@wroclawianin89 I co to da ze zrobisz wszystkim wymazy? Te osoby nie żyją w zamknięciu i 5 minut po zrobieniu wymazu mogą się spotkać z nosicielem i się zarazić
@tobiasson92 I tak znajdą się osoby które podważą strategię Szwecji i napiszą ci że tam są inne warunki niż gdzie indziej i że u nas taki sposób nie zda egzaminu a najlepiej to zamknąć się na rok,dwa w domach a potem wyjść i cieszyć się światem bez koronawirusa
@don'T.R.I.P.e Zupełnie tak jak ta przyjęta "piątka dla zwierząt" A co najlepsze to są nawet tacy którzy te założenia popierają Strach się bać jak do Spurek dotrą w końcu te badania które stwierdzają że rośliny także czują
@patry295 W zamian mamy czarnych ziomków którzy robią zamieszki i okradają sklepy a niekompetentnym babom na stanowiskach trzeba tłumaczyć najprostsze, najoczywistsze rzeczy To jaki tu postęp widzisz? Ja tu widzę raczej cofanie się w rozwoju
@Pilka_jest_okragla Zbyt dużo To nie w stylu Barcelony Poczekajmy aż zgodzą się dopłacać do jego pensji Zaraz Czekaj U nas to działa tylko w drugą stronę
@kaamil1910 Ulgi jak ulgi ale powinni ją kierować na obowiązkowe podwiązanie jajników coby jej ci nieczuli dranie znowu przypadkiem lub celowo nie zbrzuchacili
@jeyx77x Barca to nie jest jedyny klub który chciałby go widzieć u siebie Kwestia wyłożenia paru groszy i przekonania zawodnika i Barca będzie mogła mu tylko pomachać na do widzenia
@MESSIah16 Szkoda że nikt nie pokusi się o podanie rzetelnych statystyk w jaki sposób utrudnienia w dostępie do lekarzy z powodu koronawirusa wpływają na zdrowie i śmiertelność Ot tak dla porównania
@olek10 Musisz chyba wrócić do szkoły bądź kontynuować dalszą naukę bo niejaka profesor Środa stwierdziła publicznie że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach wielopłciowych Skoro takie rzeczy wygłasza publicznie pani profesor to wiedz że coś się dzieje
@PJ777 Nie wywala nikogo zanim minie kadencja Przecież oni robią wszystko aby tylko przedłużyć procedury Zresztą to i tak już nic nie naprawi Może tylko uchronić przed kolejnymi głupstwa mi w okienku zimowym Ale musimy się z tym pogodzic
@busquets5 No to teraz tylko musimy znaleźć takiego zawodnika który nam zapewni minimum te 20 goli w sezonie Bo że Suarez tyle właśnie goli zdobędzie w tym sezonie dla Atletico to mogę obstawić w ciemno
@Chinaski Masz rację - tą dyskusję można ciągnąć i ciągnąć bo temat jest bardzo złożony A czy ktoś mówi że należy traktować źle zwierzęta? Nikt z przeciwników ustawy tego nie mówi Po to są obowiązujące przepisy prawa i normy dotyczące dobrostanu zwierząt aby je ewentualnie zmieniać jeśli zajdzie taka potrzeba bądź zastanowić się jak te normy wyegzekwować jeśli jest z tym jakiś problem Ale ta ustawa jest czysto ideologiczna - zakaz hodowli zwierząt futerkowych to tylko i wyłącznie ideologia Na mięso można hodować zwierzęta często nawet w gorszych warunkach a na futra już nie Tak samo ubój rytualny - muzułmanin czy Żyd w Polsce może sobie ubić w ten sposób ale na eksport już nie można Przecież to jest absurd
@tbas Żadne szkoły nic do tego nie mają W Niemczech szkoły działały miesiąc wcześniej niż u nas i jakimś dziwnym sposobem ta druga fala czekała sobie na resztę krajów aby ja oficjalnie ogłosić?
@Comentateiro Te całe LBGT to wina Czarnobylu Kiedyś tego nie było a ci którzy byli to mieli na tyle rozumu aby nie łazić po ulicach w jakichś dziwacznych przebraniach
@tbas Wtłoczyli ludziom tą drugą falę a oni łykają to zupełnie bezrefleksyjnie Pogody na 2 tygodnie nie potrafią przewidzieć bo jest zbyt wiele zmiennych a tu tak dokładnie oszacowali sobie jakąs drugą falę i wszyscy im wierzą
@Pawlak1992 A nawet jak dostaniesz taki dowód to co wtedy? Umrzeć i tak na coś trzeba - śmierć nikogo nie ominie A żyć jak jakiś pajac w zamknięciu, odosobnieniu i bać się wszystkich wokoło to nie jest żadne życie
@DamianPSV Nie chodzi mi o przyczyny odejścia tylko o to jak sobie radzili w topowych klubach i że potrafili się przebić do czołówki Pytanie wiec czy to wina słabego pokolenia które teraz idzie do szkółki czy coś się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat że powstał taki problem
@th@les Kot w worku a zarazem kosmiczna kasa jeśli tak na to spojrzymy to najważniejsze zarzuty Aczkolwiek trudno - zaryzykowali i zobaczymy co z tego będzie Trzymam kciuki aby się opłaciło
@jeykey1543 Aha Powiedz to Fabregasowi, Bellerinowi, Icardiemu czy Thiago Oni się jakoś odnaleźli poza Barca w topowych klubach Reszta widocznie odstaje poziomem Pytanie czy to ich słabość czy problem w La Masii
@Chinaski Nie napisałem że nie są ale może nieprecyzyjnie się wyraziłem Skoro czepiasz się słówek to chodziło mi o to że próba zrownania gatunku ludzkiego z pozostałymi zwierzętami to dla mnie czysta abstrakcja Mam nadzieję że teraz rozumiesz co miałem na mysli
0
@wroclawianin89 I co to da ze zrobisz wszystkim wymazy? Te osoby nie żyją w zamknięciu i 5 minut po zrobieniu wymazu mogą się spotkać z nosicielem i się zarazić
2
@tobiasson92 I tak znajdą się osoby które podważą strategię Szwecji i napiszą ci że tam są inne warunki niż gdzie indziej i że u nas taki sposób nie zda egzaminu a najlepiej to zamknąć się na rok,dwa w domach a potem wyjść i cieszyć się światem bez koronawirusa
2
@don'T.R.I.P.e Zupełnie tak jak ta przyjęta "piątka dla zwierząt" A co najlepsze to są nawet tacy którzy te założenia popierają Strach się bać jak do Spurek dotrą w końcu te badania które stwierdzają że rośliny także czują
0
@Katalonbar Atalanta to zdecydowanie najmocniejszy zespół z tego koszyka
0
@patry295 W zamian mamy czarnych ziomków którzy robią zamieszki i okradają sklepy a niekompetentnym babom na stanowiskach trzeba tłumaczyć najprostsze, najoczywistsze rzeczy To jaki tu postęp widzisz? Ja tu widzę raczej cofanie się w rozwoju
0
@lucca87 Właśnie po to chcą wprowadzić 'bezkarność plus" aby nie było takich spraw I na dodatek to prawo ma działać wstecz
0
@tristan87 Pewnie miał na myśli koronawirusa
0
@Pilka_jest_okragla Zbyt dużo To nie w stylu Barcelony Poczekajmy aż zgodzą się dopłacać do jego pensji Zaraz Czekaj U nas to działa tylko w drugą stronę
0
@Pawlak1992 Może po prostu nie był uprawniony do głosowania?
0
@kaamil1910 Ulgi jak ulgi ale powinni ją kierować na obowiązkowe podwiązanie jajników coby jej ci nieczuli dranie znowu przypadkiem lub celowo nie zbrzuchacili
0
@jeyx77x Barca to nie jest jedyny klub który chciałby go widzieć u siebie Kwestia wyłożenia paru groszy i przekonania zawodnika i Barca będzie mogła mu tylko pomachać na do widzenia
0
@MESSIah16 Szkoda że nikt nie pokusi się o podanie rzetelnych statystyk w jaki sposób utrudnienia w dostępie do lekarzy z powodu koronawirusa wpływają na zdrowie i śmiertelność Ot tak dla porównania
1
@olek10 Musisz chyba wrócić do szkoły bądź kontynuować dalszą naukę bo niejaka profesor Środa stwierdziła publicznie że w związkach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w związkach wielopłciowych Skoro takie rzeczy wygłasza publicznie pani profesor to wiedz że coś się dzieje
1
@PJ777 Nie wywala nikogo zanim minie kadencja Przecież oni robią wszystko aby tylko przedłużyć procedury Zresztą to i tak już nic nie naprawi Może tylko uchronić przed kolejnymi głupstwa mi w okienku zimowym Ale musimy się z tym pogodzic
0
@JohnA Pożyjemy zobaczymy
1
@busquets5 No to teraz tylko musimy znaleźć takiego zawodnika który nam zapewni minimum te 20 goli w sezonie Bo że Suarez tyle właśnie goli zdobędzie w tym sezonie dla Atletico to mogę obstawić w ciemno
0
@Chinaski Masz rację - tą dyskusję można ciągnąć i ciągnąć bo temat jest bardzo złożony A czy ktoś mówi że należy traktować źle zwierzęta? Nikt z przeciwników ustawy tego nie mówi Po to są obowiązujące przepisy prawa i normy dotyczące dobrostanu zwierząt aby je ewentualnie zmieniać jeśli zajdzie taka potrzeba bądź zastanowić się jak te normy wyegzekwować jeśli jest z tym jakiś problem Ale ta ustawa jest czysto ideologiczna - zakaz hodowli zwierząt futerkowych to tylko i wyłącznie ideologia Na mięso można hodować zwierzęta często nawet w gorszych warunkach a na futra już nie Tak samo ubój rytualny - muzułmanin czy Żyd w Polsce może sobie ubić w ten sposób ale na eksport już nie można Przecież to jest absurd
0
@tbas Żadne szkoły nic do tego nie mają W Niemczech szkoły działały miesiąc wcześniej niż u nas i jakimś dziwnym sposobem ta druga fala czekała sobie na resztę krajów aby ja oficjalnie ogłosić?
0
@DamianPSV Akurat Pique z tego co pamietam to wrócił z podkulonym ogonem z tego ManUtd a rozwinął się dopiero dzięki Guardioli
0
@cinek090 Załóż sobie konto na rapidu.net i ściągnij za darmo
0
@Comentateiro Te całe LBGT to wina Czarnobylu Kiedyś tego nie było a ci którzy byli to mieli na tyle rozumu aby nie łazić po ulicach w jakichś dziwacznych przebraniach
0
@tbas Wtłoczyli ludziom tą drugą falę a oni łykają to zupełnie bezrefleksyjnie Pogody na 2 tygodnie nie potrafią przewidzieć bo jest zbyt wiele zmiennych a tu tak dokładnie oszacowali sobie jakąs drugą falę i wszyscy im wierzą
0
@Pawlak1992 A nawet jak dostaniesz taki dowód to co wtedy? Umrzeć i tak na coś trzeba - śmierć nikogo nie ominie A żyć jak jakiś pajac w zamknięciu, odosobnieniu i bać się wszystkich wokoło to nie jest żadne życie
0
@DamianPSV Nie chodzi mi o przyczyny odejścia tylko o to jak sobie radzili w topowych klubach i że potrafili się przebić do czołówki Pytanie wiec czy to wina słabego pokolenia które teraz idzie do szkółki czy coś się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat że powstał taki problem
0
@th@les Kot w worku a zarazem kosmiczna kasa jeśli tak na to spojrzymy to najważniejsze zarzuty Aczkolwiek trudno - zaryzykowali i zobaczymy co z tego będzie Trzymam kciuki aby się opłaciło
0
@jeykey1543 Aha Powiedz to Fabregasowi, Bellerinowi, Icardiemu czy Thiago Oni się jakoś odnaleźli poza Barca w topowych klubach Reszta widocznie odstaje poziomem Pytanie czy to ich słabość czy problem w La Masii
1
@rk Gdyby ci zawodnicy rzeczywiście byli tak dobrzy by grać w Barcelonie to tym bardziej poradziliby sobie w innych klubach
1
@FioletoweOczy Nie przesadzaj Takie pokolenie jak wówczas trafia się raz na kilka dekad
0
@Chinaski Nie napisałem że nie są ale może nieprecyzyjnie się wyraziłem Skoro czepiasz się słówek to chodziło mi o to że próba zrownania gatunku ludzkiego z pozostałymi zwierzętami to dla mnie czysta abstrakcja Mam nadzieję że teraz rozumiesz co miałem na mysli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika