O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna ,Sztuki walki,Film,Kobiety
  • Ulubiony zawodnik Victor Valdes
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Sezonu 99/00

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2739
  • Polecenia 4266

Komentarze

5

Cholera.Brakuje mi dobrych Polskich filmów jak z lat 60 -90.
Dałem się namówić na film"Jak zostałem gangsterem" i powiem wam ,że dawno takiego gniota nie oglądałem. Czy już naprawdę nie ma dobrych pomysłów na scenariusz ? nie wspominając o aktorach.
Panie Piwowski,Panie Kieślowski........

7

W niedziele wyborcy dokonają wyboru , między socjalem sanacyjnym pod flagą biało-czerwoną a socjalem eurokołchozowym pod flagą tęczową.Wybór między dżumą a cholerą.Grubo.

1

@nitey W Atenach wprowadzono demokrację. W jakiej koszmarnej głupocie, rozpuście, korupcji to państwo upadło. Czy Rzeczpospolita: kiedy Królestwo Polskie zamieniło się na Rzeczpospolitą Obojga Narodów, natychmiast się rozleciało w okropnej korupcji, głupocie i rozprzężeniu. To samo się dzieje z całą Europą. Cała Europa w tej chwili umiera, bo jest najgłupszy ustrój świata, czyli demokracja.

0

@Hosh Słowa Churchilla to jedynie apogeum.Uważam ,że Monarchia zdecydowanie to najlepszy ustrój w dziejach.Niestety musiała by zajść zmiana pokoleniowa,co jest niestety mało prawdopodobne ,tym bardziej, że zazwyczaj monarchie są dziedziczne.

0

@Hosh Czytaj między wierszami.Kandydat nie ma tutaj znaczenia z obecnym systemem.Przecież w tym wypadku każdy (idiota) może zdecydować o moim losie w tym kraju.Jeżeli nie rozumiesz to wybacz.

Zobacz wszystkie

130

A kto trzeźwy przewraca się w polu karnym?

80

Moda na sukces przy obecnych problemach naszego klubu, to film krótkometrażowy.

68

Może jeszcze czerwony dywan i kolacja na srodku boiska.Oklaski w zupełności wystarczą tym bardziej, że będziemy się starali wyeliminować tego Pana drużyne.

68

Mathieu pierwszy bład a kretyni juz pisza ze fatalnie gra.Nie wiem jak to komentowac.

60

Coraz bardziej prawdopodobna sytuacja z Klichem!!