uważasz homoseksualizm za ograniczenie co jest niedorzeczne. Druga sprawa porównywanie daltonizmu do homoseksualizmu, nawet zabawne nie jest.
Porównujesz chorobę do orientacji. Jeśli uważasz że homoseksualizm to choroba, to nawet nie ma co dalej dyskutować.
Prokreacja nie jest celem naszego życia, a jedynie dodatkiem, nie jest też niczym niezbędnym do życia.
Edit; To porównanie z kontrolerem lotów jest tak niedorzeczne, że aż mam podejrzenia że mnie trollujesz, bo nie wierze że człowiek rozumny nie widzi różnicy między zwiazkiem partnerów, a byciem kontrolerem lotów, gdzie odpowiada się za życie innych. Eot.

1

@nadachu Sam fakt że muszą iść coś takiego załatwiać u notariusza jest śmieszne. Oni nie są w niczym gorsi od hetero, więc czemu mają mieć mniej praw. Są tacy sami jak my.

1

@nadachu Nie no jak dla Ciebie życie sprowadza sie do stukania to powodzenia. Druga sprawa rozróżnij cel małżeństwa z punktu widzenia religii, a z punktu widzenia państwa. Wyobrażasz sobie że osoby homoseksualne nie mogą nawet dowiedzieć się o stanie zdrowia swojego partnera, bo nie są prawnie związane? Nie wszystko sprowadza się do tego twojego stukania.

Ps. Ludzie to też gatunek zwierząt. Konkretnie ssaków.
Ps2. Mniej rzeczy do brania na chłopski rozum, więcej na suche fakty.

2

@nadachu A ty skąd takie rewelacje? Wśród pawianów seks homoseksualny cementuje więzi między członkami stada. Papugi łączą się w pary homoseksualne na całe życie. U łabędzi czarnych samce wychowują potomstwo (25% tego typu par). Skąd wy czerpiecie wiedzę i czemu jej w ogóle nie sprawdzacie?
@NaFazieHitman Piękny pokaz syndromu oblężonej twierdzy

Zobacz wszystkie

90

Pan Valverde to najlepsze co spotkało Barcelone w XXI wieku. Biorąc pod uwagę jaka kupe tu zastał jak przyszedł, a co zrobił z tego klubu należą mu się same brawa. Na początku tamtego sezonu każdy dublet brałby w ciemno, a jak sie okazało po sezonie mieliśmy i tak niedosyt.

Gramy piękną atrakcyjna piłkę kiedy trzeba, a kiedy trzeba potrafimy sie wykazać pragmatyzmem. Zresztą statystki nie kłamią, bramek strzelamy niewiele więcej niż za czasów Guardioli, a jaką on miał ekipę to nie ma co porównywać.

Wielkie trener, oby tu został jak najdłużej.

62

Pytanie kibiców Barcelony czy lepszy jest zawodnik Barcy czy Realu... Jeszcze z zastrzeżeniem obiektywnie, po czym umieszczasz Ramosa, który rozgrywa niesamowity sezon, na ławce. Litości.

54

2K19
Ludzie czepiają się Messiego że gra na stojąco. Tak, samo jak w poprzednim sezonie. I w każdym sezonie zresztą. Kibicować Barcelonie i nawet nie znać charakterystyki Messiego na boisku to jest całkiem przykra sprawa.

50

@Ratamahatta To co zmieniasz klub do kibicowania?

47

" Myślę, że Valverde wykonał znakomitą pracę. W przypadku porażki z Liverpoolem i odpadnięcia z Ligi Mistrzów trener nie ponosi żadnej winy."
Przecież na La Rambli się ludziom obwody pospinają. Wyzywać Messiego, bo popiera Valverde czy szanować, bo to Messi.

Media

Liga typerów

1 marius64 96 pkt
2 barcatv 94 pkt
3 piotrtrzebinia 93 pkt
4 Marjando 91 pkt
5 rambocyc 89 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?