O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 1872
  • Polecenia 2739

Komentarze

1

@Fake69 Stąd, że np. badano wszystkich na statkach, w placówkach jak szpitale i domy opieki. Okazywało się, że więcej młodych może nie wykazywać objawów, ale nadal to tylko jakieś 20%, a nie więcej. Jeśli chodzi o osoby starsze, to było tylko 7% zakażonych bez objawów. Więc jakoś ciężko mi uwierzyć, że nagle miliony ludzi to przeszło bez objawów.

1

@ShinobiQWE Jeden lekarz włoski mówił, że według niego zakażonych może 30 mln Włochów. Ciężko w to uwierzyć. Tym bardziej, że bardzo niewielki procent przechodzi zakażenie całkiem bez objawów.

0

Proszę o odpowiedź na to pytanie. ;)
https://youtu.be/FN2GAoaiRl4

0

@bywabywalo Widać, że jesteś wiernym wyznawcą. ;)

Zobacz wszystkie

69

Messi tuszuje żenującą grę Barcelony. Nie ma się z czego cieszyć po takim zwycięstwie.

53

Grali w tej samej lidze, grali przeciwko sobie i widać było, że Messi jest lepszy. Nawet historia El Clasico dobitnie pokazuje kto jest numerem jeden. Do tego dochodzi fakt, że Messi dużo bardziej myśli o zespole i zalicza nieporównywalnie więcej asyst od Ronaldo.

47

Piłkarze Barcy, którzy naciskają na sprowadzenie Neymara powinni zaproponować obniżenie swoich pensji. Każdy niech odda 10%.

45

Przy tym jak się zbroi Real to nawet ligi Barca nie wygra z tym trenerem. Już pisałem, że poprzedni sezon z pierwszym miejscem to była słabość rywali, a nie super występy Barcelony. Valverde nie potrafi rotować, nie wie jak zarządzać meczem, a już w dwumeczach gubi się jak dziecko. Dla niego 1-0 to już właściwie koniec spotkania, a strzelanie kolejnych bramek jest zupełnie niepotrzebne. Nie posiada tej chęci bycia coraz lepszym jaka cechuje Guardiolę. Za tamtego szkoleniowca 3-0 oznaczało walkę o 4-0 i 5-0 itd... Tutaj? 1-0 i bronimy bo już jest dobrze.

40

Kiedy grał można było liczyć na jego solidność i pewność interwencji. Jemu wypada życzyć przede wszystkim zdrowia.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?