Ramos: Razem z Piqué lubimy sobie podogryzać

Julia Cicha

20 marca 2017, 16:00

Marca

52 komentarze

Sergio Ramos przyjechał do Ciudad del Futbol de Las Rozas, gdzie zbiera się dzisiaj reprezentacja Hiszpanii. Zawodnik opowiedział o ostatniej wymianie zdań z Gerardem Piqué.

− Razem z Piqué lubimy sobie podogryzać, ale teraz uściskam go na powitanie. To przez konflikt między Barceloną a Realem. Nie twierdzę, że nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Skupiamy się na sporcie, nie ma między nami złośliwości – powiedział hiszpański obrońca.

− Nie oczekiwałem, że strzelę tyle bramek, moim priorytetem jest obrona ze względu na moją pozycję. Oby było tak dalej, chciałbym po sezonie powiedzieć, że był to najlepszy rok w mojej karierze – dodał zawodnik Realu.

Zapytany o zbliżający się mecz reprezentacji Hiszpanii z Izraelem, Ramos odpowiedział: − lecimy do Gijón, mam dobre wspomnienia związane z tym miejscem. To tam rozegrałem swój setny mecz w reprezentacji i udało mi się strzelić gola. Zobaczymy, jak nam pójdzie, to ważne spotkanie ze względu na sytuację w grupie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Pique, Umtiti, Ramos, Varane - Jakbyscie od najlepszego na najgorszego ułożyli tą obronę? TYLKO OBIEKTYWNIE.

Ja Pique i Umtiti pierwszy skład, Ramos, Varane - ławka

@bulecznik: Ciężko określić, różne profile zawodników, różne mocne i słabe strony. Dla mnie na ten moment Pique i Ramos pierwszy skład, co nie znaczy że Varane albo Umtiti są jacyś słabsi :)

@bulecznik: Może się mylę.
Pique Ramos
Ławka
Umtiti Varane

@bulecznik: Pytanie kibiców Barcelony czy lepszy jest zawodnik Barcy czy Realu... Jeszcze z zastrzeżeniem obiektywnie, po czym umieszczasz Ramosa, który rozgrywa niesamowity sezon, na ławce. Litości.

@bulecznik: Dla mnie Ramos jest dobrym obrońcą, ale nigdy topowym. Czasami oglądam mecze Realu i widzę jak łatwo daje się objeżdżać. Nie wiem czemu ludzie tak wysoko go cenią. Owszem strzela gole z głowy i w tym aspekcie akurat nie ma sobie równych, ale obrońca ma bronić. Moi znajomi fani Realu twierdzą, że gdyby Ramos nie strzelał tylu goli to nie wystawiali by go w pierwszej 11. Pique za to jest bardzo inteligentny na boisku. Świetnie się ustawia i wcale nie jest taki wolny jak mogłoby się wydawać co udowodnił np. wczoraj, ale za to zdarzają mu się babole przy wyprowadzaniu piłki lub wybijaniu. Myślę, że w samej LL on i Godin to najlepsi obrońcy. Nacho świetnie się zapowiada w Realu, a u nas Umtiti, który chyba przerośnie ich wszystkich. Jest po prostu genialny :D

@bulecznik: Gość który pisze o obiektywnej ocenie sam umieszcza dwóch piłkarzy z klubu któremu kibicuje w pierwszej kolejności, a Ramosa który rozgrywa naprawdę zajebisty sezon sadza na końcu. Troll czy czysta hipokryzja ??

@MisterGuardiola: No to w takim razie Neymar też nie jest topowym napastnikiem, bo strzela bardzo mało...

@bulecznik: Drodzy współużytkownicy, dorzucam swoje trzy grosze trochę nie na temat bo w końcu miarka się przebrała i już nie mogę patrzeć na takie pytania - apeluję, przestańcie nadużywać terminu "obiektywnie". Praktycznie za każdym razem jest on używany nieprawidłowo, a post bulecznika jest tego idealnym przykładem. Kolega pyta się o opinię użytkowników, która jest z założenie subiektywna ponieważ jest OPINIĄ. Obiektywne mogą być statystyki, liczby. Ich interpretacja z automatu staje się subiektywna ponieważ jest interpretacją faktów, a nie ich suchym przedstawieniem. Dlatego też każda odpowiedź na zadane powyżej pytanie będzie nieobiektywna, ponieważ każdy dobierze dwójkę obrońców według własnych kryteriów, tzn. jeden będzie preferował częściej strzelającego Ramosa, a inny bardziej równo pracującego w obronie Umtitiego, etc. etc.
Dziękuję za uwagę i dobranoc

@bulecznik: Pique Umtiti pierwszy sklad. Varane Ramos lawka. Ramos.wchodzi w 80 min

@Zieliniak: Ramos rozgrywa kapitalny sezon jako napastnik a jako obrońca gra przeciętnie.

@bulecznik: Barcelonie by się przydał taki Ramos.
« Powrót do wszystkich komentarzy