0

@NaFazieHitman Ale co ma wspólnego PO z Konfederacja? Celują w kompletnie inny elektorat.

0

@WhySoSerious W takim razie niech KRRiT reaguje, ale jakoś nie widzę że to robi. Mimo że KRRiT jest kontrolowany przez rząd obecnie.

1

@PrinceDamon Ale cringe XD r00chańsko

5Mmm, wolność mediów, a po co to komu? Jeszcze ludzie pomyślą że mają jakieś prawa.

1

@Roobo Tak, widzę. Jest to w 100% prywatne media należące do amerykańskiego kapitału, które mają prawo wspierać, którego kandydata chcą. Wszystkie pieniądze idą z prywatnych kieszeni inwestorów.

6

@michal26 Tak, tak, TVN stoi za Trzaskowskim, za TVN stoją Niemcy, a z Niemcami żydzi. Wiadomo. Każdy winny tylko nie poglądy Bosaka.

9

@dafik85 Bosak z kimś by wygrał? To chyba nie o wyborach mówimy.

1

Komentarz usunięty

0

@tbas Kolega z doświadczenia mówi? Możesz coś więcej opowiedzieć?

1

Powiem wam że odkąd oddałem głos na Trzaskowskiego to jakoś bardziej chłopcy mi się podobają. Czy przed tym przestrzegało TVP? Jest jeszcze opcja żeby z tego się wyleczyć? Proszę o pomoc. Nie chce żeby homokomando mnie porwało w nocy.

0

@ShawnC Lepiej mądrze stać niż głupio biegac.

0

@FafitFCB Tak z ciekawości: ile meczów Todibo oglądałeś na wypożyczeniu, bo zakładam że robisz to regularnie jeśli twierdzisz że to zły ruch.

0

@Enerio Za poźno xDDDDDD

27

@Enerio Vidal defensywnym pomocnikiem XDD Gościu Ty mecze to oglądasz?

1

@MarioVeB! Choć równie rozbawiło mnie porównywanie bezwzględnych wartości wzrostu płacy minimalnej, kiedy kilka akapitów wyżej pisze o inflacji xDD

3

W gorących dyskusjach, ktoś porównuje rządy platformy, zaraz po dużym kryzysie, do rządów PISu w czasie koniunktury XD Przecież to nawet nie jest próba bycia rzetelnym XD

0

@Colon Ja jestem zwolennikiem kapitalizmu. Oczywiście nie czystego, bo to nie ma prawa istnieć. Tyle że jest wiele innych rzeczy, które mają wpływ na moja ocenę wobec poglądów konfederacji.

2

@Stoiczkow No nic.

0

@Colon Świat sie nie sprowadza tylko do gospodarki. Zresztą i tutaj Bosak bez szału.

INB4 "A CO CZASKOWSKI LEPSZY"? Nie, nie uważam że inni kandydaci prezentują się pod tym względem lepiej, ale przynajmniej nie nakłaniają do ostracyzmu wobec innych grup społecznych.

0

@MrMischol Ale ja tylko mówię o sobie. Nie bez powodu napisałem z autopsji. Wiadomo że nie każdy wyrośnie.
@Colon Nie mam czym. Cieszę się z tego.

6

@Colon Tego nie wiem, ale za to z poglądów Korwina/Bosaka mogę Cie zapewnić że tak. Mam przykład z autopsji.

0

@VenoM I to jest ta linia obrony, za którą tak hejtujecie PIS czy PO. Takie odbijanie piłeczki, a sami nie widzicie że robicie to samo w stosunku do osób, które krytykują Bosaka. Zamiast napisać dlaczego nie Bosak, to piszecie byle nie POPIS.

9

@VenoM Jest szurem, który chce ograniczać prawa innych grup społecznych i rzuca pustymi sloganami, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.

0

@AV0CAD0 Kolego przeczytaj jeszcze raz swoje porównanie, przemyśl, jeśli nadal uznasz że ma sens to wydaje mi się że nie mamy o czym rozmawiać.

0

@AV0CAD0 Kolego nie wmawiaj mi nie moich słów, bo bardzo tego nie lubie. Polecam czytać ze zrozumieniem i na spokojnie. Nigdzie nie napisałem że mamy brać przykład, a napisałem że w naturze występują takie zjawiska, bo wiele osób twierdzi że to nienaturalne i tyle. Resztę juz sobie sam dopowiedziałeś.

0

@PatrykBarca Kurcze, kolego, ale wiesz że to że u innych gatunków występuje i jakoś nie wyginęły. Powiem, więcej u ludzi też od zawsze jest homoseksualizm i jakoś nadal żyjemy.

0

@Jacob_X23 Czyli przyznajesz mi racje że nienawiść w stronę LGBT jest kompletnie nieuzasadniona i trzeba akceptować to że żyją?

1

@koksik2700 Nie, ale co to ma do rzeczy? W społeczności delfinów też to jest to patologiczne zachowanie, tyle że nie mają one na tyle rozwiniętego prawa, by to w jakiś sposób karać ze względów oczywistych.

Nie widzisz różnicy między homoseksualizmem, ktory nikomu nie szkodzi, a gwałtem, który jest przejawem agresji i patologii?

1

@Jacob_X23 Tyle że ja właśnie podałem coś co przeczy twojemu zdaniu, że w naturze spotyka się pary homoseksualne, więc albo grono naukowców i natura się myli, albo Ty.
Przedłużenie życia gatunku to nie jedyny cel, a szczególnie u ludzi, którzy są na takim etapie rozwoju że jesteśmy w stanie myśleć o innych celach w życiu niż przedłużenie naszego gatunku

Edit: Masz tutaj tytuł fajnego artykuł na przykładzie makaków, gdzie twoja teoria legnie w gruzach
Behavioral and physiological evidence of sexual climax in the female stumptailed macaque (Macaca arctoides) D A Goldfoot, H Westerborg-van Loon, W Groeneveld, A K Slob

11

@JimMorrisonFCB Wg wiki (wiem że kijowe źródło) 1500 gatunków odnotowano. Mówię że to zależy od tego punktu odniesienia, ktory ja obrałem, bo jeśli weźmiemy całe krolestwo zwięrząt to mało, ale nie mam danych by do tego się odnosić.
@LuisSalvano To nigdy nie było zboczenie, kiedyś po prostu nie było wiedzy na ten temat dlatego tak to traktowano. To że kiedyś nie wiedziano że jesteśmy zbudowani z atomów i materii, to znaczy że nie byliśmy z nich zbudowani?

I tak prawo poza tym zmienia się i coś co kiedyś było dobre może teraz być złe i na odwrót, więc nietrafiony przykład.

Media

Liga typerów

1 lefreux 98 pkt
2 maciek2164 97 pkt
3 norbi77 91 pkt
4 KingLeonidas 89 pkt
5 goo_messi 88 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?