O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Chiny, Międzynarodowe prawo prywatne oraz publiczne
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool FC
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 2410
  • Liczba komentarzy 3558
  • Polecenia 6580

Komentarze

G9

0

@LuisSalvano Teoretycznie to nawet 20-latko zdarza się umierać w trakcie meczy wskutek niewydolności serca. Skoro facet przez 60 lat gra, to chyba wie na ile organizm mu pozwala :)

G9

0

@LuisSalvano Ostatnio w telewizji pokazywali 5 okręgówkę polską i facet 80 lat nadal gra jako rezerwowy tam. Japończyk przy nim to mikrus ;)

G9

0

@mekston Oglądam snookera od 2008. Mam swoje zdanie. Dowód miałeś w 5 framie jaki burdel zrobił na dole stołu z czerwonymi bilami i czarną, czekając na pomyłkę Norwega. 45 minut gry na jedną partię jest beznadziejne. Potem dochodzi do finału i kompromituje się z J. Trumpem 9-18. Żałosne...

G9

2

Jak mnie denerwuje styl gry Higginsa przy stole snookerowym... Ten gość nigdy nie potrafi sam zbudować układu do gry... Mam głęboką nadzieję, że dostanie na tym etapie wpierdziel i wróci do Szkocji.

G9

1

@Grzegorz12366 Pytanie brzmi, dlaczego nie poprosila ciebie zebys ja tam zawiozl, tylko jedzie z kims o kim nie mowi.

Zobacz wszystkie
G9

137

Co powiedział Leo:
"Frenkie, Barcelona good, PSG and City bad" :D

G9

77

I tak powinien postepowac kapitan zespolu - przejmowac sie kolegami z druzyny, nie tylko tymi najlepszymi ale takze tymi nowymi, dla ktorych granie w tym klubie jest wielka zmiana nie tylko pilkarska.

G9

63

Troche glupie to uczucie, kiedy sie siedzi zagranica na studiach m.in. z prawa unijnego, omawia sie struktury funkcjonowania systemu w ramach wykladow prowadzonych przez naukowcow z calej Europy, i prawie kazdy indywidualnie przeprasza za to, ze wspomina twoj kraj w ramach przykladow podawanych na to, jak nie sa przestrzegane zobowiazania traktatowe :/ Milo z ich strony, ze odrozniaja czlowieka od panstwa, ale ja wewnatrz czuje wstyd za to, ze tak a nie inaczej Polska wyglada w swiecie.

G9

52

Naprawdę gdy czytam Wasze komentarze, to zaczynam wątpić... Dla takich kibiców to nawet nie chciałoby się wychodzić na boisko...
Gość dostaje czerwoną, bo zapytał dlaczego znowu dostaje od niego kartkę, gdzie inni nie dostają, po czym oddala się... Naprawdę będziecie chwalić sędziego, dzięki któremu Real prawie ich połamał w jednym GD, bo nie gwizdał fauli??? Gościa, który zawsze szuka okazji do usrania nam meczu?? A będziecie tępić Albę za to, że nie powiedział niczego obraźliwego?
No ludzie, do jakich wniosków potrafią dojść niektórzy... Zaczyna się wątpić w przyszłość...

G9

52

@ngif Ale przecież to samo mówi nasza Konstytucja. Jest zakaz propagowania ustroju komunistycznego albo faszystowskiego, a bądź co bądź ktoś mógłby powiedzieć że ma wolność słowa i dlaczego nie może tego propagować :)