O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1880
  • Liczba komentarzy 4073
  • Polecenia 12684

Komentarze

0

@Ghotti w każdej plotce jest ziarnko prawdy, a to jest bardzo prawdopodobna sytuacja

0

Polecacie jakiś model kolarzówki do 3k?Cos używanego może być, to mój pierwszy taki rower więc mam słabe rozeznanie.

5

Griezmann powiedział prawdę i szatnia odrazu się obraziła haha
Odbiło tym gwiazdeczkom od hajsu, płacimy najwięcej na świecie zawodnikom którzy są przeciętni. Skauting w tym klubie leży, jak to się stało że ściągnęliśmy tylu zawodników bez charakteru?

0

@Coutinho007 jakbyśmy sprzedali wszystkich którzy powinni odejść to za chwilę koeman by sam musiał założyć korki

2

@Gaz wtedy nie było jeszcze jasne w jakiej finansowej dziurze jest Barcelona, nie było burofaxu, nie było sytuacji że nie ma praktycznie władzy w tym klubie. To po pierwsze.
Po drugie-czego od niego oczekujecie? Że dokona nagle cudu?Z pustego nawet Salomon nie naleje, a nasza kadra pustkami świeci z każdej strony. Brak dziewiątki, brak defensywnego pomocnika, brak stopera.Braki w chromosomach u Alby i Lengleta. Plaga kontuzji. Wyniki są takie na jakie pozwala sytuacja w klubie. Mógłby tu przyjść teraz Xavi i nic by się nie zmieniło, może przegrywalibyśmy dzisiejszy mecz z większą ilością wymienionych podań. Potrzebne jest solidne wietrzenie szatni i zmiany kadrowe. Czas coutinho, Busquetsa, braithwaita w klubie dobiega końca. Messi zapewne też odejdzie po kolejnym katastrofalnym sezonie. Trzeba ruszyć po Garcię, wijnalduma i haalanda i próbować coś z tego lepić.

Zobacz wszystkie

153

Jak to jest ze Tusk parę razy skomentuje coś ironicznie na tt i nagle połowa zapomina o tym co on robił jeszcze parę lat temu?
Piękny kraj xD

150

@Janiama myślę, że twoja opinia jest mocno przekoloryzowana i na siłę szukasz dziury w całym.

144

@Janiama porównanie z piz.... za przeproszeniem, to gdzie w takim razie byłby dzisiaj Guardiola gdyby wszyscy kierowali się taką logiką jak ty?

118

No i krótka piłka,nie ma co się rozwodzić pół godziny nad tematem

101

@Chwytliwy czyli podział na płci to stereotyp? Ta poprawność polityczna na siłę kiedyś nas zniszczy. Dobrze że mieszkamy w takim "zaścianku" jakim jest polska xd