La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 309 Culés

13

Jeśli Rosja nie zostanie wywalona z eliminacji Mistrzostw Świata to będzie masakra. Powinni dostać w kopa w d..ę z każdej możliwej strony.

1

@7black4 To samo powiedziałem dzisiaj żonie. Mimo że to tylko głupi symbol to ich sportowcy powinni cierpieć w imię działań swojego chorego przywódcy

3

@7black4 nie zostanie wyrzucona bo Putin to ziomeczek Infantino :)

5

@Bykunn wybrali go to niech cierpią.

0

@7black4 To była by głupota i hipokryzja.

0

@victor
hipokryzja ?

0

@Bykunn Ale co Ci ludzie są winni? To nie jest wina,że mają takiego przywódcę.

0

@7black4 Tak.Bo jak się mówi ,że (ukraińcy) to potomkowie obrzydliwych banderowców,to zaraz pieprzenie o tym ,że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.Proste.

0

@Sysia11 Przecież ktoś go wybrał. On ma 80%~ poparcia w Rosji cały czas. Praktycznie zero prób jakiejkolwiek opozycji. Niestety, niech cierpi cały kraj. Ja też nie mam nic wspólnego z Kaczorem i Morawieckim a cierpię za ich idiotyczną politykę
@victor Ale ci piłkarze to nie są potomkowie Putina, tylko żyją razem z nim i go popierają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?