O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3812
  • Liczba komentarzy 8439
  • Polecenia 26950

Komentarze

Hen

1

@bartekvisca dla mnie zmiana była nawet na plus. Oczywiście szkoda ze nie dostaliśmy interakcji Billa i Ellie niemniej historia była opowiedziana tak dobrze ze nie żałuję. Na ogólną fabułę wpływu to nie ma a sam odcinek uważam że był bardzo emocjonalny i świetnie zagrany. Serial nie powinien być kropka w kropkę jak gra bo i po co znow widzieć dokładnie to samo? Do tej pory wprowadzane zmiany oceniam bardzo pozytywnie.

Hen

92

Sory ale narzekanie po wygranym meczu na wyjeździe z Atletico jest trochę odklejone. Część z was chyba nadal nie rozumie że czasy gdzie w każdym meczu można było oczekiwać dominacji i kontroli minęły i nie wiadomo kiedy wrócą. Nie gramy w ataku Messim Neymarem i Suarezem, naszym najgroźniejszym zawodnikiem jest Dembele który tam byłby rezerwowym. O sile pomocy stanowi dwójka dzieciaków. Zejdźcie na ziemię troche, można mieć pretensje po takim meczu jak z Espanyolem ale po meczu w Madrycie należy uszanować 3 punkty a wy tylko narzekanie i narzekanie na wszystko bez przerwy.. Ja serio nie wiem co to w ogóle za radość z oglądania i kibicowania jeśli narzeka się na każdy inny mecz niż 5-0 przy 80% posiadania..

Hen

0

@hayek dlaczego mamy nie porównywać? Zawodnik fauluje w środku pola bo uważa że jest powiedzmy 30% szans na gola to myślisz że mając 100% szans by tego nie zrobił?

Hen

20

Co wy tak hejtujecie tego Suareza za rękę z Ghana? Rozumiem że każdego zawodnika popełniającego faul taktyczny też tak jedziecie? Przecież to dokładnie to samo. Świadome złamanie przepisów żeby przeciwnik nie strzelił gola. I nie nie ma różnicy dlatego bo tam byłby pewien gol, zamysł przecież jest dokładnie ten sam, gdyby zawodnicy nie uważali ze z danej akcji może być gol to by nie faulowali taktycznie tzn z pełną chęcią jedynie zatrzymania akcji. Robią to uważając że jest jakaś szansa na gola z tej akcji a wy macie pretensje do kolesia bo to zrobił mając pewność że będzie z tego gol... śmieszna niekonsekwencja.

Hen

7

Wy serio kłócicie się o to komu można kibicować komu nie? Kibicowanie samo w sobie jest tak absurdalne jak mało co, banda milionerów, ludzi których nigdy nie poznaliśmy i nie poznamy, biega za pilka a my się cieszymy albo smucimy bo wpadła do tej siatki a nie innej. Równie absurdalne jest kibicowanie argentyńczykowi urodzonemu tysiące kilometrów stąd co kibicowanie grupie piłkarzy którzy przypadkiem są tej samej narodowości co my. Nie ma to znaczenia, niech każdy sobie robi w tym aspekcie cokolwiek sprawia mu radość, można również dobrze kibicować i Realowi i Barcelonie jednocześnie, ma to w istocie tyle samo sensu co nie lubienie któregoś z tych klubów. To tylko sport, rozrywka, niech każdy z niej korzysta jak tylko chce i jak mu sprawia przyjemność, robienie z tego jakis patriotycznych podtekstów czy tego typu głupot jest zwyczajnie śmieszne. Mi osobiście sprawia przyjemność ogladanie ładnej dla oka (subiektywnie-mojego) piłki więc kibicuje np Hiszpanii na tym mundialu. Czy ma to jakikolwiek głębszy sens? Nie, i nie ma też w tym żadnego problemu.

Zobacz wszystkie
Hen

183

Po prostu w dużej części Hiszpanii nie wiedzą jak można strzelić 3 gole bez nurkowania, oszukiwania i machania rączkami o karne, więc od razu robią kontrole bo dla nich to coś nienormalnego.

Hen

128

Ja was błagam, nie zniżajcie się do poziomu El Jarków i tym podobnych takimi tytułami, Neymar wypowiedział się mega dyplomatycznie a tytuł sugeruje zupełnie co innego, takie wyrywanie zdań z kontekstu dla podniesienia wejść jest żenujące ;)

Hen

122

Hejtujcie mnie ile chcecie ale nie podoba mi się to. Przydałby się na tym stanowisku profesjonalista. To się wydaje ruchem pod publiczke. Abi mógłby dostać jakąś rolę w klubie, ale reprezentatywna, dyrektor sportowy to bardzo ważne stanowisko i nie powinno być wykorzystywane w ten sposób. Cóż, pozostaje życzyć powodzenia.

Hen

114

Ter Stegen po dzisiejszym meczu ma więcej udanych dryblingów w LM od Ronaldo !

Hen

112

Mi też, już miesiąc bez pucharu żadnego, jeszcze z 2 tygodnie i myślę że powinni go wywalić i zatrudnić np Beniteza.