O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2773
  • Liczba komentarzy 8342
  • Polecenia 26442

Komentarze

Hen

5

Napisać po tym meczu że za Valdka byśmy zagrali tak samo... Nie wiem, chyba tak mógł powiedzieć tylko ktoś zwyczajnie nieoglądający spotkań.

Z tymi zawodnikami których miał dostępnych, brak skrzydeł, brak boków obrony, 1 na 1 różnice mogący zrobić tylko Messi... W dodatku pressing był lepszy niż w jakimkolwiek meczu za Velverde. Wiem że to tylko gdybanie ale moim zdaniem za Ernesta byśmy ten mecz po ludzku przegrali mając dostępnych tych zawodników. Póki co podoba mi się w jaką stronę idzie Barca Setiena, widać że sa próby zmian na lepsze, ma trochę związane ręce przez to jaką kadrą dysponuje więc liczę się z tym że możemy kompletnie nic nie wygrać w tym sezonie ale zbrodnią byłoby nie danie Setienowi szansy w kolejnym sezonie po skompletowaniu kadry i odbyciu presezonu, szczególnie widząc wiele pozytywnych zmian już teraz.

Hen

24

Jak można winić Ter Stegena? Przecież tam był rykoszet, z tak małej odległości żaden bramkarz nie jest w stanie czegokolwiek zrobić. Piłka minimalnie zmieniła tor, ale wystarczająco..

Hen

0

Z komentarzem Hudsona obszerny skrót ktoś posiada?

Hen

28

@Rudi35 Niby dlaczego by mieli z tego rezygnować? To że nie poparli tego w wyborach nie znaczy że powinni z tego rezygnować jeśli tak czy siak to jest przyznawane.

Hen

1

Nie rozumiem dlaczego rząd ustawowo nie uchwali że od dziś każdy polak jest milionerem. To by rozwiązało wszelkie problemy a w kraju nastałby dobrobyt. Może przy kolejnych wyborach.

Zobacz wszystkie
Hen

183

Po prostu w dużej części Hiszpanii nie wiedzą jak można strzelić 3 gole bez nurkowania, oszukiwania i machania rączkami o karne, więc od razu robią kontrole bo dla nich to coś nienormalnego.

Hen

128

Ja was błagam, nie zniżajcie się do poziomu El Jarków i tym podobnych takimi tytułami, Neymar wypowiedział się mega dyplomatycznie a tytuł sugeruje zupełnie co innego, takie wyrywanie zdań z kontekstu dla podniesienia wejść jest żenujące ;)

Hen

122

Hejtujcie mnie ile chcecie ale nie podoba mi się to. Przydałby się na tym stanowisku profesjonalista. To się wydaje ruchem pod publiczke. Abi mógłby dostać jakąś rolę w klubie, ale reprezentatywna, dyrektor sportowy to bardzo ważne stanowisko i nie powinno być wykorzystywane w ten sposób. Cóż, pozostaje życzyć powodzenia.

Hen

114

Ter Stegen po dzisiejszym meczu ma więcej udanych dryblingów w LM od Ronaldo !

Hen

112

Mi też, już miesiąc bez pucharu żadnego, jeszcze z 2 tygodnie i myślę że powinni go wywalić i zatrudnić np Beniteza.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?