Okrzyki pod adresem Cristiano Ronaldo na Camp Nou

Łukasz Lewtak

16 lutego 2015, 17:07

AS

188 komentarzy

Jak donosi dziennik AS, obserwator LFP zanotował w raporcie po meczu Barçy z Levante niestosowne okrzyki pod adresem Cristiano Ronaldo, które miały dochodzić z jednej z trybun Camp Nou.

Kibice Barçy mieli krzyczeć: „Cristiano to pijak”. Cała sprawa zostanie skierowana do Komisji Przeciwko Przemocy na stadionach jak tylko LFP dotrze do odpowiednich materiałów wideo z niedzielnego meczu, które zresztą już pojawiły się na portalach społecznościowych.

LFP chce być konsekwentna, gdyż jej uwadze nie umknęły również niestosowne okrzyki pod adresem Leo Messiego na Santiago Bernabéu, gdy kibice Realu Madryt krzyczeli: „Messi, Messi, Messi, nienormalny”. Od czasu śmierci Romero Taboady w okolicach Vicente Calderón przed meczem Atlético – Deportivo LFP jeszcze uważniej przygląda się zachowaniom kibiców na hiszpańskich stadionach, zwracając uwagę na formę dopingu i treść przyśpiewek fanów. Organizacja uważa, że najpierw należy ukrócić przemoc słowną, przez co każdego tygodnia wysyła swoich obserwatorów na stadiony Primera i Segunda División.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A kto trzeźwy przewraca się w polu karnym?

@victor: pocisnąłeś !!!

@victor: Wygrales :D

@victor: haha dobre !!!

@victor: Zniszczyłeś haha

@victor: Made my day hahahahah :D
« Powrót do wszystkich komentarzy